• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

گرانترین کیک های عروسی افراد مشهور در جهان

گرانترین کیک های عروسی افراد مشهور در جهان

مشاهیر محبوب هستند و میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا دارند. مراسم ازدواج آن ها هم لوکس و با کلاس است. یکی از چیزهایی که طرفدارن در طول مراسم به آن علاقه دارند، بریدن کیک عروسی است. افتخار عروسی افراد مشهور داشتن بهترین و گرانترین کیک است. در این مقاله به گرانترین کیک های عروسی افراد مشهور می پردازیم:

#1 کیک سلطنتی عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام
#2 کیک بزرگ عروسی دونالد ترامپ و همسرش ملانیا
#3 کیک عروسی پرنسس دایانا و پرنس چارلز
#1 کیک سلطنتی عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 کیک بزرگ عروسی دونالد ترامپ و همسرش ملانیا
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 کیک عروسی پرنسس دایانا و پرنس چارلز
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > کیک سلطنتی عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام

پرنس ویلیام و کیت میدلتون ، بخشی از خانواده ی سلطنتی هستند و جشن عروسی آن ها شامل گرانترین کیک جهان به قیمت 80,000 دلار بود.


2 > کیک بزرگ عروسی دونالد ترامپ و همسرش ملانیا

عروسی کامل آن ها با بهترین کیک عروسی برگزار شد.ارتفاع آن 5 فوت و وزن آن 200 پوند بود که با گل رز و خامه ی کره ای تزیین شده بود.آماده کردن این کیک دو ماه زمان برد و توط سدریک باربرت طراحی شده است.


3 > کیک عروسی پرنسس دایانا و پرنس چارلز

پرنسس دایانا و پرنس چارلز از شخصیت های سلطنتی بریتانیا هستند. طرفداران بسیاری منتظر مراسم ازداوج آن ها بودند که مراسم بسیار زیبایی هم بود. این عروسی سلطنتی در سال 1981 برگزار شد و قیمت کیک آن ها 40,000 دلار بود.


4 > کیک عروسی دیوید گست و لیزا مینلی

دیوید گست و لیزا مینلی در لوکس ترین حالت ممکن مراسم خود را برگزار کردند که همه چیز در این مراسم درجه یک بود. کیک آن ها رنگارنگ و بسیار بلند بود . قیمت تخمین زده ی کیک 40,000 دلار است.


5 > کیک منجقی عروسی مایکل جردن و ایوت پریتو

چه شما عاشق بسکتبال باشید چه نه،مطمئنا مایکل جردن رامی شناسید. او با ایوت پریتو ازدواج کرد و هزینه ی ازدواج 10 میلیون دلار شد. همه چیز در این مراسم از جمله کیک، لوکس بود. و توسط ادا طراحی شده بود. که با منجق و خامه و شکر های کریستالی پوشانده شده بود.


6 > کیک عروسی ادی مورفی و نیکول میچل

ادی مورفی یک کمدین معروف و نیکول میچل یک مدل شناخته شده است. هنگامی که آن ها ازدواج کردند، عروسی با شکوه آن ها با یک کیک به قیمت 25,000 دلار برگزار شد. این کیک با خامه و گل های مختلف تزیین شده بود.


7 > کیک سیاه وسفید عروسی کریس هامپریز و کیم کارداشیان

کریس هامپریز و کیم کارداشیان از چهره های معروف تلویزیون هستند و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند. آن ها عروسی خود را لوکس و با یک کیک به قیمت 20,000 دلار و به ارتفاع 8 فوت برگزار کردند.


8 > کیک عروسی بدون گلوتن مارک مزوینکسی و چلسی کلینتون

چلسی کلینتون به عنوان دختر رئیس جمهور سابق ایالات متحده بیل کلینتون شناخته شده است. هنگامی که او با مردی به نام مارک مزوینکسی ازدواج کرد،کیک آن ها به عنوان یکی از گرانترین کیک های دنیا قرار گرفت. که قیمت این کیک 11,000 دلار است.


9 > کیک وانیلی عروسی مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز بازیگران معروف هالیوود در صنعت فیلم هستند و ازدواج آن ها یک مناسبت برای تمام جهان بود. کیک آن ها توسط سیلویا واینس تاک ساخته شده و قیمت آن 7,000 دلار بود.


10 > کیک هفت فوتی عروسی کانیه وست و کیم کارداشیان

عروسی کانیه وست و کیم کارداشیان یکی از لوکس ترین عروسی هاست. در طول مراسم آن ها یک کیک بزرگ به ارتفاع هفت فوتی داشتند، که با گل های مختلف تزیین شده بود و قیمت آن 6,685 دلار بود. کیک آن ها سفید رنگ خالص بود که با لباس عروس ست شده بود و دارای لایه های متنوع با میوه های مختلف بود.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 435 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید