• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

بزرگ ترین قبرستان ماشین ها در جهان

بزرگ ترین قبرستان ماشین ها در جهان

world largest car graveyard

شهر ماشین های قدیمی (Old car city) بزرگ ترین قبرستان ماشین ها در جهان

به جز ونیز تقریبا هر شهری در سرتاسر نقشه پر است از ماشین. آیا شما تا بحال در شهر ساخته شده از ماشین بوده اید؟ بله همچنین جایی وجود دارد، هر بخش از آن همان طور که شما تصور می کنید عجیب و غریب است.

به Old car city در ایالات متحده آمریکا خوش آمدید.

Old car city در ایالت جورجیا حدود ۵۰ مایلی شمال آتلانتا بعد از جاده شماره ۴۱۱ در وایت پنهان شده است! و بوسیله علامتی که می خوانید ” جنگل قدیمی ترین گورستان ماشین، اینجا ۸۰ ساله است” نشانه گذاری شده است و این همان چیزی است که در مورد این مکان واقعا باشکوه هست، اینجا واقعا جنگل گورستان ماشین هاست.

پهنه وسیعی از ماشین ها همچون عضوی از جنگل آرمیده اند، فلزات و لاستیک های آن ها با ریشه ها و درختان تای در هم فرو رفته اند.

این مکان در سال ۱۹۳۱ به عنوان یک نمایندگی خودرو شروع بکار کرد و هنوز هم متعلق به یک خانواده است و مدیریت می شود.

هزاران ماشین رها شده در جنگل که شما هم می توانید آن ها را ببینید.

11

در این مکان کادیلاک هایی را می بینید که به آرامی در حال فرورفتن در خاک هستند و علف های هرز از کمر به بالا در حال پدیدارشدن اند. شاخه های درختان تاک اطراف آینه ها می پیچند و از سوراخ های کاپوت بیرون می زنند.

تاریخچه این قبرستان برمی گردد به سال ۱۹۳۱ که والدین  dean‌‌(پیرمرد صاحب فعلی این مکان) بعد از سکونت در وایت شغل قراضه فروشی در کنار مغازه آغاز کرد.  Dean می گوید که کودکیش با بازی در داخل این قراضه ها سپری شد. اقوام Dean از کار اسقاط دست کشیدند در حالی که Dean این کار را در دهه ۷۰ ادامه داد. اما هنوز هم در همان حوالی ماشین هایی از دهه ۴۰ در جنگل یافت می شد.  Dean خرید ماشین ها را از مزایده ها و مهمانی های خصوصی و تعمیرگاه های بازیافت شروع کرد. کار چنان توسعه یافت که مجبور به خرید زمین شد. این منطقه به زمین بازی برای Dean ، دوستان و فرزندان و نوه هایش تبدیل شد. در این میان یک گروه خلاق فلزهای قراضه را برای ساختن برج ها و هواپیماها و عجایب دیگر در داخل و اطراف چارچوب های زنگ زده خودروهای قدرتی و خودروهای کلاسیک دهه ۵۰ استفاده کردند.

12

#1
#2
#3
#1
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 158 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید