• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

عجیب ترین مدل موهای سلبریتی ها که شما را شوکه میکند

عجیب ترین مدل موهای سلبریتی ها که شما را شوکه میکند

آیا گاهی اوقات فکر میکنید که نیاز به تغییر سبک موی خود دارید؟ اگر این تصمیم را دارید، لطفا به دقت فکر کنید چون ممکن است از انجام این کار پشیمان شوید. در این لیست شما میتوانید سبک موهای شکه کننده را ببینید، پس از شما میخواهم یکبار دیگر راجع به سبک موی خود فکر کنید. این مقاله عجیب ترین مدل موها را به شما نشان میدهد.

#1 موهای ناتالی دورمر در سال 2014
#2 موهای هلن میرن در سال 2013
#3 مدل موهای کَسی در سال 2012
#1 موهای ناتالی دورمر در سال 2014
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 موهای هلن میرن در سال 2013
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 مدل موهای کَسی در سال 2012
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > موهای ناتالی دورمر در سال 2014

او موهای بلوند و زیبایی دارد که در مراسم جوایز SAG با مدل مویی تکان دهنده ظاهر شد. او تصمیم گرفت نیمه ی سر خود را بتراشد. او در مورد مدل موی عجیب خود گفت که برای نقش جدید خود در فیلم Hunger Games آماده شده است.


2 > موهای هلن میرن در سال 2013

در آکادمی جوایز فیلم بریتانیا، هلن میرن با ظاهری عجیب و غریب خودش را نشان داد که استایل موهای او شبیه به یک آدامس باد شده ی صورتی بود. پس یک ملکه هم گاهی می تواند اشتباه کند.


3 > مدل موهای کَسی در سال 2012

کَسی مدل موی کاملا نیمه تراشیده را انتخاب کرد. این مدل موی تکان دهنده توجه همه ی مردم را به خود جلب کرد. این مدل مو باعث شد مردم به این فکر کنند که آیا او می خواهد تمام موهای خود را بتراشد یا این که همین قدر کافی است؟ یکی از او می پرسد آیا او فکر میکند که زیباترین زن خواهد بود اگر تمام موهای خود را بتراشد.


4 > مدل موهای ریحانا در سال 2011

استایل مدل موهای ریحانا همیشه شگفت انگیز است. اما این مدل موی او عجیب است . او رنگ کرایولا قرمز را انتخاب کرد. این مو برای چشم ما ناآشنا و غریب است.


5 > موهای اریکا بادو در سال 2010

خواننده معروف اریکا بادو که با کلاه گیس آفریقایی خود شناخته شده است، در کنسرت خود با یک مدل موی عجیب و غریب و بلوند ظاهر شد. ظاهر او واقعا خسته کننده بود.


6 > مدل موی درو بریمور در سال 2009

اگر شما مدل موی درو بریمور را در سال 2009 ببینید مطمئنا تعجب خواهید کرد. تمام طرفداران او ، او را به عنوان یک بازیگر عالی می شناسند اما این ظاهر او را به یک زن خسته کننده تبدیل کرده است.


7 > مدل موی راشل مک آدامز در سال 2007

او رگه های صورتی را برای استایل موهای خود انتخاب کرد. این مدل که به مدل نصفه نیمه هم شناخته شده است، یک انتخاب عجیب و صورتی برای مدل سبک جدید موهای شماست.


8 > مدل موی کریستینا اگولرا در سال 2001

یکی از طرفداران او از خود پرسید هدف کریستینا از انتخاب این مدل مو و ظاهر عجیب در مراسم جوایز فیلم های پر فروش چه بود. در هر صورت آیا او به این فکر کرده است که در موهای نیمه بافته و پف و گوشواره های آفریقایی شبیه به یک جن شده است؟


9 > مدل موی جنیفر انیستون در سال 1999

جنیفر انیستون همیشه یک زن شیک است. ما هرگز قبلا او را با موهای بافته ندیده ایم. اما در روز مراسم فرش قرمز EMMY مو های او بسیار عجیب بود.


10 > مدل موی گوئن استفانی در سال 1998

در مراسم جوایز موسیقی ام تی وی ، گوئن استفانی پس از موهای بلوند و یکنواخت ، با موهای بسته شده آبی و عجیب ظاهر شد.

بنابراین هر کس باید با دقت بیشتری ظاهر خود را انتخاب کند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید