• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

بهترین رنگ موهایی که شما را جوان تر نشان می دهند

بهترین رنگ موهایی که شما را جوان تر نشان می دهند

انتخاب رنگ مویی که با پوست شما هم خوانی داشته باشد، بهترین راهی است که می تواند شما را جوان تر نشان دهد. همانطور که شما مسن تر می شوید پوست شما کمرنگ تر و کدر می شود، و داشتن یک رنگ موی اشتباه می تواند این اثر را بدتر کند. بنابراین باید مطمئن شوید که رنگ موی درست را انتخاب کرده اید که شما را جوان تر نشان دهد. در این لیست بهترین رنگ موهایی که شما را جوان تر نشان می دهند را به شما معرفی می کنیم:

#1 رنگ موی قهوه ای گرم
#2 رنگ موی شکلاتی
#3 رنگ مو هایلایت کاراملی
#1 رنگ موی قهوه ای گرم
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 رنگ موی شکلاتی
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 3/10
#3 رنگ مو هایلایت کاراملی
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
1 > رنگ موی قهوه ای گرم

اگر تن پوست شما زیتونی است و از آن دسته افرادی هستید که نمی خواهید موهای خود را خیلی روشن کنید و ظاهری طبیعی می خواهید، این رنگ برای شما مناسب است و ترکیب گرمی را بدون نیاز به روشنی زیاد به شما ارائه می دهد.


2 > رنگ موی شکلاتی

برای افراد با پوست تیره مناسب است. داشتن این رنگ مو عیوب پوست را می پوشاند و برای بهتر نشان دادن پوست از رنگ سیاه مطلق بهتر است.


3 > رنگ مو هایلایت کاراملی

این بهترین انتخاب برای افرادی با رنگ پوست متوسط تا تیره است. این رنگ مو می تواند نتیجه ی بهتری بدهد زمانی که آن را با سایه های کاراملی به پایان برسانید. روشنی آن به شما نیروی جوانی می بخشد.


4 > رنگ مو قهوه ای طلایی

بهترین انتخاب برای افراد با پوست متوسط است، این رنگ موی منحصر به فرد بر روی پوست های زیتونی و طلایی بسیار طبیعی به نظر می رسد. همچنین با پوست برنزه هم خوانی داشته و با رنگ ابرو های تیره ،کنتراست طبیعی به شما می بخشد و چشمان شما را شاداب و جوان تر نشان می دهد.


5 > رنگ مو بلوند طلایی روشن

برای پوست های روشن ایده آل است و ته رنگ طلایی و پر جنب و جوشی به شما می بخشد و بسیار درخشان است.


6 > رنگ مو مشکی یکدست

برای پوست های متوسط ایده آل است و این رنگ مشکی فوق العاده، درخشش طبیعی به موهای شما می بخشد. که شما را درخشان، جوان و سرحال نشان می دهد. اگر موهای شما تیره است، رنگ کردن ریشه ی آن به رنگ مشکی باعث می شود که موهای شما نرم و صاف تر به نظر برسد.


7 > رنگ موی Sun-Kis*sed امبر

برای پوست های متوسط مناسب است و به این دلیل جواب می دهد که حجم صورت را به طور طبیعی کمتر نشان می دهد و فرو رفتگی در زیر گونه ها ایجاد می کند. داشتن کمی از بخش های روشن در مو، چشم ها را از مناطق فرورفته به ویژه گونه ها بیرون می کشد.


8 > رنگ موی بلوند Multi-Tonal

برای پوست های آبی و سرد مناسب است و پوست را روشن تر نشان می دهد و گزینه ی خوبی برای کسانی است که موهای زیبایی دارند. با استفاده از این رنگ مو ،بدون این که از منطقه ی خود خارج شوید می توانید ظاهری جوان و شاداب داشته باشید. این رنگ مو ترکیبی از عسلی و تن طلایی است که درخشش زیبایی به موهای شما می بخشد.


9 > رنگ موی مسی

برای پوست هایی با ته رنگ گرم مناسب است. روشنی رنگ مسی پوست را خوب و نرم نشان می دهد و خطوط پیری را کمتر نشان می دهد.


10 > رنگ موی قرمز کلاسیک

برای پوست های متوسط مناسب است. و به این دلیل مناسب است که شادابی و جوانی را به چهره شما می بخشد و پوست شما را درخشان تر می کند و نور را به پوست شما منعکس می کند که پوست را جوان و شاداب نشان می دهد.

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 3 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : ۱ دیدگاه

دیدگاه کاربران

وانت تلفنی 10 مرداد 1396 پاسخ

بیشتر این ها دکلره میخواد خودشو تک خیلی خوشگل نمیشه

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید