• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
عجیب و غریب

غیر معمول ترین انگشتر های ازدواج

غیر معمول ترین انگشتر های ازدواج

مانند لباس عروسی، حلقه ی ازدواج هم از یک سبک خاص پیروی نمی کند. اگر شما به چیزی غیر از الماس معمولی فکر می کنید، در واقع گزینه های بی پایانی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در این جا ده تا از غیر معمول ترین انگشتر های ازدواج را به شما معرفی می کنیم که هیچ زنی قادر به نه گفتن در مقابل آن ها نیست:

#1 حلقه ی نواری 18 عیار سوزان کلان
#2 حلقه ی زمرد یاسوکا آزوما
#3 حلقه ی الماس جنی وان
#1 حلقه ی نواری 18 عیار سوزان کلان
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 حلقه ی زمرد یاسوکا آزوما
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 حلقه ی الماس جنی وان
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > حلقه ی نواری 18 عیار سوزان کلان

سوزان کلان افتخار بزرگی را در بهترین فروش خود کسب کرده است که چشم و قلب بسیاری از خانم ها را اسیر کرده است. این حلقه ی نامزدی با الماس های سفید ویژگی های خیره کننده ای دارد. علاوه بر آن، این انگشتر مقاومت بالایی دارد.


2 > حلقه ی زمرد یاسوکا آزوما

این حلقه مجموعه ای از الماس و زمرد است که بدنه ی آن از طلای 18 عیار زرد ساخته شده است. و شما می توانید آن را با بدنه ی الماس منحنی هم انتخاب کنید.


3 > حلقه ی الماس جنی وان

حلقه ی جنی وان یک ترکیب بی نقص از حلقه ی مدرن و سنتی به نظر می رسد. الماس آن در مرکز قرار دارد که با جزییات دیگری در اطرافش متعادل شده است.


4 > حلقه ی قو ی ماتلید

آیا تا به حال به خود به عنوان یک قوی مشکی نگاه کرده اید؟ پس شما بهتر است یک الماس سیاه را انتخاب کنید که تعادل مناسبی را با حلقه ی سفید خواهر خود ایجاد می کنید و سطح مشابهی از قدرت را برایتان به ارمغان می آورد. یک رز برش خورده در مرکز آن طراحی شده است که یادآور فصل پر نعمت است.


5 > حلقه ی طلای شفق مورگنایت

در طی چند سال گذشته شرکت مورگنایت جنبشی در صنعت حلقه های نامزدی به وجود آورده است.این شرکت نام خود را از جی پی مورگان الهام گرفته است. از سنگ سخت صورتی ساخته شده که مرکز فوق العاده ای را برای این حلقه به ارمغان آورده است.


6 > حلقه ی الماس دو بانده ی KATKIM

این انگشتر کلاسیک واقعی است که پیچ و تابی هیجان انگیز در آن ایجاد شده است، به دلایل مختلفی مورد علاقه ی بسیاری از افراد است. این سبک مناسب خانم هایی است که دنبال سبک اریب می گردند. این الماس گرد در کنار این ترکیب نامتقارن ظاهر جدیدی را به وجود آورده است.


7 > حلقه ی الماس ستاره درخشان کارن کارچ

این حلقه ترکیبی از دو حلقه در یک حلقه است. از طلای 18 عیار و مجموعه ای از الماس های تراش خورده به شکل موتیف انگور ساخته شده است. با این طراحی دلربا دیگر نگران دیده نشدن در بین جمعیت نباشید.


8 > حلقه ی تیفانی و کمپانی

این حلقه بخشی از مجموعه ی منحصر به فرد تیفانی است. با دو ردیف الماس سنگ فرش شده و مرکز زمرد کبود ساخته شده است. چه به سنگ تولدتان بخورد یا نه، سنگ آبی آن یاد آوری از عشق بیکران شماست.


9 > حلقه ی تانزانیت و الماس بزرگ سلیم موزانر

اگر شما به دنبال یک سبک موروثی هستید، تانزانیت یک گزینه ی ایده آل برای شماست. اگر آن را با پایه ی طلای صورتی انتخاب کنید ظاهری منحصر به فرد خواهد داشت.


10 > حلقه ی طلای رز گلد آنا شفیلد

این حلقه مخصوصا برای یک حلقه ی جایگزین برای نامزدی طراحی شده است. این حلقه ی خلاق از آنا شفیلد از طلای رز گلد محکم و مرکز الماس تشکیل شده است. نقطه های الماس سیاه آن که در زیر قرار دارد با لبه های این حلقه ظاهر کلاسیکی را به نمایش گذاشته اند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 119 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید