• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

برترین هدایای غیر معمول برای بچه ها

برترین هدایای غیر معمول برای بچه ها

داشتن کودک یکی از بهترین اتفاق های زندگی یک زوج است. در حالی که فروشگاه ها پر از هدایای مشترک برای بچه ها هستند، هیچ مشکلی برای رهایی از این موضوع وجود ندارد. برای هیجان بخشیدن هدیه برای گیرنده و خود شما، در این جا ۱۰ نمونه هدیه غیر معمول برای کودکان به شما معرفی می کنیم که خوشحالی کودک و پدر و مادر او را تضمین میکند:

#1 کیت هدیه برای مادر جدید
#2 سبد هدیه کودک
#3 نمودار رشد دست ساز
#1 کیت هدیه برای مادر جدید
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 سبد هدیه کودک
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 نمودار رشد دست ساز
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > کیت هدیه برای مادر جدید

به مادر فرزند سبدی از هدایا شامل ماساژ حاملگی، پکیج آموزش رفتار آرامش بخش ، چای های گیاهی و شکلات هدیه بدهید. همچنین شما میتوانید هدایای دیگری مثل لوسیون، پوشک بچه، دستمال مرطوب و کرم به کیت خود اضافه کنید.


2 > سبد هدیه کودک

مهم نیست که در این سبد اسباب بازی وجود داشته باشد یا نه ، لباس وجود داشته باشد یا نه، یا شامل همه ی آن ها باشد زیرا این سبد یک هدیه ارزشمند و زیبا خواهد بود. همچنین شما میتوانید این سبد ها را به صورت آماده از سایت ها، آنلاین خریداری کنید.


3 > نمودار رشد دست ساز

اگر شما بودجه ی کمی دارید، این هدیه یکی از بهترین هدیه های غیرمعمول برای شما خواهد بود. نمودار رشد برای کودکان همیشه مورد استفاده قرار میگرد و کودک همیشه آن را بر روی دیوار نگه میدارد.


4 > کوپن نگهداری از کودک

نگهداری از کودک متولد شده، ارزش زیادی برای پدر و مادر جدید دارد. با هدیه دادن یک کارت و کوپن نگهداری از کودک، این شانس را به پدر و مادر جدید بدهید که با هم برای شام یا خرید بیرون بروند.


5 > ظرف غذای گوشت کوب و قابل حمل

له کردن و خمیر کردن غذا با چاقو و چنگال یک کابوس برای مادر جدید است.ظرف غذای گوشت کوب و قابل حمل میتواند یک هدیه عالی برای کودک و پدر مادرش باشند و همه این هدیه را دوست خواهند داشت.


6 > یک جلسه عکاسی

تصاویر همیشه ارزشمند هستند و اگر نمیخواهید هدیه شما به فراموشی سپرده نشود، برای آن ها با عکاس حرفه ایی هماهنگ کرده واجازه دهید  یک عکس خانوادگی زیبا با هم داشته باشند.


7 > هدایای دست ساز

هیچ چیز مثل یک هدیه دست ساز و خاص و منحصر به فرد نمیتواند قلب هدیه گیرنده را به تپش بیاندازد. این هدیه میتواند هر چیزی باشد از لباس های دست ساز مانند کلاه یا کوسن برای رختخواب و یا آویز های پارچه ایی.


8 > اسباب بازی برای دندان کودک

مطمئنا این هدیه یکی از غیر معمول ترین هدیه ها خواهد بود که مادر کودک از آن خوشنود خواهد شد، مخصوصا زمانی که کودک شروع به دندان درآوردن کند.


9 > وعده های غذایی پخته شده برای یک هفته

پدر و مادر جدید زمانی برای پخت غذاهای خوشمزه نخواهند داشت و قطعا سرشان شلوغ می شود. آن ها قطعا بسیار خوشحال خواهند شد اگر شما غذاهای منجمد و آماده به آن ها هدیه دهید و زندگی را برای آن ها راحت تر کنید.


10 > قالب دست و ردپای کودک

قالب دست و ردپای کودک یک هدیه زیبا خواهد بود.این هدیه یک یادگاری فوق العاده برای پدر و مادر جدید خواهد بود که یک اثر زیبا از دست و رد پای کوچک کودک تازه متولد شده شان است. و به پدر و مادرها اجازه میدهد که دست و پای کوچک کودکشان را هرگز فراموش نکنند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 183 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید