• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

تاپ ترین سواحل بسیار زیبا در هاوائی برای مسافرت

تاپ ترین سواحل بسیار زیبا در هاوائی برای مسافرت

Most Beautiful Hawaiian Beaches To Visitایالت هاوایی زیباترین سواحل جهان را در خود جای داده است. این جزیره تقریبا همه نوع ساحلی دارد. اگر قصد سفر به هاوایی را دارید، این ۹ ساحل بسیار زیبای تاپ در هاوایی را در ذهن داشته باشید.


#1 ساحل Lanikai، جزيره Oahu
#2 ساحل Waikiki، شهر Honolulu
#3 ساحل خليج Hanalei، جزيره Kauai
#1 ساحل Lanikai، جزيره Oahu
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 ساحل Waikiki، شهر Honolulu
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 ساحل خليج Hanalei، جزيره Kauai
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > ساحل Lanikai، جزيره Oahu

اين ساحل بوسيله صخره های دريايی احاطه شده و شرايط شنا را برای بازديد كننده ها به بهترين نحو فراهم می كند.

1


2 > ساحل Waikiki، شهر Honolulu

Waikiki در واقع مجموعه ای از سواحل است- ساحل Duke Kahanamoku، ساحل Fort DeRussy، ساحل Gray’s، ساحل Waikiki و ساحل Kuhio.

2


3 > ساحل خليج Hanalei، جزيره Kauai

اسكله ای 300 فوتی شايد اولين چيزی باشد كه توجه شما را در اين ساحل جلب می كند. نزديك اسكله موج ها خيلی قوی نيستند بطوری كه هر كسی می تواند شنا كند. اين اسكله برای ماهی گيری نيز استفاده می شود.

3


4 > ساحل Punalu’u، جزيره بزرگ

شن های سياه خود به تنهايی اصلی ترين جاذبه اين ساحل می باشند. اين مكان قطعا منظره ای بی نظير برای مشاهده و بازديد محسوب می شود. به خاطر داشته باشيد كه برداشتن شن سياه از اينجا قدغن است.

4


5 > ساحل Kaanapali، جزيره Maui

در سرتاسر ساحل Kaanapali استراحتگاه ها و هتل های بسياری وجود دارد. اين استراحتگاه ها دارای اتاق های كلاسيک، كافه ها، مراكز تناسب اندام، استخرها و امكانات ديگر هستند.

5


6 > ساحل Kailua، شهر Honolulu

اين ساحل زيبا با ماسه های پودری و آب های فيروزه ای روشن كريستالی بيش از نيم مايل كشيده می شود. ساحل Kailua به علت اينكه آب های نسبتا آرامی دارد، بدون هيچ گونه ترسی می توان در آن شنا كرد و بنابراين برای خانواده و كودكان مكان مناسبی است.

6


7 > ساحل Makena، جزيره Maui

اين ساحل با طول يک و نيم مايل و 30 متر پهنا بخاطر ماسه های طلايی زيبا و شفاف و آب های بکر، شهرت دارد. بعلاوه، از ویژگی های ساحل Makena این است که 330 روز از سال آفتابی ست.

7


8 > ساحل Ke’e، جزيره Kauai

ساحل Ke’e بخشی از پارک ايالتی Ha’ena است كه در آن راه های كوهستانی شگفت انگيز، مكان های باستانی هاوايی و غارهای دريايی وجود دارد.

8


9 > ساحل Hapuna، جزيره بزرگ (هاوايی)

اين ساحل با نيم مايل طول، دارای منطقه ای از ماسه های سفيد و شفاف، آب های آرام و گرم هست. بنابراين اين ساحل ايده آل ترين شرايط را برای شنای بازديدكننده ها در خود دارد.

9


در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید