• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

مجلل ترین ساعت های برند برای مردان در سال 2016

مجلل ترین ساعت های برند برای مردان در سال 2016

saatظرافت مردانه از طریق یک ساعت مچی شیک تکمیل میشود مردان ترجیح می دهند برای اضافه کردن ظرافت به ظاهر خود ظاهر مردانه ی بیشتری داشته باشند.شما باید چابک باشید و یکی از این نوع یا برند ساعت ها که نشان دهنده ی شخصیت شماست را انتخاب کنید. به منظور کمک به شما برای به دست اوردن شیک ترین ساعت ما لیستی از ۱۰ تا از مجلل ترین ساعت های برند ۲۰۱۵ را برای شما آورده ایم.


#1 Jaeger LeCoultre
#2 Girard Perregaux
#3 Ulysse Nardin
#1 Jaeger LeCoultre
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 Girard Perregaux
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 Ulysse Nardin
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > Jaeger LeCoultre

این برند در طول برترین رده ی ساعت سازی قرار گرفته است. بطرز شگفت انگیزی بیش از هزار نفر که مسئول تمام مراحل فرایند تولید هستند زیر یک سقف کار میکنند. این کمپانی به خاطر ساخت کوچکترین ساعت مکانیکی دنیا ( کالیبر 110 ) معتبر است.

Jaeger LeCoultre


2 > Girard Perregaux

این برند در سال 1791 توسط یتیمی به نام ژان فرانسوا ابوت تاسیس شده است و برای مدرنیسم تنظیم شده است. این ساعت ساز با استعداد و قابل ملاحظه به سرعت به ساعت های مچی نازک شناخته شده تبدیل شد. این برند سوئیسی به خاطر داشتن تکنولوژی خلاقانه مانند مکانیک اولیه ی حرکت و انتشار بالا معروف است.

Girard Perregeaux


3 >  Ulysse Nardin

در ابتدا این ساعت به عنوان ساعت های دریایی برای نیروی دریایی ساخته شده بود. هنوز هم این شرکت در نهایت شروع به تمرکز در ساخت ساعت های لوکس به سبک زمین شکسته کرده است. این روز ها این کمپانی سوئیسی بیش از چهار هزار و سیصد جایزه برای ساخت ساعت دریافت کرده است. در سال 1983 رولف اسچایندر این برند را خریداری کرد. اسچایندر این شرکت را سرپا نگه داشت که به کمپانی اجازه داد خلاقانه رشد کند.

Ulysse-Nardin-Blue-Toro-1


4 > Greubel Forsey Black GMT

صفحه ی 43 میلیمتری که از تیتانیوم ساخته شده، دارای یک پوشش سیاه است که نشان دهنده ی مقداری از خواص الماس است. در واقع این محکم تر از تیتانیوم طبیعی است. صفحه کلید حرکتی شامل یک قسمت سیاه است که به آن ختم میشود. این ساعت کنتراست بین بافت مخصوص و پوسته ی هر کدام از جزییات ایجاد کرده است.

Greubel Forsey Black GMT


5 > Blancpain

شرکتی که شعار تبلیغاتی ان این است که ساعت های کوارتز هرگز از مد نمیافتد و این هرگز یک غرور برای برتری ساعت های خود نیست.در حالی که برتری شرکت هایی مانند رولکس که دو هزار ساعت در روز تولید میکنند این کمپانی کمتر از 30 ساعت در روز تولید میکند و هر ساعت بوسیله ی تنها یک ساعت ساز طراحی میشود. همچنین این برند سوئیسی به دلیل یکی از پیچیده ترین مکانیزم ساعت هایی که تاکنون ساخته شده معروف است.

Blancpain


6 > Montblanc Heritage Spirit Orbis Terrarum

(MB29.20 ) گنجایش اتوماتیک 24 ساعت مناطق را درحالت حساس و معقول نشان میدهد. شماره ی صفحات از چندین لایه تشکیل شده است. که قاره ها و اقیانوس های قطب شمال را نشان میدهد. صفحه ای در زیر صفحه ی اصلی وجود دارد که روز و شب را نشان میدهد. اسم 24 شهر روی صفحه ی وسطی به وسیله ی ترتیب ساعت هر منطقه  بر روی 24 ساعت دستگاه  گرداوری شده است. صفحه ای که اسم شهر ها روی آن قرار دارد، قابلیت چرخیدن به طور جداگانه از دیسک 24 ساعته با حمایت از هل دهنده را دارد. برای تنظیم زمان ساعت دلخواه شهر خود، نیاز به بودن در آن مکان و تطابق با ساعت 6 است.

Montblanc Heritage Spirit Orbis Terrarum


7 >  Ralph Lauren Automotive Chronograph

پنل ابزار جسور لارپ لاورن 1938 مدل بوگاتی اتلانتیک کوپه با قاب نوک دار و فواصل زمانی سنج هل دهنده ی عقربه ی خودکار گرد اوری شده است. عنصر صفحه ی چوبی دست ساز آن از حلقه ی دورمه آینه ی داخلی هوشمند مدل 57 کابین خلبان ساخته شده است. با هدف نشان دادن صفحه ای به همان جزییات تصویر و تاثیر خودکار پنل ابزار . تنها سطوحی با ذرات درست ترجیح داده شده اند.

Ralph Lauren Automotive Chronograph


8 > Piaget Black Tie

پیاژت کراوات سیاه  مدل های جدید میراث شکل غیر معمول ساعت های پیاژت را بازتاب میکند. در واقع شکل گرد مانند کراروات سیاه، به دلیل حرکت خود کار پیاژت 534پ، محصول الهام گرفتن از مشخصه ی باریک این مدل است. علاوه بر این، برای یک ظاهر مردانه ی مدرن، قاب طلای سفید با سیاهی قدرتمند عقیق صفحه ی ساعت کنتراست ایجاد کرده است.

Piaget Black Tie ‘Vintage Inspiration’ and ‘Traditional Oval’


9 > Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Squelette

جنبش اسکلت در معرض حرکت ساختار فوق اللعاده نازکی دارد. پلاتین میکروروتو در صفحه ی اصلی قابل توجه است. این مدل دارای محل آیکون شرکت است. علاوه بر این شماره ی صفحه از کبالت ساخته شده و به آن حس پنهان بودن و دیده نشدن میدهد.

parmigiani-fleurier-tonda


10 > IWC Portugieser

وقتی عقربه روی 12 می آید، تقویم سالانه ماه و روز را روی سه پنل دایره ای نشان میدهد. مکانیزم کنترلی به طور معمول مغایرت طول ماه را حساب میکند. از سویی دیگر شبیه یک تقویم معمولی نیست. تقویم سالانه قابلیت طول مخالف ماه فوریه یا سال های پرش را ندارد. ثانیه ی کوچک سابدیال روی عدد 9 ساعت قرار گرفته است. در واقع سابدیال سمت مخالف آن به عنوان نمایش ذخیره انرژی کار میکند. علاوه بر این به طور منظم در خانه 52850 حرکت شامل یک ذخیره ی انرژی هفت روزه است.

iwc-portugieser

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 181 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید