• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

گران ترین حلقه های ازدواج

گران ترین حلقه های ازدواج

most-expensive-ringsهمیشه اخبار عجیبی از دنیای هنرمندان و ستارگان هالیوود و سلبریتی ها به گوشمان می رسد.بنابرین ارقام بالایی که در زیر برای حلقه های نامزدی آنها ذکر می کنیم زیاد تعجب آور نخواهد بود ولی بهتر دانستیم برای سرگرمی هم که شده نام صاحبان این حلقه ها را همراه با قیمتشان در متن زیر بیاوریم. در زیر گران ترین حلقه های ازدواجی که خانم ها یا آقایان برای یکدیگر گرفته اند را معرفی میکنیم:


#1 حلقه ی بیانسه از جی-z
#2 حلقه ی پاریس لتسیس به پاریس هیلتون
#3 حلقه ی نیک کانون به ماریا کری
#1 حلقه ی بیانسه از جی-z
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 7.5/10
#2 حلقه ی پاریس لتسیس به پاریس هیلتون
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 7/10
#3 حلقه ی نیک کانون به ماریا کری
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 2.5/10
1 > حلقه ی بیانسه از جی-z

Beyonce’s-from-Jay-Zحلقه ای که بیانسه از جی-z دریافت کرده است در صدر فهرست گران قیمت ترین حلقه ها در داخل وخارج از هالیوود است. این حلقه ی 20 عیاری ارزشی برابر 5 میلیون دلار دارد. در واقع سنگ به کار رفته در این حلقه گران قیمت ترین سنگ در دست یک خانم است.


2 > حلقه ی پاریس لتسیس به پاریس هیلتون

Paris-Hilton’s-from-Paris-Latsisازدواج دو پاریس با یکدیگر جالب است ولی از ان جالب تر حلقه ی 25 قیراطی چهارمیلیون و هفتصد هزار دلاری است که پاریس لتسیس به پاریس هیلتون هدیه داده است.


3 > حلقه ی نیک کانون به ماریا کری

Mariah-Carey’s-from-Nick-Cannonهیچ کس نمیداند که چگونه نیک کانون توانست یک حلقه ی الماس 205 میلیون دلاری به ماریا کری هدیه بدهد.در اطراف این حلقه 58 الماس صورتی نادر به کار رفته است.


4 > حلقه ی دونالد ترامپ به ملانیا ناوس

Melania-Knauss-from-Donald-Trumpmelania knauss دو زن یکی از ثروتمندترین مردان جهان را مغلوب ساخته و با گرفتن این حلقه ی بسیار گران از انها پیشی جسته است.


5 > حلقه ی کریس هامپریس به کیم کارداشیان

Kim-Kardashian’s-from-Kris-Humpriesاین حلقه قطعا یکی از گران ترین حلقه های هالیوود است اما مثل اینکه زیاد مهم نبود زیرا انها 72 روز پس از عروسی جدا شدند.این حلقه ی الماس دو میلیون دلار قیمت دارد.


6 > حلقه ی ژاکلین کندی از جانف کندی

Jacqueline-Kennedy-from-JFKحلقه ای که جانف کندی به ژاکلین کندی هدیه داد چیزی بود که همه ی زنان در ان زمان حسرتش را میکشیدند.این حلقه ی یک میلیون و پانصد دلاری را ژاکلین بعد از مرگ جانف کندی در رویاهایش با او به دست می کرد.


7 > حلقه ی بن افلک به جنیفرلوپز

Jennifer-Lopez’s-from-Ben-Affleckعشق بن افلک به جنیفر لوپز توسط یک حلقه ی الماس صورتی رنگ بسیار نادر نشان یک میلیون دلاری نشان داده شد.با این حال حتی سنگ 6.1 قیراطی هم موفق به نگه داشتن نسبت زن و شوهری انها نشد و در نهایت از هم جدا شدند.


8 > حلقه ی کاترین زتا جونز از مایکل داگلاس

suna-hy-bare-ayash-hienبازیگر کهنه کار مایکل داگلاس قطعا می دانست که چگونه قلب زتاجونز را به دست اورد.او حلقه ی الماسی به قیمت یک میلیون دلار که توسط طراح جواهراتی به نام فرد لیتون ساخته شده بود را به زتا جونز هدیه داد.


9 > حلقه ی مایک کامری به هیلاری داف

Hillary-Duff’s-from-Mike-Comrieهیلاری داف هنگامی که بله عروسی را به مایک کامری گفت:هدیه ی او یک حلقه ی الماس 14 عیار یک میلیون دلاری بود.


10 > حلقه ی اوا از تونی پارکر

Eva-Longoria’s-from-Tony-Parkerاگر یک ورزشکار بخواهد با کسی ازدواج کند یک حلقه ی الماس برش زمرد 800000 دلاری برای این کار تعجب اور نیست.این حلقه با با به کار گرفته شدن طلای سفید در ان منحصر به فردتر شده است.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید