• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

موفق ترین شخصیت های تلویزیونی دنیا در سال 2016

موفق ترین شخصیت های تلویزیونی دنیا در سال 2016

به علت معاملات پرسود تبلیغات، بیشتر شخصیت ها و مجری های تلویزیونی حقوق بسیار بالایی دریافت میکنند. در اینجا پردرآمدترین شخصیت های تلویزیونی را به شما معرفی میکنیم.

 

#1 سین هنیتی
#2 دیوید لترمن
#3 جودی شندلین
#1 سین هنیتی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 دیوید لترمن
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 جودی شندلین
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7/10
1 > سین هنیتی

او مجری تلویزیون و رادیو، تفسیرگر سیاسی محافظه کار و نویسنده است. او همچنین دارای  بهترین فروش 3 کتاب نیویورک تایمز و مجری برنامه نیوزشو در شبکه فاکس نیوز چنل است. از آغاز سال 2014 او شروع به بستن قرارداد با ایستگاه های مختلف ارتباطی کرد.


2 > دیوید لترمن

او مرد ۶۸ ساله ی آمریکایی است که مجری برنامه های تلویزیونی، کمدین، بازیگر، نویسنده و تهیه کننده است. در ماه می، او آخرین برنامه ی خود را در شبکه سی بی سی برگزار کرد.


3 > جودی شندلین

او زن 72 ساله ایی است که مجری، قاضی، وکیل و نویسنده است. او معروف به قاضی جودی است و مجری معاملات مشاوره حقوقی در 19 فصل بوده است. او همچنین برنده ی جایزه ی اِمی در سال 2013 شد.


4 > کیم کارداشیان

او شخصیت رسانه های اجتماعی و مدل است. در سال 2010 به عنوان بالاترین شخصیت تلویزیونی، درآمد حدود 6 میلیون دلار کسب کرده است. امسال با درآمد مضاعف به 52 میلیون دلار رسید.


5 > رایان سیکرست

مجری آمریکایی رادیو و تهیه کننده است. رایان سیکرست، میزبان مسابقات استعداد آمریکا، امریکن آیدل و آن ایر است.


6 > گوردون رمسی

او یک آشپز 48 ساله ی بریتانیایی است، کسی که با برنامه های آشپزی و رقابتی پخت و پز تلویزیونی مشهور شد. تاکنون هیچ آشپز مشهوری به اندازه ی او درآمد کسب نکرده است.


7 > دکتر فیل مک گراو

این شخصیت تلویزیونی آمریکایی به دکتر فیل معروف است. میزبان برنامه روانشناسی و نویسنده و همچنین سیزدهمین کتاب خود را منتشر کرده است و هزاران نسخه از آن فقط در یک هفته فروخته شد و در نیویورک تایمز از بهترین فروشندگان شد.


8 > الن دیجنرس

میزبان تلویزیونی آمریکا، کمدین، بازیگر، تهیه کننده و نویسنده است. الن دیجنرس، در مورد این که بازدیدکنندگان تلویزیونی در کجا سرمایه گذاری میکنند بسیار زرنگ و دانا است، آن ها از قدرت یوتیوب استفاده میکنند.


9 > راش لیمبو

او نویسنده آمریکایی، مجری رادیو و تفسیرگر سیاسی است. او در برنامه راش لیمبو پخش داشته است که یکی از برنامه های محبوب آمریکاست.


10 > هاوارد استرن

مجری تلویزیون و رادیو، عکاس، نویسنده و تهیه کننده است. به عنوان پردرآمدترین شخصیت تلویزیونی با درآمد 95 میلیون دلار است. او خود را به عنوان پادشاه رسانه ها معرفی میکند. او برنامه های زیادی را میزبانی کرده و یکی از داوران برنامه استعدادیابی آمریکاست. اختلاف او با رادیو ایکس ام همچنان ادامه دارد.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید