• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

ترسناک ترین حیوانات دنیا

ترسناک ترین حیوانات دنیا

240px-Crotalus_cerastes_mesquite_springs_CAوقتی شما احساس ترس می کنید,یعنی وقتی یه یک چیزی خیره شدید و در صورت امکان از آنجا خارج می شوید و فرار میکنید.یک سری حیوانات ترسناک وجود دارن که در این پست به بررسی برترین های آنها می پردازیم.


#1 مار زنگي
#2 کوسه بزرگ سفيد
#3 کفتار
#1 مار زنگي
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 8.8/10
#2 کوسه بزرگ سفيد
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 6/10
#3 کفتار
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 8.5/10
1 > مار زنگي

همه ي مار ها نيز ترسناک به نظر ميرسن ولي مار زنگي با مارهاي ديگر فرق دارد.اين مار مي تواند با زنگوله اي که دمش دارد صدايي در آورد که شما هوشياري خود را از دست بدهيد جاي تعجب دارد اما واقعيت است.حتي بدن اين مار حالات ترسناکي را به وجود مي آورد و خال هاي روي پوست او آن را بيشتر زشت مي کند.اگر شما با يک مار زنگوله دار روبرو شديد و حتي اگر از بهترين ورزشکار ها هم باشيد نميتوانيد کاري انجام دهيد.بدن اين مار متورم و بزرگ مي شود تا فقط شما را بترساند و حتما شما بيشتر وحشت زده خواهيد شد.
240px-Crotalus_cerastes_mesquite_springs_CA


2 > کوسه بزرگ سفيد

همه ي کوسه ها ترسناک هستند ولي کوسه بزرگ سفيد بسيار ترسناک تر از بقيه است.آنها داراي سر بزرگتر,دهان بزرگ و داراي دندان هاي تيز و منحني بلندي دارد.شما هنگام ديدن اين کوسه در آب نفستون بند مياد.علاوه بر ترسناک بودن,اين حيوان خيلي خطرناک و نه تنها گاز ميگيرد بلکه هرچيزي که خون داشته باشد از آن تغذيه مي کند از جمله انسان ها.

250px-Whiteshark-TGoss1


3 > کفتار

کساني که تا بحال مقابل کفتار قرار نگرفتند اگر درباره آنها صحبت کني فقط ميخندند.فقط يکبار نزديک آنها شويد.قياقه او و صورت زشت اون شما رو مجبور ميکنه تا راه فرار را سريع پيدا کنيد.کفتار خال دار ترسناک ترين کفتار با گردن بلند و پاهاي نازک است.

200px-Crocuta-hejda


4 > خرس سياه آمريکايي

اين حيوان از روي اسمش معلوم است که در شمال آمريکا يافت مي شود.اين حيوان داراي يک بدن کوتاه و صورتي زشت مثل يک ميمون پوزه دراز است.بدن اين حيوان به رنگ سياه است,و قطعا رنگ سياه ترس و وحشت زيادي را بوجود مي آورد.


5 > موش صحرايي

موش هاي صحرايي شبيه موش هاي معمولي نيستن.موش هاي معمولي در کنار شما در خانه هاي شما زندگي مي کنند اما اين نوع موش هاي وحشي در بالاي دختان زندگي مي کنند.آنها نگاهي ترسناک و بدني با مو هاي مشکلي دارند.فقط يک نگاه شما به اين موش ها باعث مي شود که راه خود را کج کنيد و به سمت ديگري رويد.


6 > گرگ صحرايي

خيلي ها اين حيوان را نميشناسند ولي واقعا اين حيوان ترسناک است.اين حيوان در ايالات متحده آمريکا يافت مي شود.اين حيوان پشم بسياري بر روي بدن خود دارد و دهاني همانند دهان روباه دارد.گرگ صحرايي همانند دشمني است که دو تاي آن مي تواند يک گله گوسفند را در يک ساعت از هم بپاشاند.


7 > خفاش ها

خفاش ها بسيار ترسناک هستند مخصوصا خفاش هاي آمريکاي شمالي.آن ها مثل موش ها هستند و در هنگام پرواز مثل پرنده ها هستند و برو روي سقف به طوري که دهانشان رو به پايين است مي ايستند.هنگامي که دندان هاي آن ها را در مکاني از نزديک نگاه مي کنيد فکر مي کنيد بسياري خون آشام آنجا وجود دارد.آنها بي ضرر هستند اما ترسناک.


8 > سوسک

همانطور که از اسم آن ها پيداست,بسياري از آنها در زير تشک شما يافت مي شود.شايد برايتان خنده دار باشد که منزل آن ها زير تشک است ولي وقتي شما خواب هستيد آنها خون شما را مي مکند.به طوري وقتي شما به آن ها نگاه ميکنيد ترسناک هستند ولي بيشتر چندش آور هستند و بدن آنها قطعه قطعه و بسيار غير طبيعي به نظر مي رسد.


9 > عنکبوت

عنکبوت ها بسيار کوچک و عضوي از خوانواده حشرات هستند.اين حيوان با پاهاي نازکش و شکم بزرگش بسيار ترسناک به نظر مي رسد.اگر شما در لحظه اي به يک نفر بگوييد که زير ميزت يک عنکبوت است او سريع شروع مي کند به جيغ زدن و فرار مي کند يا چيزي پيدا مي کند که آن را له کند.اين حيوان علاوه بر ترسناک بودن مي تواند شما را نيش بزند.


10 > جغد

ترسناکي اين موجود در واقع از طرز نگاه کردن اوست که داراي قدرت شنوايي و بينايي بسيار بالايي هستند. جغد پرنده ي سودمندي است زيرا خوراکش انواع موش ها است.جغد ها معمولا هنگام شب بيرون هستند و شکار مي کنند.طرز نگاه جغد ها چيزي براي خنديدن ندارد و انگار بسيار جدي هستند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 734 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید