• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

گران ترین شکلات ها در دنیا

گران ترین شکلات ها در دنیا

چه کسی شکلات دوست ندارد؟ پیر و جوان به طور یکسان همیشه به شکلات علاقه نشان میدهند. اما بعضی از شکلات ها که بسیارخاص هستن ، ممکن است برچسب قیمتشان شما را بترساند! در این جا ۱۰ تا از گرانترین شکلات ها را به شما نشان میدهیم.

 

#1 Le Chocolat Box
#2 Frrrozen Haute Chocolate
#3 Golden Speckled Egg
#1 Le Chocolat Box
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 Frrrozen Haute Chocolate
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#3 Golden Speckled Egg
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
1 > Le Chocolat Box

در صدر فهرست گران قیمت ترین شکلات ها، قیمت هیچ کدام از آن ها به گرانی این شکلات نیست. قیمت یک بسته از این شکلات 1.5 میلیون دلار است. این جعبه ها شامل طلا و جواهرات درخشان همراه با شکلات است.


2 > Frrrozen Haute Chocolate

حتی اسم این شکلات هم برای آب انداختن دهانتان کافیست. قیمت این شکلات 25.000 دلار است که صرفا یک شکلات داغ معمولی نیست. ترکیب آن از بهترین کاکائو های منحصر به فرد و از طلای خوراکی انتخاب شده است.


3 > Golden Speckled Egg

شکلات تخم مرغ طلایی، شاهکار ویلیام کرلی به ارزش 11.107 دلار است. کرلی به خاطر معرفی اولین شکلات غیر نگین دار، دارنده ی رکورد گینس است. طعم این شکلات تخم مرغی در داخل و بیرونش متفاوت است و همین باعث میشود یک مزه ی جدید را تجربه کنید.


4 > Swarovski Studded Chocolates

وقتی به این شکلات نگاه میکنید، مزه ی آن را حس میکنید. اگر شما کسی را دوست دارید که عاشق شکلات است و دنبال یک هدیه عالی برای او هستید، این شکلات بهترین راه حل است. قیمت این شکلات 10.000 دلار است.


5 > Knipschildt Chocolatier

این شکلات شاهکار فریتر است که با استفاده از مواد تشکیل دهنده ی استثنایی تهیه شده است. این شکلات منحصر به فرد دست ساز است و مزه های هر کدام از آن ها متفاوت است. قیمت این شکلات 2.600 دلار است.


6 > Wispa Gold Wrapped Chocolate

این شکلات محصول شرکت کدبری است. ارزش این شکلات خوشمزه 1.628 دلار است و در یک بسته بندی خوراکی طلایی پیچیده شده است. افراد مشهور این شکلات را به عموم معرفی کردند، مانند اسپاندا بلت و تونی هدلی.


7 > Gold and Diamond Chocolates

قیمت این شکلات 1.250 دلار است. این شکلات بسیار منحصر به فرد است. از 12 شکلات تشکیل شده است که شامل 4 شکلات از 22 قیراط طلا و 4 شکلات از نقره ی خالص و 4 شکلات از الماس است.


8 > Michel Cluizel Box of Assorted Treats

از سال 1948، میشل کلوزل بخشی از صنعت ساخت شکلات بود. این جعبه ی شکلات از 400 قطعه شکلات دست ساز تشکیل شده است و در بسته بندی های خلاقانه طراحی شده است. قیمت این شکلات 895 دلار است.


9 > Delafee

این محصول سوئیسی، 540 دلار است و از برگ طلا ساخته شده است. این طلا ها مانند ستاره ها میدرخشند و نمادی از زیبایی و موفقیت هستند.


10 > The Aficionado’s Collection Chocolates

قیمت این شکلات 275 دلار است و بویی مانند سیگار برگ دارد. این شکلات دارای طعم و مزه ی کاملا متفاوتی است، مانند طعم فندق بو داده ایتالیایی، شیر کاکائو و غیره.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید