• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
عجیب و غریب

عجیب و غریب ترین گل های تاپ در جهان

عجیب و غریب ترین گل های تاپ در جهان

Strange Looking Flowers In The Worldبه چه طریقی گل ها الهام بخش ما می شوند؟ سمبلیسم گل از دوران های باستان آغاز شد. گل ها سمبل عشق، عاطفه، دوستی، زیبایی و اخلاقیات هستند. بعلاوه گل هایی با ظاهری بسیار عجیب وجود دارند که ما به آن ها هیچ وقت توجه نمی کنیم.


#1 اركيده ميمون
#2 اركيده زنبور عسل خندان
#3 اركيده انسان عريان
#1 اركيده ميمون
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 اركيده زنبور عسل خندان
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 اركيده انسان عريان
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > اركيده ميمون

اين گل عجيب و غريب تنها در ارتفاعات پرو، كلمبيا و جنگل های اكوادور رشد می كند. گلبرگ ها و لب های گل كاملا شبيه صورت ميمون است. این گل همچنین یک بوی دلپذیر شبیه پرتقال دارد.

1


2 > اركيده زنبور عسل خندان

كاسبرگ های بزرگ، گلبرگ های کوچک برنزی و لب قهوه ای رنگ اين گل عجيب، آن را به يک زنبور ماده زيبا مشابه ساخته است. این گل جذاب در جزایر قناری، ترکیه و لبنان رشد می کند.

2


3 > اركيده انسان عريان

اركيس ايتاليكا گياهی بومی مديترانه بوده و با توجه به اينكه ظاهری شبيه انسانی عريان با صورتی خندان دارد، به اين نام ناميده شده است. این گل تا ارتفاع 20 سانتی متری رشد می کند.

3


4 > اركيده مرغابی در حال پرواز

اين گياه يكی از زيباترين و خارق العاده ترين گل ها در جهان است. این گیاه گلدار در شرق و جنوب استرالیا رشد می کند. گل های این گونه ارکیده جذاب، به رنگ قهوه ای متمایل به ارغوانی میباشد. گل های گياه شبيه مرغابی ای هستند كه در حال پرواز است.

4


5 > گل با لب های چنگكی

نام گذاری اين گل براساس شكل ظاهری مربوط به برگچه های قرمز آن هست كه شبيه لب های قرمز جذاب هستند. این گل ها در جنگل های بارانی جنوب و مرکز آمریکا رشد می کنند. متأسفانه این گل برای مدت کوتاهی باقی می ماند.

5


6 > اركيده بانوی در حال رقص

نامگذاری اركيده بانوی در حال رقص براساس شكل متفاوت گل های آن صورت گرفته است. بخش كوچک فوقانی و لب های بزرگ گل به يک بانوی در حال رقص شباهت دارد. این گل زیبا در تمام سال در دسترس است و در مناطق

6


7 > اركيده مرغ ماهی خوار سفيد

گل ها در اين گياه شبيه مرغ ماهی خوار سفيد در حال پرواز هستند. گلبرگ های اوليه سفيد شبيه دم پرنده هستند. پهنای گل ها به 4 سانتی متر می رسد.

7


8 > اركيده نوزادهای در قنداق

اين گل عجيب بومی كوه های آند كلمبيا در آمريكای جنوبی است. گل هايی كه در حال باز شدن هستند شبيه نوزاد در قنداق هستند.

8


9 > گل بيگانه شاد

اين گياه پايا با ظاهری عجيب و غريب بومی آمريكای جنوبی است. كاشف اين گل داروين بوده و به يک موجود بيگانه شاد با يک سينی خالی در دست شباهت دارد.

9


10 > گل خفاش سياه

اين گياه در تايلند، هند، مالزی و آسيای شرقی يافت می شود. همان طور كه نام آن، خود گويا است، گل خفاش سياه گل های سياه- ارغوانی منحصر به فرد شبيه به خفاش دارد.

10

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید