• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

کمیاب ترین عروسک های بینی بیبی در جهان

کمیاب ترین عروسک های بینی بیبی در جهان

از دهه ی ۱۹۹۰ عروسک های بینی بیبی یا دانه پلاستیکی نه تنها قلب کودکان و نوجوانان بلکه قلب بزرگسالان را نیز تسخیر کرده اند. آن ها تبدیل به یک مجموعه مورد علاقه شده اند که برخی امید دارند که کلکسیون آن ها را در دراز مدت جمع آوری کنند و هزینه زیادی در این راه خرج کنند. خارج از کمیاب ترین عروسک هایی که منتشر شده اند، برخی به علت رنگ منحصر به فرد، ویژگی ها و چهره شان با قیمت بسیار بالاتری ارائه می شوند. در این جا ده تا از کمیاب ترین عروسک های بینی بیبی در جهان را به شما معرفی می کنیم:

#1 عروسک بچه فیل آبی سلطنتی
#2 عروسک بچه خرس قهوه ای
#3 عروسک خرچنگ پانچرز
#1 عروسک بچه فیل آبی سلطنتی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 4/10
#2 عروسک بچه خرس قهوه ای
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 عروسک خرچنگ پانچرز
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > عروسک بچه فیل آبی سلطنتی

در صدر فهرست نایاب ترین عروسک ،بچه فیل آبی سلطنتی است. نسخه ی آبی سلطنتی آن بسیار نایاب تر از نسخه های آبی کمرنگ دیگر است.


2 > عروسک بچه خرس قهوه ای

این عروسک خیلی ساده به نظر می رسد اما او در میان پر طرفداراترین عروسک های جهان است. یکی از اولین نسخه های این عروسک که به بازار ارائه شده ، به عنوان یک گنجینه ی واقعی در نظر گرفته شده است.


3 > عروسک خرچنگ پانچرز

عروسک پانچر بسیار یونیک است و خواهان بسیاری در میان کلکسیون دار ها دارد. تولید آن در سال 1994 متوقف شد و پس از آن عروسک خرچنگ پانچرز به بازار معرفی شد.


4 > عروسک میمون نانا

این عروسک در سال 1995 وارد بازار شد. نسخه های جدیدتر میمون بونگو نام گذاری شد. و این کار باعث شد که نسخه ی قدیمی میمون نانا نایاب شود.


5 > عروسک پیکین پاندا

پیکین پاندا در سال 1994 وارد بازار شد. او چشم ها و گوش های سیاه ،بدن سفید و قسمت های مختلف سیاه دیگری دارد که شبیه رنگ حیوانات است. او بسیار خاص و منحصر به فرد است و به جای دکمه ی معمولی از چشم پارچه ای برای آن استفاده شده است.


6 > عروسک اسب شاخ دار

این عروسک هم از نادرترین بیبنی بیبی هاست که قیمت حدودا بالایی دارد. او شاخ نارنجی، چشمان آبی و پوشش سفیدی مانند برف دارد.


7 > عروسک شتر هامفری

عروسک شتر هامفری تنها 25000 نسخه دارد. بودن در میان 9 تا از عروسک های اورجینال و به عنوان اولین عروسک نشسته، داشتن این عروسک در میان کلکسیون را به یک مزیت عالی تبدیل کرده است.


8 > عروسک سگ اسپات

اولین نسخه ی عروسک های بینی بیبی سفید با دم سیاه ، گوش های سیاه و چشم های سیاه است. در سال 1994 به طور رسمی بازنشسته و تولیدش متوقف شد، و جای خالی او در بین عروسک ها احساس می شود.


9 > عروسک اردک کواکرز

در سال 1994 ، اردک کواکرز بدون بال منتشر شد اما فقط 780 نسخه از آن ها وجود داشت. نسخه ی بعدی این اردک ها با بال ساخته شد که باعث شد نسخه ی قبلی نادرتر شود.


10 > عروسک خرس شاهزاده دیانا

این یکی از گرانترین نسخه های این نوع از عروسک است. این خرس بنفش دودی با نگاهی ملایم ساخته شده که طرح رز روی سینه اش آراسته شده است. اگر شما دنبال یک گنجینه ی واقعی برای کلکسیون می گردید، سعی کنید به جستجو برای اولین خرس منتشر شده در سال 1997 که با پی وی سی اصلی پر شده است بگردید.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 359 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید