• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

جدید ترین رنگ موها

جدید ترین رنگ موها

روند رنگ مو کمتر از روند مد نیست که ما به آن اهمیت می دهیم و همیشه منتظر هستیم که زمان آن برسد. این کافی نیست که فقط به آن چه که در سال و یا فصل جدید می پوشیم اهمیت دهیم، باید به تمامی ظاهر خود اهمیت داده که از سر که شامل مدل مو و رنگ مو است شروع می شود تا پای شما. هر سال مد جدیدی را در مورد رنگ مو پیدا می کنیم، برخی از رنگ های سال گذشته هنوز هم استفاده می شوند در حالی که برخی ما را به داشتن رنگ های جدید و جایگزین دعوت می کنند که ظاهری زیبا و منحصر به فردی را در سال جدید به موهای شما خواهند بخشید. فراموش نکنید که این غیر ممکن است که تمامی رنگ ها برای شما مناسب باشد و همچنین لازم نیست رنگی را که دوست دارید را حتما امتحان کنید، چون مجبور خواهید بود همه ی رنگ ها را امتحان کنید تا مطمئن شوید کدام برای پوست و شخصیت شما مناسب است. برای شناخت بیشتر، ده تا از جدیدترین رنگ موها را به شما معرفی می کنیم:

#1 رنگ موی OMBRE
#2 رنگ مو بلوند قهوه ای
#3 رنگ مو بلوند پلاتین
#1 رنگ موی OMBRE
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 رنگ مو بلوند قهوه ای
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 رنگ مو بلوند پلاتین
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > رنگ موی OMBRE

این رنگ مو که قبلا مد بوده و هنوز هم است یکی از به روز ترین رنگ موهایی است که به شما توصیه میکنیم. این رنگ مو باعث شیک شدن موهای شما می شود و به جای رنگ کردن موهای خود به یک رنگ که می تواند کسل کننده باشد، می توانید فام های مختلف رنگی را در موهای خود داشته باشید.


2 > رنگ مو بلوند قهوه ای

این رنگ به اسم “bronde” معروف است و سایه هایی بین قهوه ای و بلوند و مشکی یا خرمایی دارد که این رنگ یکی از به روز ترین رنگ موهای سال است.

 


3 > رنگ مو بلوند پلاتین

کسانی که موهای بلوند دارند می توانند موهای خود را روشن تر کنند و به بلوند پلاتین تغییر دهند. بلوند پلاتین رنگ روشنی است که به سفیدی نزدیک است. پلاتین را می توان هم روی موهای بلند و هم روی موهای کوتاه استفاده کرد، اما بر روی موهای کوتاه زیبا و جذاب تر خواهد بود. مشکل این رنگ این است که با هر رنگ پوستی مناسب نیست.


4 > رنگ مو Balayage

این رنگ مو صرف نظر از  رنگ پوست برای همه مناسب است، اما بر روی موهای بلوند بسیار زیباتر خواهد شد.


5 > رنگ مو قرمز

در مورد رنگ قرمز سایه خاصی وجود ندارد که امسال به روز باشد و شما بسته به پوستتان می توانید از رز طلایی تا قرمز تیره را انتخاب کنید.


6 > رنگ مو سایه ی کوکو Coco

رنگ موی کوکو را با پایه ی رنگ قهوه ای درخت ماهون انتخاب کنید و بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود می توانید آن را امتحان کنید.


7 > رنگ مو فانتزی روشن

این رنگ یکی از داغ ترین رنگ های سال 2011 و 2012 بود و حالا دوباره به میان بهترین رنگ موهای جدید سال برگشته است.


8 > رنگ مو خرمایی

این رنگ به عنوان یکی از مرسوم ترین رنگ ها است که ممکن است برای برخی کسل کننده باشد ولی حقیقت این است که رنگی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. این رنگ مو ، رنگ مورد علاقه ی بانو های سلطنتی است. به هر حال رنگ قهوه ای تیره نمی تواند به عنوان بهترین رنگ سال تلقی شود.


9 > رنگ مو کارامل

رنگ کردن موهایتان به رنگ کارامل مخصوصا در جلوی صورت کمک می کند که به فرم صورت شما شکل دهد.


10 > رنگ مو Dip-dye

دنبال کردن این مدل رنگ محدود به سن خاصی نیست و هم برای زنان و هم نوجوانان مناسب است. معنی این رنگ مو این است که قسمت پایینی موها بدون نیاز به رنگ کردن تمامی موها رنگ می شود.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 154 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید