• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

ایده های دکوراسیون جشن سال نو

ایده های دکوراسیون جشن سال نو

سال جدید نزدیک است و ما در حال خداحافظی با این سال هستیم. ایا شما آماده اید که به استقبال بهار بروید؟ استقبال و جشن گرفتن سال جدید یکی از جالب ترین و شگفت انگیز ترین کار هایی است که هر سال انجام می دهیم. بسیاری از کار هایی که باید انجام دهید تمیزکاری و تزیین و دکوراسیون منزل است. ایده ی تزیین خانه آسان نیست و در مناسبت های مهم مانند سال نو سخت تر هم می شود.شما باید با دعوت کردن اقوام و خانواده در یک موقعیت خاص باعث افزایش شادی در جشن سال نو شوید. به وسیله ی آیتم های تزیینی و تغیرات ساده میتوانید خانه ی خود را خیره کننده تر کنید. آیا شما می خواهید بدانید که چگونه این کار را به راحتی انجام دهید؟ با هم نگاهی به ۱۰ ایده ی دکوراسیون جشن سال نو می اندازیم:

 

#1 تزیینات مرکزی
#2 لیوان های شیشه ایی
#3 بادکنک ها
#1 تزیینات مرکزی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 لیوان های شیشه ایی
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 بادکنک ها
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > تزیینات مرکزی

در تزیینات فضاها و سطوح مختلف در خانه ی خود مانند میز می توانید از تزیینات مرکزی در میز استفاده کنید که با توجه به نیاز ها و سلیقه ها میتوانید تزیینات خود را انجام دهید. شما می توانید از شمع، گل ،بادکنک و غیره در تزئیین فضاهای خانه ی خود استفاده کنید. این تزیینات مرکزی به شما اجازه می دهد که با توجه به سلیقه ی خود و داشتن زمان ، تزیینات خود را بسازید.


2 > لیوان های شیشه ایی

چرا باید لیوان های شیشه ای را بدون تزیین رها کنید؟ ایده های خیره کننده ی مختلفی برای الهام گرفتن وجود دارد. شما می توانید از الگو های چاپ،اکلیل و رنگ ها برای تزیین لیوان های خود استفاده کنید. این لیوان ها فقط برای نوشیدنی نیستند بلکه به عنوان جا شمعی و تزیینات رو میزی هم میتوان از آن ها استفاده کرد.


3 > بادکنک ها

بادکنک به عنوان ضروری ترین اقلام برای تزیین است که برای تولد، عروسی ،سال نو و مناسبت های شاد بیشتر مورد نیاز است. بادکنک ها در طیف گسترده ای از رنگ برای تزیین خانه های شما وجود دارد. برای تزیین بادکنک های خود شما می توانید از اکلیل و پولک هم استفاده کنید.


4 > نوار های تزیینی کاغذی

تزیینات کاغذی را می توانید به راحتی در خانه درست کنید و نیازی به خرید آن ها نیست. شما میتوانید از تزیینات کاغذی برای تزیین فضاها و سطوح مختلف مانند میز ها، دیوار ها و سقف استفاده کنید. شما در انتخاب رنگ و شکل این تزیینات کاغذی کاملا آزاد هستید و خانه ی شما خواستنی تر می شود.


5 > دکوراسیون میز

چگونه میز خود را تزیین کنیم؟ ایده های مختلفی برای تزیین میز غذاخوری در شب سال نو وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تزیینات جدید نگاهی بیاندازید و لوازمی که میخواهید برای تزیین از آن ها استفاده کنید را تشخیص دهید. شما می توانید رنگ ها را تغییر دهید و رنگ میز را با رنگ های دیگر در خانه ست و هماهنگ کنید.


6 > پولک های پرتاب شونده

این پولک ها بسیار ساده هستند و نیازی به خرج کردن پول زیادی نیست، با این حال نقش مهمی را در جشن ها و مناسبت ها ایفا می کنند. این پولک ها توانایی هیجان انگیز کردن جشن ها را دارند مخصوصا زمانی که شما به پخش شدن این پولک ها در هوا نگاه می کنید. شما به راحتی می توانید این پولک های پرتاب شونده را در خانه با استفاده از لوله ی کاغذ توالت، بادکنک و سایر آیتم های ارزان قیمت در خانه درست کنید. ایده ی خوبی خواهد بود اگر شما پول را در داخل این ها قرار داده و خانواده و مهمان هایتان را غافلگیر کنید.


7 > کلاه های مهمانی

شما نمی توانید بدون کلاه های مهمانی سال نو را جشن بگیرید. شما در خانه می توانید به راحتی با کاغذ آن ها را بسازید. اگر می خواهید کلاه های مهمانی را جذاب تر کنید، می توانید از اکلیل، پولک، پر  و توپ های کوچک که در خانه دارید استفاده کنید.


8 > تزیین ماد غذایی

تزیین غذا ها و خوراکی ها برای سال نو ضروری است و ممکن است خسته کننده ترین کار برای شما باشد. چیز های مختلفی برای تزیین برای خانواده و مهمانان شما مانند کیک، شیرینی و کاپ کیک وجود دارد که می توانید به راحتی آن ها را تزیین کنید.تزیین بشفاب ها و مواد غذایی برای مهمانان شما بسیار مهم هستند.


9 > تزیین نوشیدنی ها

نوشیدنی های مختلف می تواند تزیینات مختلفی را به همراه داشته باشد. تزیین نوشیدنی ها ضروری است و شما می توانید با اضافه کردن گیلاس، انگور و انواع میوه ها آن را تزیین کنید و لیوان ها و نوشیدنی های خود را جذاب و خیره کننده کنید و میتوانید از ایده های مختلفی الهام بگیرید.


10 > تزئین فضاهای دیگر

فضاهای دیگر خانه را مانند دیوار ها ، پنجره ها و دیگر فضا ها را می توان به روش های مختلفی تزیین کرد. شما میتوانید از تزیینات کاغذی، توپ های کوچک،پر ، بادکنک، دستمال کاغذی و چراغ های تزیینی که نیاز به صرف پول زیادی ندارند، استفاده کنید.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 463 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید