• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
عجیب و غریب

عجیب ترین گوشواره های فانتزی زنانه در جهان

عجیب ترین گوشواره های فانتزی زنانه در جهان

طرح های عجیب زیادی برای ساخت گوشواره های غیر معمول استفاده می شود.طرح های جدید این گوشواره ها ، برای مناسبت های معمولی بسیار مناسب هستند و البته برای مراسم های رسمی استفاده ی آن ها غیر ممکن است. این گوشواره های عجیب در اندازه ها، رنگ ها ، متریال و شکل های مختلف وجود دارند.بهترین ویژگی این گوشواره های عجیب این است که بسیار ساده هستند و از موادی ساخته شده اند که روزانه در اطراف خود مشاهده میکنیم.

#1 گوشواره های مفتولی
#2 گوشواره های متفاوت
#3 گوشواره های فلزی
#1 گوشواره های مفتولی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 گوشواره های متفاوت
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 گوشواره های فلزی
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > گوشواره های مفتولی


2 > گوشواره های متفاوت

مواد استفاده شده در این گوشواره ها بسیار ارزان و ساده هستند . شما میتوانید برای ساخت این گوشواره های عجیب از سیم قلع استفاده کنیدکه وزن سبکی دارد و به راحتی فرم میگیرد و یا میتوانید از ایده های قلاب دوزی استفاده کنید. استفاده از مواد ارزان و ساده برای شما که میخواهید ساخت این گوشواره ها را به عنوان یک فرد غیر حرفه ایی شروع کنید مفید است.


3 > گوشواره های فلزی


4 > گوشواره ال ای دی


5 > گوشواره های glass


6 > گوشواره های پارچه ایی


7 > گوشواره های فانتزی

انتخاب یکی از این گوشواره ها به عنوان هدیه برای کسی که دوستش دارید، یک ایده ی جدید و بامزه خواهد بود که میتواند آن فرد را تحت تاثیر قرار دهد. متاسفانه استفاده از این گوشواره ها برای دختران جوان زمان محدودی دارد و با توجه به سن آن ها، وقتی که بزرگتر شوند نیاز به یک گوشواره کلاسیک برای استفاده خواهند داشت.
در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 180 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید