• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

معروف ترین بازیگران هنرهای رزمی

معروف ترین بازیگران هنرهای رزمی

most-popular-martial-arts-artistsفیلم های زرمی همیشه حس هیجان و جنگجویی را به بیننده انتقال می دهند. در طول تاریخ سینما بازیگران زیادی این سری فیلم ها را نقش آفرینی کرده اند. ولی از این میان، برخی از آنها آنقدر ایفای نقششان خوب بوده و قهرمان اسطوره ای را قوی جلوه داده اند که برای سال ها در یاد بینندگان این سری فیلم باقی مانده اند. در زیر معروف ترین بازیگران هنرهای رزمی را معرفی می کنیم:


#1 Bruce Lee
#2 Jet Li
#3 Donnie Yen
#1 Bruce Lee
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 4.3/10
#2 Jet Li
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 -0.5/10
#3 Donnie Yen
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 1.4/10
1 > Bruce Lee

بروس لی نام خود را به عنوان اسطوره ای در دنیای هنرهای رزمی در ذهن مردم به یادگار گذاشت. او در سال یکه تاز فیلم های رزمی بود و بعد از او شخصیت های زیادی راه او را ادامه دادند. بروسلی در 27 نوامبر 1940 به دنیا آمد و در سال 20 جولای 1973 از دنیا رفت. ولی میراثش همچنان زنده است.

Bruce-Lee


2 > Jet Li

جت لی در شهر پکن به دنیا آمد و از همان کودکی در باشگاه Vashu ی پکن حضور یافت که آکادمی ای استثنایی برای آموزش هنرهای رزمی بود. Let Li در این آکادمی به سرعت پیشرفت کرد و مدال های زیادی را مسابقات ورزشی کسب کرد. او در فیلم ها مانند یک قهرمان اسطوره ای ظاهر شده است.

Jet-Li


3 > Donnie Yen

Donnie Yen در 27 جولای 1963 به دنیا آمد. به گفته خودش، از 4 سالگی تمرین در هنرهای رزمی را آغاز کرده است. مادر او آموزش دهنده او در این زمینه بود که البته پدرش نیز از بزرگان هنرهای رزمی بوده است. خانواده Donnie Yen وقتی که Donnie یازده ساله بود به Boston مهاجرت کردند.

Donnie-Yen


4 > Jackie Chan

جکی چان برای رسیدن به موفقیت در هنرهای رزمی سختی های زیادی را تحمل کرده است. اکنون او موفق شده در سطح جهانی به یک قهرمان در فیلم های هنرهای رزمی و یک الگو برای بازیگران این بدل شود. جکی چان در هنگ کنگ چین متولد شده است.

Jackie-Chan


5 > Tony Jaa

Tony که یکی از بهترین بازیگران هنرهای رزمی است، در شهر سورین کشور تایلند در خانواده ای فقیر به دنیا آمده. پدر و مادر او گله بان فیل بوده اند. به گفته خودش او در جوانی بیشتر وقت خود را به دیدن فیلم های کونگ فو گذرانده است. الگوی او همیشه بروسلی بوده است.

Tony-Jaa


6 > Jacky Wu

Jacky Wu در سال 1974 در پکن به دنیا آمد و از 6 سالگی در آکادمی Washu حضور یافت. پدر و پدر بزرگ او از بازیگران مطرح هنرهای رزمی بوده اند.

Jacky-Wu


7 > Sammo Kam- Bo Hong

او در هنگ کنگ به دنیا آمد و در دوران جوانی در کلاس های آکروباتیک، رقص و هنرهای رزمی حضور داشته است. او تاکنون جوایز زیادی را برای بازیگری خوبش دریافت کرده است.


8 > Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme از یازده سالگی فعالیت در هنرهای رزمی را با پدرش آغاز کرده است. او در شهر Brussels بلژیک به دنیا آمده است.

Jean-Claude-Van-Damme


9 > Michael Jai White

Michael Jai White در دهم نوامبر سال 1967 در نیویورک به دنیا آمده است. او بازیگر امریکایی است که تاکنون در فیلم ها و سریال های متعددی حصور یافته است.

Michael-Jai-White


10 > Scott Adkins

او به لطف فیلم Bourne Ultimatum به یک ستاره تبدیل شد. Scott در هفدهم ماه June سال 1967 در انگلستان و در خانواده ای تقریبا فقیر به دنیا آمده.

مقاله مرتبط: دانلود فیلم های اسکات ادکینز

Scott-Adkins

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 2 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید