• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

مجلل ترین جواهرات دنیا

مجلل ترین جواهرات دنیا

11طلا و جواهر یک آیتم با ارزش برای زندگی روزمره است که بیشتر از آن چه که مردم فکر میکنند داراری اهمیت است. مردم از جواهرات به دلایل مختلف استفاده میکنند و یکی از دلایلش این است که به لباس جلوه ی ویژه ایی می بخشد. اما لوکس ترین جواهرات امروز چه مارک هایی هستند؟

#1 Harry Winston
#2 Cartier
#3 Van Cleef and Arpels
#1 Harry Winston
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 Cartier
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 Van Cleef and Arpels
امتیاز ما
0/10 8.5/10
امتیاز شما
0/10 0/10
1 > Harry Winston

این برند به عنوان جواهرات شیک و کلاسیک و استفاده از الماس شناخته شده است. وینسون شرکت خود را در سال 1932 از طریق فروش طلا و جواهر که خط تجاری وینسون بوده است تاسیس کرد. کمیاب ترین و بهترین سنگ ها ی باکیفیت برای این برند استفاده میشود.

harry-winston1


2 > Cartier

این برند تاریخچه غنی و طولانی دارد. کیفیت و سبک کارتییر باعث شده که مردم به سمت این برند جذب شوند. به همین دلیل، حتی اعضای خانواده سلطنتی شروع به راه اندازی قطعات ویژه ی آن برای کلکسیون جواهرات خود کردند. این جواهرات با بهترین سنگ ها و با دقت و تخصص ساخته شده اند.

cartier1


3 > Van Cleef and Arpels

این نام تجاری فرانسوی است و یکی از قدیمی ترین جواهرات شناخته شده است. این برند از طبیعت الهام گرفته شده است و همیشه در حال تغییر کیفیت خود است.

van-cleef-and-arpels2


4 > Buccellati

این طلای ایتالیایی برای کیفیت بی عیب و نقص خود، محبوب است. این جواهرات از سبک پارچه و تراش دادن جواهرات استفاده کرده است و اغلب از ترکیبی از طلا و نقره برای افزایش نور و بافت ساخته شده است.

buccellati1


5 > Tiffany

این برند یکی از لوکس ترین جواهرات دنیاست که همچنین یک نام خانوادگی هم هست. این برند انواع طلا و جواهر را تولید میکند که برای موارد متعدد مورد استفاده هستند.

tiffany2


6 > Graff

این برند که با کیفیت بالا ساخته شده است و در میان افراد ثروتمند و معروف، محبوب است. اما چیزی که آن را منحصر به فرد کرده است، عظمت سنگ های آن است. طرح های خود را در الماس ها و سنگ های بزرگ طراحی کرده اند.

graff1


7 > Piaget

جورج پیاژت کسب و کار خود را در سوئیس با ساخت ساعت های با کیفیت آغاز کرد که در اروپا مشهور شد. با گذشت زمان و گسترش آن, جواهرات پیاژت در سراسر دنیا شناخته شد. این جواهرات طرحای مدرن و براق و  حس حرکت و خطوط منحنی قوی دارند.

piaget1


8 > Bvlgari

این برند در سال 1884 تاسیس شد و به عنوان رهبر جواهرات ظریف و زیبا در جهان در نظر گرفته شده است. اکثر نشانه های بولگاری،  قطعات بزرگ، رنگ میوه ایی روشن، نقش گل و کالا های اساسی ایتالیایی هستند. آن ها همچنین از بهترین سنگ های موجود استفاده میکنند.

bvulgari

 


9 > Mikimoto

کوکیچی میکی موتو کسب و کار خود را از سال 1893 در ژاپن آغاز کرد و به عنوان مخترع کشت مروارید محبوب شد. به همین دلیل بیشتر محصولات خود را با مروارید تهیه میکند. این برند از پلاتین، طلا، بهترین الماس ها، بهترین نخ ابریشم و سنگ های قیمتی با رنگ طبیعی استفاده میکند.

mikimoto


10 > Chopard

چوپارد برند لوکس سوئیسی است که طلا و جواهرات و ساعت تولید میکند و معتقد است که از بهترین مواد برای تهیه ی این کولکسیون زیبا استفاده میکند. هر قطعه از جواهرت این برند با سنگ های قیمتی ساخته شده است.

chopard

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید