• افزودن سایت به علاقه مندی ها
 • تاپ گذر در گوگل پلاس
ADS
سرگرمی

معروف ترین بازیگران کره ای قبل و بعد از جراحی پلاستیک 2015

معروف ترین بازیگران کره ای قبل و بعد از جراحی پلاستیک 2015

افراد مشهور کره ای قبل و بعد از جراحیبا ظهور صنعت جراحی پلاستیک در کره جنوبی، در افزایش جراحی تعدادی از افراد مشهور به منظور بهبود نگاه فیزیکی آنها تأثیر زیادی داشته است. خوشبختانه، برعکس در آمریکا و چین که با عملیات جراحی پلاستیک نافرجام شایع روبه رو هستیم، جراحان کره ای نه تنها باتجربه شده اند بلکه همچنان به بهبود فن آوری و تکنیک های خود برای بهبود مشتریان خود تلاش می کنند. تا به امروز، اکثر بازیگران کره ای به شکلی تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته اند. لیستی از معروف ترین آن ها را در سال ۲۰۱۵ در ادامه معرفی خواهیم. با تاپ گذر همراه باشید.

#1 Kim Hyun Jun
#2 Cho Kyu Hyun
#3 Jung Yong Hwa
#1 Kim Hyun Jun
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 3.3/10
#2 Cho Kyu Hyun
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5.2/10
#3 Jung Yong Hwa
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 6.7/10
1 > Kim Hyun Jun

کیم هیون ژوئن، جوان موفق 27 ساله سینمای کره جنوبی است که تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است. او یکی از معدود شخصیت های مردمی ست که به طور آشکار اذعان کرده است که جراحی پلاستیک بینی داشته است. با این حال، دلایلش را برای انجام عمل جراحی پلاستیک به دلایل پزشکی مشروع دانسته است.


2 > Cho Kyu Hyun

چو کیو هیون خواننده، بازیگر و عضو فعلی گروه مشهور پسر سوپر جونیور کره جنوبی است. او بازیگر 27 ساله موفق است. چو کیو هیون همانند بسیاری از بازیگران جوان کره ای، به منظور بهبود نگاه کلی به خود ظاهرش دستخوش جراحی پلاستیک شده است. چشم هایش به طور قابل توجهی بزرگتر از دوران نوجوانی اش هست. او همچنین دارای بینی باریک تر است که احتمالا به دلیل جراحی زیبایی بینی است.


3 > Jung Yong Hwa

برای عملکرد خوبش در گروه CNBLUE، تولید موسیقی و مهارت های بازیگری اش شناخته شده است و در موفقیت، تنها چند هنرمند رقیب وی در صنعت سینمای کره جنوبی هستند. با مقایسه عکس های گذشته و فعلی وی، ظاهر فعلی بینی اش به نظر می رسد کمی متفاوت تر از سال قبل آن است. بینی اش باریک تر شده است. جونگ یونگ هوآ هنوز این اتهامات را تایید یا رد نکرده است.


4 > Jang Geun Suk

جانگ گیون سوک، بازیگر کره جنوبی تحسین برانگیز است که جدا از مهارت های بازیگری فریبنده و صدای ملودیکش، طرفداران زیادی در کره جنوبی و آسیا دارد. با این حال منتقدان، او را زیر نظر گرفته و در نظرشان ظاهر وی غیر طبیعی به نظر آمده است. با توجه به شواهد اخیر، بینی وی کاملا تنگ و نوک تیز شده که مطمئنا با استفاده از جراحی زیبایی بینی بوده است و به خوبی مشخص هست که چهره اش حالت همسان پیدا کرده است. او مانند بسیاری دیگر از افراد مشهور در کره، پلک های خود را تحت عمل جراحی قرار داده است که باعث شده چشم هایش باز و بزرگتر شوند.


5 > Yooh Shi Yoon

یو شی یو، یکی از بهترین بازیگران در کره جنوبی و همچنین یکی از بحث برانگیز ترین هنرمندان در کشور کره است به ویژه در مورد عمل جراحی پلاستیکش. شایعه شده است که صورت او به این خاطر بر روی صحنه و در تبلیغات مورد توجه هست که بینی اش تحت عمل جراحی قرار گرفته است. برخی از منتقدانش جراحی زیبایی بینی اش را باعث حرفه ای شدنش می دانند. چشم های وی نیز بازتر و بزرگتر شده اند که اشاره به جراحی دو پلک وی دارد.


6 > Lee Min Ho

لی مین هو،  بازیگر تأثیرگذاری است که در نقش گو جون در فیلم Boys over Flowers بخوبی شناخته شد. وی همچنین یک مدل موفق و خواننده است که دو آلبوم موسیقی منتشر کرده است. وی در سال 2015 بعد از عمل جراحی پلاستیک بینی اش، به طور قابل ملاحظه ای برجسته و معروف شد. حتی اگر او این شایعه را رد کند، تصاویر به خوبی این واقعیت را نشان می دهند.


7 > Kris Wu

کریس وو، بازیگر 24 ساله چینی-کانادایی متولد ونکوور کاناداست. وی همچنین خواننده، ترانه سرا و یکی از محبوب تربن افراد مشهور در سینمای کره است. به غیر از عملکرد درخشانش در صحنه، بخاطر عمل جراحی پلاستیک توجه زیادی رو به خود جلب کرده است. البته با مقایسه عکس های قدیمی و فعلی که نشان می دهد فک و دندان خود را بهینه سازی کرده است، او را به حاشیه برده است و همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه جراحی کشیدن پوست صورت و جراحی پلک را نیز انجام داده است ولی کریس وو این اتهامات را رد کرده است.


8 > Lee Dong Wook

در ایفای نقش هایش در تیغه مرد، هتل کینگ، و نمایشنامه های تلویزیونی مانند لا دولچه ویتا و دختر من به خوبی شناخته شده است. لی دونگ ووک یک بازیگر معروف در کره است. این کره ای 33 ساله، فارغ التحصیل دانشگاه Sejong سئول هست و در حرفه مدل سازی بسیار موفق عمل کرده است و برای بسیاری از شرکت های معتبر داخل و خارج از کره جنوبی کار کرده است. زمانی که عکس های لی دونگ ووک و لی دا هائی برای فیلم درام دختر در اینترنت آشکار شد، منتقدان فرصتی را پیدا کردند تا شایعاتی که به نظر می رسید این ستاره کره ای عمل جراحی پلاستیک انجام داده است را اثبات کنند. چشم هایش بزرگتر و نازک تر از اصل آن بود.


9 > Joo Sang Wook

جو سانگ ووک 36 ساله بازیگر کره جنوبی تحسین برانگیز از سئول کره جنوبی است. او در بسیاری از فیلم های کمدی، رومانتیک، درام پزشکی، و فیلم های اکشن برجسته و چندین جایزه و نامزد جایزه برای عملکرد عالی خود در این مجموعه ها را به دست آورده است. بسیاری از مردم کره، نگاه منتقدانه ای به ظاهر غیر طبیعی وی دارند و اینطور استدلال می کنند که او یکی از بازیگران کره ای است که با تکیه بر جراحی های پلاستیک، جوان و خوش تیپ مانده است و او را زیر سؤال برده اند. جو این ادعا را رد کرده است. با این حال تجزیه و تحلیل مقدماتی از عکس های قدیمی و اخیر وی نشان می دهد که نشانه هایی از عمل جراحی در دو پلک و بینی وی وجود دارد.


10 > Kim Jae Joon

کیم جائه جون که بین مردم به جه جونگ شناخته شده است، یک بازیگر مولتی استعداد است. او یک طراح معتبر، کارگردان و ترانه سرا ست. این کره ای 29 ساله گنگجوی کره جنوبی به لطف چند جراحی پلاستیک به یکی از خوش تیپ های کره تبدیل شده است. برای مثال وقتی عکس های قدیمی کیم را در اینترنت جستجو کنید، مشخص هست که او دو پلک خود را جراحی کرده و باعث شده چشم هایش بزرگ تر و جذابتر شوند. وی همچنین بینی خود را جراحی کرده که در حال حاضر کوچکتر و باریکتر شده است.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


 • دسته بندی :
 • نویسنده :
 • تعداد بازدید : 639 بار
 • تاریخ انتشار :
 • تعداد دیدگاه : 10 دیدگاه

دیدگاه کاربران

aisan 26 شهریور 1395 پاسخ

به نظر من اصلا درست نیست که به شایعات توجه کنید کریس وو عکس قبل و بعد دیبوتش رو گذاشتیم اونجا یه بچه ی ۱۴ یآ ۱۵ ساله ولی الان بیستو خرده ی سالشه بده درحالی که خودش اینو رد کرده باز روش تاکید کرد

  دهقانی 26 شهریور 1395 پاسخ

  نظر شما برای ما محترمه دوست عزیز و همچنین در مطلب هم گفته شده که کریس وو این رو شایعه دونسته و این مطلب رو رد کرده! ما قضاوت نکرده ایم!

سحر 29 مهر 1395 پاسخ

لی مینهو ی بدبخت هیچ عملی نداشته

  دهقانی 15 آبان 1395 پاسخ

  نظر شما برای ما محترمه ولی در عمل های زیبایی، ممکنه با کوچیکترین عمل جراحی، فرد کلی تغییر کنه

زهرا 4 آذر 1395 پاسخ

حتی اگه عمل جراحی هم کرده باشن بازم مثه بعضیا افراط نکردن.خیلی طبیعی و بهتر شدن

  دهقانی 4 آذر 1395 پاسخ

  دوست عزیز از ارائه نظر شما ممنونیم.
  نظر ما هم همینطور هست☺

باران 29 دی 1395 پاسخ

سلام خسته نباشید در مورد جانگ گیون سوک ایشون جراحی زیبایی نداشتند و از ابتدای کودکی جز مدل های کشورشون بودندو از نوجوانی بازیگری شروع کردند .. کسی ک از بچگی ب عنوان زیباترین صورت انتخاب شده جراحی زیبایی نداشته…
جانگ یونگ هوا هم همین طور
از تلاشتون ممنون و خسته نباشید

آرزو 30 بهمن 1395 پاسخ

لی مین هو قبلا دماغش بزرگ بود بعدش ی تصادف وحشتناک داشته عملش کرده

حامد 2 فروردین 1396 پاسخ

مرسی دوست عزیز
یونگ هوا و سوکی بی عملللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل هستن
واقعا که کورین مگه؟

صبا 8 فروردین 1396 پاسخ

لی مین هو بدبخت عمل نداشته این آدمی که شما گذاشتید مثل ساموراییه نه یه آدم کره ای

????? ???
اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید