• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

گرانترین جواهرهای جهان

گرانترین جواهرهای جهان

Heart-of-the-Ocean-Diamond-Necklaceاستفاده از جواهرآلات گران قیمتی به اندازه تاریخ پیدایش بشر و قدمت هفت هزار ساله دارد. استفاده از جواهر آلات نشان دهنده ثروت و تشخص هر فرد می باشد، گرانترین جواهرات در سراسر جهان وجود دارد و شناخته شده هستند.

در این تاپ ما به بررسی ۱۰ جواهر گران قیمت در تمام جهان می پردازیم.


#1 گردنبند الماس 'L
#2 انگشتر الماس صورتی
#3 حلقه Perfect Pink
#1 گردنبند الماس 'L
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 5/10
#2 انگشتر الماس صورتی
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 5/10
#3 حلقه Perfect Pink
امتیازما
0/10 8/10
امتیازکاربران
0/10 5/10
1 > گردنبند الماس 'L

گردنبند الماس بی نظیر ‘L دارای رکورد جهانی به عنوان با ارزش ترین گردنبند جهان است. وزن این گردنبند به 673 قیراط می رسد ، یک الماس زرد نشان  زیبا در وسط آن قرار گرفته که چشم هر بیننده را متحیر می کند . قیمت این گردنبند با ارزش به 55 میلیون دلار می رسد.

L’Incomparable-Diamond-Necklace (1)


2 > انگشتر الماس صورتی

این حلقه خیره کننده به عنوان گرانترین حلقه جهان شناخته شده است. این حلقه با الماس مستطیل شکل کامل با گوشه های گرد به قیمت 1,850,000 دلار تزیین شده است ، قیمت تمام این انگشتر صورتی رنگ به 46 میلیون دلار می رسد.

The-Graff-Pink


3 > حلقه Perfect Pink

یکی دیگر از با ارزش ترین حلقه های جهان حلقه Perfect Pink است ،که قیمت آن به 23,200,000 دلار می رسد. در این حلقه از الماس با ارزش صورتی رنگ استفاده شده است که وزن آن 14.3 قیراط است که به جذابیت بیشتر آن افزوده است.

The-Perfect-Pink


4 > Heart of the Ocean

قلب  اقیانوس یکی دیگر از گرانترین گردنبند جهان به شمار می رود, در این گردنبند یک الماس آبی رنگ 15 قیراط به کار رفته است که موجب زیبایی هرچه بیشتر آن شده است . این گردنبند زیبا جایزه اسکار را به خود اختصاص داده است. ارزش گردنبند قلب اقیانوس 20 میلیون دلار است.

Heart-of-the-Ocean-Diamond-Necklace

 


5 > Chopard’s Blue Diamond Ring

حلقه Chopard’s با الماس آبی رنگ یکی دیگر از جواهرات گرانبهای جهان به شمار می رود. این گوهر زیبا بسیار پرطرفدار و پر هزینه است ودلیل اصلی آن به کاربردن الماس آبی رنگ می باشد. وزن این الماس نایاب 9 قیراط است و قیمت این حلقه منحصر به فرد 16 میلیون دلار است.

Chopard-Blue-Diamond-Ring


6 > حلقه دو الماس

حلقه دو الماس ، با ارزش ترین حلقه جهان به شمار می رود . این حلقه دو الماس دارد ، الماس آبی رنگ به وزن 11 قیراط و الماس بی رنگی به وزن 10 قیراط در ساخت این حلقه حیرت انگیز به کار برده شده اند. ارزش این حلقه برابر 17 میلیون دلار است.

Bulgari-Two-Stone-Diamond-Ring


7 >  قطعه قلب پادشاهی

این قطعه جواهر یکی از گران قیمت ترین قطعه جواهر دنیا شناخته شده است . این قطعه در قدیمی ترین و معتبرترین شرکت جواهر سازی به نام Graend ساخته شده است. در این قطعه حیرت انگیز بک یاقوت 41 قیراطی به شکل قلب به کار رفته است . از این قطعه برای گردنبند یا یک تاج استفاده می شود ، ارزش این قطعه 14 میلیون دلار است.

Heart-of-the-Kingdom

 


8 > تاج الماس و زمرد

تاج الماس و زمرد در سال 1900 توسط شاهزاذه آلمانی گیدو برای همسرش سفارش داده شد ، در این تاج 11 زمرد نادر کلمبیایی گلابی شکل به وزن 500 قیراط به کار برده شده است. ارزش این تاج بسیار زیبا 12 میلیون دلار است.

Emerald-and-Diamond-Tiara


9 > دستبندWallis Simpson’s

دستبند پلنگی Wallis Simpson’s در سال 1952 طراحی شده است. این دستبند بسیار زیبا متعلق به شخص مقتدر آمریکایی به نام Wallis Simpson’s است. ارزش این دستبند 13 میلیون دلار است.

Britain Auction


10 > گردنبند الماس Briolette

گردنبند معروف  Briolette یک از با ارزش ترین گردنبندهای  جهان  است. در این گردنبند یک الماس 76 قیراطی به عنوان محور به کار رفته است و  الماس های دیگر به شکل زنجیر در کنار هم قرار گرفته اند که وزن آن ها 18 قیراط است. ارزش گردنبند  Briolette برابر 12 میلیون دلار است.

Briolette-Diamond-Necklace

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید