• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

گران قیمت ترین سلاح ها

گران قیمت ترین سلاح ها

سلاح هایی مانند چاقو، هفت تیر، تفنگ و انواع دیگر نه تنها برای مبارزه و دفاع استفاده می شوند، بلکه برای برخی از افراد به عنوان قطعات تزئینی برای تزئین خانه ها و عمارت های خود استفاده می شوند. بسیاری از سلاح ها وجود دارند که هزاران دلار ارزش دارند و بسیاری سلاح وجود دارد که نه تنها هزاران بلکه میلیون ها دلار ارزش دارند. بعضی از سلاح ها به دلیل کمیاب بودن، برای بسیاری از مردم بسیار پر هزینه هستند و بسیار قدیمی و به عنوان عتیقه به فروش می رسند و از مواد خاص و با ارزش درست شده اند و طوری طراحی شده اند که حمل و نگه داشتن آن ها هم بسیار آسان است. نگاهی به ۱۰ اسلحه گران قیمت می اندازیم تا بدانیم چرا آن ها بسیار گران هستند:

#1 شمشیر طلا و جواهرنشان استفاده شده توسط ناپلئون بناپارت به ارزش 6.5 میلیون دلار
#2 شمشیر چینی قرن 18 به ارزش 5.9 میلیون دلار
#3 خنجر طلای جهان شاه امپراطور مغول به ارزش 3.3 میلون دلار
#1 شمشیر طلا و جواهرنشان استفاده شده توسط ناپلئون بناپارت به ارزش 6.5 میلیون دلار
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.3/10
#2 شمشیر چینی قرن 18 به ارزش 5.9 میلیون دلار
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 12/10
#3 خنجر طلای جهان شاه امپراطور مغول به ارزش 3.3 میلون دلار
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.3/10
1 > شمشیر طلا و جواهرنشان استفاده شده توسط ناپلئون بناپارت به ارزش 6.5 میلیون دلار

این سلاح به عنوان گران قیمت ترین سلاح عتیقه ی لیست ما می باشد. که 200 سال پیش توسط ناپلئون بناپارت در یکی از جنگ های قبل از امپراطوری اش استفاده شد. این شمشیر طلا و جواهر نشان در سال 2007 در یکی از حراجی های فرانسه به ارزش 6.5 میلیون دلار فروخته شد.


2 > شمشیر چینی قرن 18 به ارزش 5.9 میلیون دلار

این شمشیر در قرن 18 در زمان سلطنت امپراطور چینلونگ ساخته شده است. در سال 2006 در هنگ کنگ ساتبی به ارزش 5.9 میلیون دلار فروخته شد و به عنوان دومین سلاح گران قیمت و عتیقه ی لیست ما قرار دارد.


3 > خنجر طلای جهان شاه امپراطور مغول به ارزش 3.3 میلون دلار

این خنجر طلا متعلق به شاه جهان امپراطور مغول و نیز کسی که تاج محل را ساخته بود است. این خنجر طلا در ماه آوریل 2008 توسط بومانز در لندن به ارزش 3.3 میلیون دلار فروخته شد.


4 > تپانچه های فولادی جفت متعلق به جورج واشنگتن به ارزش 2 میلیون دلار

این تپانچه ی جفت و منحصر به فرد متعلق به پرزیدنت جورج واشنگتن در طول جنگ استقلال آمریکا است. این جفت تپانچه در سال 2002 به ارزش 2 میلیون دلار به ریچارد کینگ در حراجی کریستی در نیویورک فروخته شد. این تپانچه در حال حاضر در پنسیلوانیا در معرض نمایش است.


5 > تپانچه نیکولاس نوئل به ارزش 1.8 میلیون دلار

این تپانچه چخماقی قدیمی که توسط نیکولاس نوئل ساخته شده و متعلق به سایمون بولیوار اولین رئیس جمهور ونروئلا است. این تپانچه در سال 2004 در حراجی کریستی نیویورک به ارزش 1.8 میلیون دلار فروخته شد.

 


6 > سلاح دست ساز VO Vapen نسخه ی شاهین به ارزش 820,000 دلار

VO Vapen یک شرکت سوئدی است که در سال 1997 توسط استاد گانزمیت ویگو اولسون تاسیس شد. این فرد متخصص در ساخت منحصر به فرد ترین سلاح های دست ساز جهان است. این شرکت تعداد کمی اسلحه ی محدود را هر ساله تولید می کند که مورد علاقه ی افراد مشهور و افراد خانواده های سلطنتی است. این سلاح ها با قابلیت استفاده های مختلف ساخته شده اند.نسخه ی شاهین آن حکاکی قوس تیز پر و شاهین است که نگاهی لوکس و سلطنتی دارد. لوله آن از فولاد دمشق ساخته شده و قنداق آن از چوب گردوی اصل ساخته شده است. این تفنگ به یکی از لوکس ترین و گران ترین اسلحه ها تبدیل شده است.

 


7 > مجموعه ی چهارتایی تفنگ ساچمه ایی Perazzi به ارزش 420,000 دلار

Perazzi شرکت تولید کننده ی معروف تفنگ است که در ایتالیا واقع شده است. تولید کننده اسلحه کامل است که توسط بسیاری از ورزشکاران در کشور های مختلف در سراسر جهان دنبال می شود. سازمان همکاری شانگهای مجموعه ای از 4 تفنگ ساچمه ای را که چهار شات گان منحصر به فرد است را به شما رائه می دهد که برای رویداد های ورزشی بسیار عالی هستند. قنداق این تفنگ ها از چوب گردوی چاکسی ترکیه ساخته شده است.


8 > شات گان های J Purdey و پسران به ارزش 200,000 دلار

این شرکت توسط جیمز پوردی و پسرانش ساخته شده است که در لندن مستقر است و متخصص در طراحی تولید و فروش اسلحه در کشور های مختلف در سراسر جهان است. این اسلحه ی دست ساز مانند سایر اسلحه های این شرکت برای فعالیت های مختلف شکار و ورزشی مناسب هستند.


9 > تفنگ های ساچمه ایی Holland & Holland “Royal Deluxe” به ارزش 157,000 دلار

این شرکت توسط هریس در هلند در سال 1835 تاسیس شده و دفاتر آن در نیویورک و انگلستان  ساخته شده است. قنداق این تفنگ از چوب گردوی لوکس ساخته و حکاکی شده و با روکش طلا پوشیده شده است. این اسلحه به شما اجازه می دهد تا با استفاده از مکانسیم اجکتور، اهرم جدا کننده داشته باشد.


10 > اسلحه Fabbri به ارزش 200,000 دلار

این اسلحه در ایتالیا و توسط یکی از معروف ترین سازندگان تفنگ جهان ساخته شده است. اسلحه های این شرکت به سرعت به افراد مشهور و خانواده های سلطنتی به فروش می رسند. از ویژگی های این تفنگ ساچمه ایی منحصر به فرد کارایی بالا، شکل جذاب و فولاد سخت به رنگ آبی است.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 471 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید