• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

گرانترین تصادف های ماشین در ایالات متحده

گرانترین تصادف های ماشین در ایالات متحده

تصادف های ماشین هیچ وقت دلپذیر نیستند، به خصوص اگر در آخر کسی آسیب ببیند و ماشین به کلی تخریب شود. اما در مورد کسانی که بیمه اند و اتومبیل آسیب دیده شان میلیونی آسیب دیده چه؟ هرکدام از این تصادف ها از دیگری گرانتر و پر هزینه تر هستند. چیزی که حتی ناراحت کننده تر است، این است که اکثر این اتومبیل ها نادر و کمیاب هستند، قطعا این ماشین ها رویای هر علاقه مند به ماشین است اما فقط برای میلیونر ها مقرون به صرفه است.

در اینجا لیستی از ۱۰ تصادف گرانقیمت که در خاک آمریکا اتفاق افتاده است را بررسی میکنیم:

#1 فراری کلاسیک مدل 250 GTO
#2 فراری مدل 250 GT Spyder
#3 بوگاتی ویرون
#1 فراری کلاسیک مدل 250 GTO
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 فراری مدل 250 GT Spyder
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#3 بوگاتی ویرون
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7/10
1 >  فراری کلاسیک مدل 250 GTO

راننده این ماشین با ماشین دیگری تصادف کرد و خسارتی برآورده 28.5 میلیون دلار داشته است. راننده با سرعت بسیار بالایی در حال رانندگی بوده و قادر به نگه داشتن ماشین نشده است، همچنین ماشین دیگری از پشت به فراری زده که باعث افزایش خسارت شده است. تاکنون این گرانترین تصادف ماشین بوده است. احتمالا بهترین راه برای صاحبان این ماشین نگه داشتن ماشین خود در گاراژ است.


2 > فراری مدل 250 GT Spyder

این تخریب 10 میلیون دلاری هنگامی اتفاق افتاد که صاحبش آن را در ساحل در سال 2008 ترک کرده بود. اگر او میدانست که یک طوفان تخریب کننده در ساحل در راه است، احتمالا قبل از ترک ماشین دوباره فکر میکرد. آسیب به ارزش خودرو برابر با 10 میلیون دلار بود.

 


3 >  بوگاتی ویرون

در این حادثه قسمت جلویی بوگاتی خرد شد، که منجر به خسارت به ارزش 1.6 میلیون دلار شد. در آن زمان تنها سه اتومبیل بوگاتی در دنیا وجود داشت، که دو ماشین دیگر هم قبلا خسارت دیده بودند، این بدین معنی است که تنها بوگاتی موجود در دنیا بوده است.


4 > فراری انزو Eddie Griffin’s

اگر چه فراری انزو آزمایش شده و ثابت شده و یک ماشت امن است، به نظر میرسد رانندگان نمیتوانند این ماشین را از مشکلات حفظ کنند. در این جا یک تصادف 1.5 میلیون دلاری داریم که راننده ی آن بازیگر نعروف ادی گریفین بود. پس از این که تصادف توسط دوربین ها شکار شد، اددی روی ماشین رفت و عکس گرفت ، که باعث شد بسیاری از مردم تصور کنند که این یک تبلیغات گرانقیمت و خطرناک بوده است. برای بعضی دیگر، دیدن تخریب این ماشین باشکوه غم انگیز بود.


5 > فراری انزو

این فراری انزو در سال 2005 در مالیبو صدمه دید و خسارتش 1.3 میلیون دلار است. این تصادف ماشین یکی از مهمترین و پرصحبت ترین تصادف در طول 2 سال بود.


6 > جگوار XJ220

به نظر میرسد که میلیونر های حیله گر و مولتی میلیونر ها باید از خریدن جگوار دست بکشند یا حداقل سعی کنند در هنگام رانندگی سرعت خود را محدود کنند. راننده در هنگام رانندگی با سرعت بالا کنترل خود را از دست داده و وارد حفره شده است. احتمالا رانندگی با سرعت بالا با در جاده وقتی روی چرخ های یک میلیون دلاری هستید بسیار لذت بخش است، اما اگر این ماجراجویی به ماشین صدمه وارد کند، هیچ کس خوشحال نخواهد شد به خصوص شرکت بیمه ی شما.


7 > یک جگوار XJ220 دیگر

میلیونر هایی که جگوار را میرانند،احتمالا آنچه که به هنگام سرعت بالا رخ میدهد برایشان مهم نیست. خسارت بعد از تصادف این ماشین که در سمت چپ است نزدیک به 1 میلیون دلار رسیده است.


8 > دوباره یک جگوار XJ220 دیگر

صاحب این ماشین که در کنار ماشین ایستاده و در حال تعجب از این اتفاق است که چه کاری از دستش برمی آید، شرکت بیمه باید 1 میلیون دلار خسارت پرداخت کند. این وضعیت خوشایندی برای هیچکس، چه صاحب ماشین و چه تماشاگران نیست.


9 > مرسدس بنز SL 300

اگر صاحب ماشین میدانست که یک کامیون با ماشینش تصادف خواهد کرد هرگز ماشین را در این مکان پارک نمیکرد. این تصادف که در آن تقریبا تمامی قسمت جلوی این ماشین صدمه دیده، خسارتی بالغ بر 750 هزار دلار داشته است.


10 > بوگاتی EB110

صاحب این بوگاتی (امیل رتلبند) معروف است. احتمالا برای او بسیار سخت بوده که آرامش خود را بعد از تصادف و خسارت 50 هزار دلاری حفظ کند. بوگاتی توسط مکانیک برای چک شدن در حال راندن بوده که کنترل خود را از دست داده و از جاده خارج شده است.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 182 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید