• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

پیشرفته ترین کشورهای جهان

پیشرفته ترین کشورهای جهان

most developed countriesشاخص پیشرفت مردم یک کشور، معیار سنجش پیشرفت و توسعه آن کشور می باشد. در بررسی توسعه و پیشرفت کشورها، امید به زندگی، سطح آموزش، معیار های زندگی، آسایش فرزندان، سطح سلامت، رفاه اقتصادی و رضایت جامعه مد نظر قرار میگیرد. در این مطلب سعی داریم مترقی ترین  و پیشرفته ترین کشورهای دنیا را به شما معرفی کنیم که مسلما در مجموع، نسبت به کشورهای دیگر امتیاز بالاتری دارند.


#1 نروژ
#2 استرالیا
#3 سویس
#1 نروژ
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 7.3/10
#2 استرالیا
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 6/10
#3 سویس
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
1 > نروژ

مردم کشور نروژ جزء پر درآمد ترین مردم دنیا هستند. میانگین طول عمر آنها 81 سال می باشد. احساسات و مشارکت اجتماعی در این کشور در حد کاملا مطلوبی است. سیاستمداران این کشور را جزء پررونق ترین کشور ها ذکر کرده اند. سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار در نروژ 32,093 دلار می باشد.

Norway


2 > استرالیا

در کل، مردم استرالیا از زندگی خود راضی هستند. 83% مردم استرالیا بر این نظرند که بیشتر طول روز دارای انرژی و روحیه مثبت هستند تا انژری منفی. سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار در استرالیا 31,197 دلار می باشد.


3 > سویس

در کشور سویس سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار 30,745 دلار است. 80% افراد بین 15 تا 64 سال این کشور شاغل هستند. میانگین امید به زندگی 83 سال می باشد. 95% مردم این کشور از کیفیت منابع آب راضی اند.

Switzerland


4 > هلند

سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار در هلند 29,697 دلار می باشد. حدود 75% افراد بین 15 تا 64 سال این کشور شاغل هستند. حدود 72% افراد بین 22 تا 64 سال تحصیلات مقطع دبیرستان خود را گذرانده اند.

Netherlands


5 > ایالات متحده امریکا

ایالات متحده همیشه بین 20 کشور دارای بالاترین کیفیت زندگی بوده است. صنعت این کشور بیشتر وابسته به خود است. شهروندان این کشور به رنج بالایی از کالاهای با کیفیت دسترسی دارند. همچنین مردم در این کشور بیشتر از هر کشوری از انواع اتومبیل ها و امکانات رادبویی بهره می برند. سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار 39,531 دلار می باشد

US


6 > آلمان

آلمان در بسیاری از بخش های صنعت و تکنولوژی به عنوان قطب جهانی عمل میکند.  کشوری است مترقی با درجه بالایی از کیفیت زندگی.

Germany


7 > نیوزلند

کشور نیوزلند دارای بازار اقتصادی مدرن، موفق و مترقی است. کیفیت زندگی در این کشور از بهترین ها در جهان است که با کیفیت زندگی کشورهایی مثل کانادا و ایالات متحده برابری می کند.

New_Zealand


8 > کانادا

کشور کاناد همیشه در مقایسه های جهانی، جزء اولین رنکینگ ها در سطع آموزش، شفافیت عملکرد حکومت، آزادی مدنی، کیفیت زندگی و اقتصاد مستقل بوده است. سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار در این کشور 23,938 دلار می باشد.

Canada


9 > سنگاپور

کشوری مقتدر و جزیره ای که یکی از بزرگترین قطب های تجارتی دنیا محسوب می شود. که یکی از 4 غول آسیا و جزء اولین کشورها در رتبه بندی سطح سلامت و آموزش می باشد.

The_Singapore_City


10 > دانمارک

مردم دانمارک از کیفیت خوب زندگی لذت می برند. این کشور همیشه جزء کشورهای شاد دنیا بوده است. سرانه درآمد خالص سالانه هر خانوار در این کشور 25,172 دلار می باشد.

denmark

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 473 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید