• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

زیباترین گل های تاپ برای سبدهای آویزان

زیباترین گل های تاپ برای سبدهای آویزان

Most Beautiful Flowers For Hanging Basketsسبدهای آویزان پر از گل های زیبا مطمئنا منظره ای زیبا و استثنایی به باغ شما می دهند. انتخاب بهترین گل ها برای سبدهای آویزان کار آسانی نیست. در اینجا ۹ گل بسیاری زیبایی که برای سبدهای گل بسیار مناسب اند را معرفی می کنیم.


#1 لوبليا (برگ توتون هندی)
#2 بگونيا
#3 لانتانا (شاه پسند گرمسيری)
#1 لوبليا (برگ توتون هندی)
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 بگونيا
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 لانتانا (شاه پسند گرمسيری)
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > لوبليا (برگ توتون هندی)

لوبليا گياه گلدار يک ساله زيبا با قابليت پرورش آسان است. گل های ظريف لوبليا در رنگ های مختلف شامل آبی، ارغوانی، زرد، سفيد، صورتی و قرمز می شكفند.

1


2 > بگونيا

بگونيا گلی است كه پرورش و نگهداری آن آسان است و در سبدهای آويزان و انواع ديگر ظرف ها و جعبه ها به خوبی رشد می كند.

2


3 > لانتانا (شاه پسند گرمسيری)

لانتانا با هزاران رنگ قطعا يكی از زيباترين گل ها در جهان است. اين گياه در زمان شكوفه دهی، خوشه های كوچكی از گل های لوله ای در رنگ های مختلف شامل صورتی، زرد، بنفش كمرنگ، سفيد و نارنجی توليد می كند.

3


4 > ژرانيوم (شمعدانی)

ژرانيوم گل باغچه ای پرطرفداری است كه در شكل ها و اندازه های مختلف وجود دارد. گل های تک يا جفت ژرانيوم می تواند صورتی، آبی، سفيد، نارنجی، قرمز و ارغوانی باشد.

4


5 > فوشيا (گوشواره)

فوشيا يكی از بهترين گل های سبدی آويزان در جهان است. گونه های بسياری از اين گياه وجود دارد. شما می توانيد گل ها را در يک رنگ و دو رنگ با شكل ها و اندازه های مختلف ببينيد.

5


6 > قلماتيس (شقايق)

قلماتیس یا كلماتيس، بالارونده محبوبی است كه شكوفه های خوشنمای قرمز، ارغوانی، آبی، زرد و سفيد توليد می كند. برخی گونه های اين گل تا 20 فوت هم رشد می كنند.

6


7 > رز سياه چشم

رز سياه چشم، گياه پايای بالارونده ای است كه تقريبا 8 فوت رشد می كند. در زمان شكوفه دهی، اين گياه، گل های لوله ای با 5 گلبرگ دارای علامت سياه مشخص توليد می كند.

7


8 > گل مرواريد

گل مرواريد يک گياه گلدار يک ساله است كه خوشه های كوچكی از گل های زيبا توليد می كند. گل های كوچک اين گياه می تواند به رنگ سفيد، صورتی، قرمز، بنفش، زرد و ارغوانی باشد.

8


9 > پتونيا (اطلسی)

پتونيا يكی از بهترين گل ها برای پرورش در سبدهای آويزان است. 35 گونه مختلف از اين گل در جهان وجود دارد. تنوع بسيار، خود مشخصه اصلی پتونيا است. اين گل در شكل ها و اندازه های مختلف و شكوفه های منفرد يا جفت ديده می شود.

9


در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 313 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید