• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

زیباترین سواحل فلوریدا برای مسافرت و گردشگری

زیباترین سواحل فلوریدا برای مسافرت و گردشگری

Florida's most beautiful beaches for travelسواحل زیبا یکی از دلایل اصلی برنامه ریزی برای گذران تعطیلات در فلوریدا محسوب می شود. این ایالت با بیش از ۱۲۰۰ مایل خط ساحلی دارای سواحل بسیار تماشایی است. بیشتر این سواحل زیبا هستند. بنابراین انتخاب بهترین از بین آن ها مشکل است. ولی این موضوع اهمیتی ندارد چون ما در این مطلب ۱۰ ساحل بسیار زیبای فلوریدا را معرفی می کنیم.


#1 ساحل سيستا (Siesta)
#2 ساحل فورت مايرز
#3 ساحل هاليوود
#1 ساحل سيستا (Siesta)
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 ساحل فورت مايرز
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 ساحل هاليوود
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > ساحل سيستا (Siesta)

ساحل سيستا شايد زيباترين ساحل در فلوريدا باشد. اين ساحل در جاده ساحلی جزيره سيستا كی واقع شده است. 99 درصد ماسه های ساحل سيستا، كوارتز خالص هستند.

1


2 > ساحل فورت مايرز

ساحل جذاب شهر ساحلی فورت مايرز در جزيره استروی فلوريدا واقع شده و 7 مايل وسعت دارد. اين ساحل آب شفاف و كم عمقی دارد.

2


3 > ساحل هاليوود

شهر ساحلی تماشايی هاليوود در جنوب فلوريدا به خاطر ساحل ديدنی با آب های شفاف و آبی شهرت دارد. اين ساحل همچنين يكی از سواحل امن و سالم برای خانواده ها در ايالات متحده است.

3


4 > ساحل كليير واتر

ساحل كليير واتر در ساحل غربی فلوريدا واقع شده و برای دوست داران ساحل يک مقصد ايده آل می باشد. وسعت آن بيش از 2.5 مايل است.

4


5 > ناپلز

شهر ساحلی ناپلز در جنوب غربی فلوريدا به خاطر سواحل ماسه ای جذاب و تماشايی با آب های شفاف و آرام شناخته شده است. خط ساحلی اين شهر بيش از 10 مايل گسترش وسعت دارد.

5


6 > ساحل جنوبی

ساحل جنوبی دورترين نقطه جنوبی جزيره مرزی ساحل شهر Miami می باشد. ساحل جنوبی به خاطر ساحل تماشايی، معماری  Art Deco(هنر دكو) و تفريحات شبانه مهيج مشهور است.

6


7 > ساحل دستين

شهر ساحلی دستين در ساحل امرالد فلوريدا واقع شده و دارای تعدادی ساحل زيبا با ماسه های جذاب سفيد و آب هایی به رنگ سبز زمرد است.

7


8 > كی وست (Key West)

جزيره كی وست در بين جزاير فلوريدا به دليل امتداد طولانی صخره های مرجانی منحصرا سواحل كمی دارد و بيشتر آن ها بدست انسان ساخته شده اند. در اين سواحل، منطقه كمی پوشيده از ماسه است. اما اين سواحل زيبا هستند و برای ورزش های آبی بسيار مناسب اند.

8


9 > ساحل پنساكولا

ساحل تماشايی پنساكولا در جزيره سانتا روزای فلوريدا واقع شده است. با ماسه های سفيد جذاب و آب های زمردين، اين ساحل به راستی كه بهشتی است برای دوست داران ساحل.

9


10 > ساحل دايتونا

جاذبه توريستی بسيار مشهور و محبوب در شهر ساحلی دايتونا كه به خاطر گستره وسيع ماسه های فشرده شده، معروف می باشد. اين ويژگی، ساحل دايتونا را به يک مكان خوب برای مسابقات موتورسواری مبدل می كند. آب های ساحل دايتونا نيز بسيار شفاف است.

10

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

رمان ایران 13 آبان 1396 پاسخ

۶ > ساحل جنوبی
ساحل جنوبی دورترین نقطه جنوبی جزیره مرزی ساحل شهر Miami می باشد. ساحل جنوبی به خاطر ساحل تماشایی، معماری Art Deco(هنر دکو) و تفریحات شبانه مهیج مشهور است.

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید