• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

زیباترین چشم های بازیگران زن جهان

زیباترین چشم های بازیگران زن جهان

Giada-De-Laurentiisآیا می دانید زیباترین ۱۰ چشم متعلق به چه کسانی هستند؟ چشمان هر فرد ویژگی منحصر به فردی را در چهری وی ایجاد می کنند. چشمان زن بهترین ثروت اوست . او می تواند احساسات و حالات خود را با چشم خویش نشان دهد. پیدا کردن زیباترین چشم کار بسیار دشواری است. ما در اینجا لیستی از زیباترین چشم زنان مشهورجهان را ارائه می دهیم.


#1 Aishwarya Rai
#2 Kristen Stewart
#3 Giada De Laurentiis
#1 Aishwarya Rai
امتیازما
0/10 10
امتیازکاربران
0/10 5/10
#2 Kristen Stewart
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7.8/10
#3 Giada De Laurentiis
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 3.3/10
1 > Aishwarya Rai

Aishwarya Rai مشهورترین بازیگر فیلم های هندی است . او قبل از بازیگری به عنوان یک مدل کار می کرد، در نهایت در سال 1944 مقام مجلل ترین دوشیزه جهان را بدست آورد. چشان او واقعا زیبا ترین وجذاب ترین چشم جهان است ،در سال 2004 او به عنوان یکی از 100 فرد با نفوذ جهان انتخاب شد . این انتخاب فقط برای جذابیتی است که در چشمان او وجود دارد.

aishwarya-rai-hd

 

 

 

 


2 > Kristen Stewart

Kristen Stewart بازیگر آمریکایی است ، او در فیلم حماسه گرگ ومیش بهترین بازی خود را ارائه داد. چشمان او جذابیت خاصی درچهره او ایجاد کرده است، چشم هرکس میتواند بهترین فرصت ها ارمغان آورد.

 

Kristen-Stewart


3 >  Giada De Laurentiis

Giada De Leurentiis  یک سرآشپز ایتالیایی آمریکایی، نویسنده، شخصیت تلوزیونی و مجری برنامه تلویزیونی Giada در خانه است. بله، چشمان او شگفت انگیز است ، او یک آشپز حرفه ای است و دارای برنامه غذایی است که از سال2003از شبکه غذایی پخش می شود.

 

Giada-De-Laurentiis


4 >  Angelina Jolie

Angelina Jolie بازیگر و کارگردان آمریکایی است. او برنده جایزه اسکار، دارنده جایزه انجمن صنفی بازیگران، وجایزه گلدن گلوب می باشد.بله، چشمانش زرق و برق خاصی را در خود جای داده اند.ولب های او فوق العاده است. و همچنین او جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زن را به خود اختصاص داد.

 

imdb_angelina_-jolie


5 > Kristin Kreuk

Kristin kreuk بازیگر و تهیه کننده کاندایی است. او با  بازی در فیلم تلوزیونی آمریکایی”Smallville” با نقش لانالیگ خود را مطرح کرد. او دارای چشمانی به رنگ سبز زرق و برق دار است. که جذابیت و زیبایی خاصی را در چشمان او به وجود آورده است.

kristin-kreuk


6 > Charlize Theron

Charlize Theron بازیگر و مدل آفریقای جنوبی است . او حرفه بازیگری خود را در ایلات متحده آغاز کرده است . ودر اواخر سال 1990 به شهرت رسیده.او یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر زن در نقش هیولا را بدست آورده است.

Charlize-Theron-picture


7 > Celina Jaitley

Celina Jaitley بازیگر هندی است . که به طور عمده در فیلم های بالیوورد خود را نمایان می کند . او یکی از زیباترین مدل های هند بشمار می رود. وی دارای ویژگی های بسیار جذاب آسیایی است ،چشمان او ،به شکل بادامی بزرگ ، خود را نمایان می کنند.

celina-jaitley-eyes-400x300


8 > Milla Jovovich

Milla Jovovich مدل ، بازیگر، نوازنده ، طراح آمریکایی است . او در تعدادی فیلم تخیلی ایفای نقش کرده است . در چشمان او جذابیتی وجود دارد که همه را شیفته خود کرده است .

 

Milla-Jovovich


9 > Audrey Hepburn

Audrey Hepburn  بازیگر بریتانیایی است،چشمان او زیبا هستند ،البته آدری جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در نقش اصلی را بدست آورد.

 

Audrey-Hepburn-Eyes-and-Lips


10 > Elizabeth Taylor

Dame Elizabeth  بازیگر آمریکایی – اینگلیسی است. چشمان آبی او ،او را به آسمان تشیبه کرده است. . وی دارنده جایزه اسکار برای چشم هایش است. او بهترین بازری خود را در فیلم چه کسانی ازویرجنبا می ترسند را ارائه کرده است.

 

elizabeth-taylor-pic

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید