• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

زیباترین و دوست داشتنی ترین نژاد سگ تاپ در جهان

زیباترین و دوست داشتنی ترین نژاد سگ تاپ در جهان

Most Beautiful Dog Breeds In The Worldسگ ها بهترین دوست انسان هستند. آن ها می دانند که چگونه بی قید و شرط دوست داشته باشند. سگ ها همچنین بسیار اجتماعی، وفادار، هوشیار و زیبا هستند.

در ادامه زیباترین نژادهای سگ جهان را معرفی می کنیم.


#1 Pomeranian (سگ پشمالوی پومرانيا)
#2 هاسكی سيبری (سگ سورتمه كش سيبری)
#3 golden retriever (سگ شکاری طلایی رنگ دورگه)
#1 Pomeranian (سگ پشمالوی پومرانيا)
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.2/10
#2 هاسكی سيبری (سگ سورتمه كش سيبری)
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.3/10
#3 golden retriever (سگ شکاری طلایی رنگ دورگه)
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 3.2/10
1 > Pomeranian (سگ پشمالوی پومرانيا)

Pomeranian يک نژاد فعال و دوست داشتنی بسيار پرطرفدار در جهان است. اين نژاد كوچک پوشش دولایه ضخيمی دارد. پوشش بیرونی طولانی بزرگش، نژاد سگ پشمالوی سیاه پومرانیا را به یک ظاهر منحصر به فرد تبدیل کرده است. این نژاد کوچک ناز همچنین به عنوان “POMS” نامیده می شود.

1


2 > هاسكی سيبری (سگ سورتمه كش سيبری)

سگ زيبای هاسكی سيبری به گرگ شباهت داشته و به خاطر رفتار دوستانه و وفاداريش شهرت دارد. اين سگ دارای يک پوشش ضخيم با رنگ های مختلف است.

2


3 > golden retriever (سگ شکاری طلایی رنگ دورگه)

سگ شكاری طلايی يک سگ باهوش، زيبا و خوشخو است كه يكی از محبوب ترين نژادهای سگ در جهان است. اين سگ خوشرو دارای پوشش متراكم پس زننده یا همون دافعه ی آب است كه می تواند موجی يا راست باشد.

3


4 > Beagle (سگ شكاری پا کوتاه)

Beagle سگی با اندازه متوسط است كه به تازی كوچک مخصوص شكار روباه شباهت دارد. قد اين نژاد به 14 تا 16 اينچ و وزن آن به 11 كيلوگرم می رسد.

4


5 > آكيتا اينو (سگ آكيتا)

آكيتا اينو يک سگ بزرگ و زيبا است كه خاستگاه آن ژاپن است. دو نوع آكيتای آمريكايی و ژاپنی در جهان وجود دارد. آكيتای ژاپنی برخلاف نوع آمريكايی تنها در چند رنگ ديده می شود.

5


6 > مالاموت آلاسكا (سگ اسكيمو)

مالاموت آلاسكا يک نژاد بزرگ و قدرتمند و يكی از قديمی ترين نژادهای سگ در جهان می باشد. اين سگ ها در واقع برای كشيدن بار پرورش داده می شوند.

6


7 > سگ كوهستانی برنی (برن سوئيس)

سگ كوهستانی برنی يک نژاد زيبای بزرگ كه در اصل نژادی در سوئيس است. اين نژاد زيبا دارای يک پوشش ضخيم سه رنگی است. دم پرپشت آن ها به سمت پايين و گوش ها مثلثی شكل هستند.

7


8 > سگ گله ايسلندی

اين نژاد سگ بسيار اجتماعی و زيبا، قرن ها به ايسلندی ها در مراقبت از بره هايشان كمک كرده است. رنگ پوشش اين سگ ها می تواند طلايی، سياه، قهوه ای مايل به زرد و قرمز باشد.

8


9 > miniature schnauzer (سگ مینیاتوری آلمانی كوچک)

miniature schnauzer به خاطر موهای اطراف گونه و چانه و نيز پوشش متفاوت شناخته می شود. در واقع اين پوشش يک پوشش دولا است كه در آن پوشش زمخت بيرونی روی پوشش نرم زيرين قرار دارد.

9


10 > چو چو

چو چو سگی با ظاهری شبيه شير و بسيار نيرومند است. چو چو در اصل نژادی در شمال چين هست. اين نژاد پوشش بسيار متراكمی دارد كه می تواند زبر يا نرم باشد. اين سگ ها در پنج رنگ قرمز، سياه و سفید، كرمی، دارچینی و آبی وجود دارند.

10

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 428 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید