• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

جذابترین ولی خطرناک ترین جانوران در جهان

جذابترین ولی خطرناک ترین جانوران در جهان

Cute But Dangerous Animals In The Worldشما ممکن است که بی درنگ به طرف بسیاری از جانوران جذب شوید و چون جذاب هستند به ظاهرشان توجهی نکنید. اما به خاطر داشته باشید که این حیوانات زیبا به شکل غیرمنتظره ای باعث مرگ شما می شوند.

در این مطلب تعدادی از این نوع جانوران را معرفی می کنیم.


#1 هشت پای حلقه آبی
#2 ميمون تنبل
#3 شامپانزه
#1 هشت پای حلقه آبی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 8.3/10
#2 ميمون تنبل
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#3 شامپانزه
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
1 > هشت پای حلقه آبی

نيش يک اختاپوس حلقه آبی دردناک نيست اما زهر آن می تواند اختلال قلبی، فلج يا حتی مرگ را به همراه داشته باشد. اين سم می تواند يک انسان بالغ را در عرض چند ثانيه بكشد.

1


2 > ميمون تنبل

واقعيت دارد كه ميمون های تنيل شديدا جذاب هستند اما به خاطر داشته باشيد كه اين جانور سمی است. در واقع تنها پستاندار سمی در روی زمين همين ميمون است. آن ها در دو طرف آرنجشان، دارای غده هايی هستند.

2


3 > شامپانزه

شامپانزه يک موجود پرخاشگر است. وقتی كه پرخاشگر می شود غيرقابل پيش بينی است. بنابراين شما بايد در نزديک شدن به آن ها خيلی مراقب باشيد.

3


4 > خرس قطبی

اين شكارچی بزرگ معمولا از آب بندها تغذيه می كند. حمله به انسان خيلی هم نادر نيست. به خاطر داشته باشيد كه این خرس با يک ضربه سخت با پنجه های جلويی، می تواند بدن انسان را تكه تكه كند.

4


5 > شترمرغ استراليايی (كاسوواری)

شايد هيچ پرنده ديگری در جهان به اين اندازه خطرناک نباشد. با ساق های بلند و قدرتمندی كه اين پرنده دارد می تواند حيوانات ديگر و حتی انسان را به آسانی لگد بزند. سرپنجه های قوی آن ها نيز می تواند بدن شكارچی را بدرد.

5


6 > قورباغه دارت سمی

رنگ های قابل توجه قورباغه دارت سمی در واقع یک هشدار به شکارچیان است که آنها سمی هستند. یکی از کشنده ترین قورباغه های دارت سمی، طلایی رنگ است، آنها به اندازه کافی سم برای کشتن تعدادی انسان بالغ دارند. قورباغه های دارت سمی صرفا يک شكارگر طبيعی بنام Leimadophis Epinephelus دارند، يک نوع مار خاص كه قدرت مقاومت در برابر سم آن ها را دارد.

6


7 > راكون

مراقب راكونهای اطراف خانه خود باشيد. چون می توانند باعث بيماری شده و به اموال شما آسيب بزنند. حمله مستقيم راكون به انسان بسيار نادر است. اما آن ها بيماری هاری و كرم های انگل روده را با خود دارند.

7


8 > قو

با كمال تعجب، قوها كه به ظاهر جذاب هستند موجودات خيلی آرامی نيستند بلكه خطرناک هستند حتی برای انسان. قوها شكارچيان بسيار كمی دارند و اصلی ترين اين شكارچيان انسان ها هستند. اما آن ها اگر احساس خطر كنند حمله می كنند بخصوص به بچه ها. ممكن است بخواهند شما را گاز بگيرند يا غرق كنند.

8در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید