• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

تاپ ترین بناهای یادبود تاریخی در ایالات متحده

تاپ ترین بناهای یادبود تاریخی در ایالات متحده

Historical Monuments Of United Statesدر اینجا لیستی از مهمترین بناهای یادبود تاریخی در ایالات متحده  را آورده ایم.

از بنای یادبود لینکلن تا عمارت پارلمان ایالتی آمریکا و مجسمه آزادی می توان بناهای یادبود تاریخی بسیاری را در سراسر ایالات متحده مشاهده کرد. چنین بناهایی حوادث مهم و افراد برجسته ای را در تاریخ آمریکا یادآور می شوند.


#1 مجسمه آزادی، نيويورک
#2 عمارت پارلمان ايالتی ايالات متحده، واشينگتن دی سی
#3 بنای يادبود ملی كوه راشمور، داكوتای جنوبی
#1 مجسمه آزادی، نيويورک
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 4.5/10
#2 عمارت پارلمان ايالتی ايالات متحده، واشينگتن دی سی
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5.7/10
#3 بنای يادبود ملی كوه راشمور، داكوتای جنوبی
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7/10
1 > مجسمه آزادی، نيويورک

مجسمه آزادی يک بنای يادبود تاريخی مهم و بخشی از فرهنگ آمريكا است كه در جزاير آزادی بندرگاه نيويورک واقع شده است. مجسمه بسيار بزرگی كه از طرف فرانسه به آمريكا به عنوان نمادی از دوستی و به ياد اعلان استقلال آمريكا از بريتانيا اهدا شده است.

1


2 > عمارت پارلمان ايالتی ايالات متحده، واشينگتن دی سی

عمارت پارلمان ايالتی ايالات متحده يک بنای يادبود تاريخی مهم و مقر مجلس نمايندگان و مجلس سنا است. عمارت پارلمان ايالتی در دوره های زمانی مختلفی ساخته شده و امروز به عنوان يک نمونه برجسته از سبک نئوكلاسيك قرن 19 باقی مانده است.

2


3 > بنای يادبود ملی كوه راشمور، داكوتای جنوبی

بنای يادبود ملی كوه راشمور، 4 پيكرتراشی بزرگ از سر 4 رئيس جمهور قدرتمند آمريكا را به نمايش می گذارد. اين رؤسای جمهور شامل جرج واشينگتن، توماس جفرسون، تئودور روزولت و آبراهام لينكلن می باشد.

3


4 > بنای يادبود واشينگتن، واشينگتن دی سی

بنای يادبود واشينگتن يک سازه نمادين است. اين بنای يادبود تاريخی به افتخار اولين رئيس جمهور ايالات متحده، جرج واشينگتن ساخته شد. اين بنا با طول 169.2 متر بلندترين ترين سازه سنگی جهان محسوب می شود.

4


5 > بنای يادبود لينكلن، واشينگتن دی سی

بنای يادبود لينكلن در واشينگتن دی سی برای بزرگداشت رئيس جمهور بزرگ ايالات متحده، آبراهام لينكلن بنا شده است. بنای يادبود نئوكلاسيكی كه در بين سال های 1914 و 1922 توسط معمار آمريكايی، هنری باكون ساخته شده است. اين بنا بوسيله 36 ستون بزرگ در برگرفته شده است.

5


6 > قبرستان ملی آرلينگتون،  ويرجينيا

قبرستان ملی آرلينگتون قبرستانی نظامی واقع در ايالت ويرجينيا است. قبرستان آرلينگتون از سال 1868به عنوان مركز اصلی مراسم بزرگداشت روز يادبود ملی در كشور باقی مانده است. اين مكان وسعتی برابر با 253 هكتار داشته و دارای 400 هزار قبر می باشد.

6

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید