• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

خوشبوترین گل های رز بسیار تاپ در جهان

خوشبوترین گل های رز بسیار تاپ در جهان

Intensely Fragrant Rosesشما هم برای اینکه رزهایی با زیباترین رایحه را برای پرورش دادن در باغتان انتخاب کنید با مشکل مواجه می شوید؟ خب، رزها گروه متنوعی از گیاهان گلدار هستند. بنابراین انتخاب رزهایی با بهترین رایحه می تواند کار مشکلی باشد. در این مطلب خوشبوترین گل های رز موجود در جهان را معرفی می کنیم.


#1 دابل دلايت (Double Delight)
#2 هانی پرفيوم (عطر عسل)
#3 هريتيج (Heritage)
#1 دابل دلايت (Double Delight)
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 هانی پرفيوم (عطر عسل)
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 هريتيج (Heritage)
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > دابل دلايت (Double Delight)

بدون شک رز دابل دلايت زيباترين گل دورنگی در جهان است. گل های كرمی بزرگ اين گياه دارای لبه های قرمز جذاب هستند. اين گل دارای رايحه معطر قوی نيز می باشد.

1


2 > هانی پرفيوم (عطر عسل)

هانی پرفيوم يک گل رز با گل های خوشه ای است. خوشه ها بزرگ و دارای گل های زردآلويی هستند. علاوه بر زيبايی ظاهر، اين گل دارای رايحه معطر و قوی می باشد.

2


3 > هريتيج (Heritage)

رز هريتيج يكی از جذاب ترين رزهای انگليسی با شكل فنجانی كلاسيک می باشد. شكل نسبتا كامل و عالی اين گل، آن را در ميان خانواده رزها بسيار منحصر به فرد می سازد.

3


4 > فراگرنت پلوم ( آلوی خوشبو)

فراگرنت پلوم گلی با تركيب رنگی خاص است. گل های اين گياه دارای رنگ آميزی بنفش كمرنگ در مركز و در لبه ها بنفش آلويی می باشد.

4


5 > رويال هاينس (اشرافی بلند مرتبه)

رويال هاينس يک رز با بوی بسيار خوش می باشد. گل های بزرگ اين گياه رنگ صورتی ملايم دارند. رويال هاينس در آب و هوای آفتابی بهتر رشد می كند.

5


6 > لوئيس اودير

لوئيس اودير يكی اززيباترين رزهای بوربون در جهان است. گل های اين گياه خوشه ای بوده و بوی مطبوع قوی دارند. اين گل چندين بار در طول تابستان گل می دهد.

6


7 > ميستر لينكلن

ميستر لينكلن شايد معطرترين رز قرمز در جهان باشد. اين رز چينی هيبريد، رايحه مطبوعی توليد می كند. شما می توانيد بوی گل های قرمز پررنگ مخملی و بزرگ اين گياه را از فاصله 10 فوتی استشمام كنيد.

7


8 > سكرت

رز سكرت گلی ايده آل برای معطر كردن خانه شما است. اين گل رايحه قوی و ميوه مانندی را توليد می كند. گل ها دارای گلبرگ های كرمی هستند كه در لبه ها صورتی مايل به آبی هستند.

8


9 > سان اسپريت (Sunsprite)

Sunsprite شايد يكی از بهترين رزهای زرد در جهان باشد. رنگ زرد پررنگ اين رز در كل حيات گياه كاملا حفظ می شود. بوی مطبوع و قوی مشخصه ديگر اين رز است.

9


10 > روز یادبود (memorial day)

اين گل يک رز چينی هيبريد خوشبو با گلبرگ های صورتی است. بنا به اظهار كارشناسان يک گل آن برای معطر كردن كل اتاق كافی است. مطمئنا هركسی چنين رايحه و عطر قوی را از شكوفه  memorial day دوست دارد.

10

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 342 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید