• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

برترین عینک های سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶

برترین عینک های سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶

استفاده از عینک آفتابی در طول سال ضروری است و به فصل خاصی محدود نمی‌شود. عینک آفتابی علاوه بر محافظت از چشم ها که‌ توسط اشعه خورشید آسیب می رساند، نقش مهمی در شکل و ظرافت ظاهر ما دارد. پوشیدن عینک آفتابی مناسب، می تواند شما رو در نظر دیگران شیک جلوه دهد. اگر شما در تصمیم گیری برای اینکه چه عینکی را انتخاب کنید که‌ با لباس شما تناسب داشته باشد، مشکل دارید، با تاپ گذر همراه باشید تا مناسب ترین عینک های آفتابی در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ را به شما معرفی کند.

#1 فریم گرافیکی با هندسی
#2 عینک آفتابی هوانورد
#3 عینک گربه ای
#1 فریم گرافیکی با هندسی
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 عینک آفتابی هوانورد
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 عینک گربه ای
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > فریم گرافیکی با هندسی

این عینک های گرافیکی و هندسیِ آفتابی که در سال آینده ارائه میشوند بسیار جذاب هستند. شما میتوانید عینک هایی را با فریم های مختلف دایره، مربع، مثلث و بیضی شکل را که مطابق سلیقه شماست و با صورت شما هماهنگ است را انتخاب کنید.


2 > عینک آفتابی هوانورد

آن ها جزء داغترین عینک ها هستند که در سال آینده به شما ارائه میشوند. این عینک در فریم های مختلف است و کاملا شفاف است.


3 > عینک گربه ای

این عینک ها را به یاد دارید؟ در سال آینده به بازار عرضه میشوند و همانطور که میدانید از عینک های دهه ی 60 الهام گرفته شده اند .آن ها برای صورت های مختلف مناسب هستند و به شما ظاهر شیکی میدهند.


4 > عینک آفتابی بزرگ

بیش از اندازه بزرگ بودن برای عینک های امسال روند قابل توجه ای است. همانطور که لباس ها و کلاه ها هم به سوی این روند کشیده شده اند. عینک های بزرگ به شما اجازه میدهند تا بخش زیادی از صورت خود را بپوشانید.


5 > عینک های رنگ های روشن

عینک های جدید آفتابی که امسال ارائه شده اند، نگاه جوانی را از طریق فریم های زیبا و انرژی رنگ های روشن را به استفاده کنندگان خود میدهد.


6 > عینک با سایه های تیره

اگر شما یکی از این عینک های تیره را دارید، میتوانید از آن به عنوان یکی از داغ ترین مدل ها استفاده کنید.


7 > عینک اومبره

اگر شما عینک های تیره را دوست ندارید، میتوانید یکی از عینک های اومبره را امتحان کنید. این عینک ها ترکیب سایه ی تیره روشن دارند و همین باعث شده است بین زنان و مردان معروف شود.


8 > عینک های نیمه شفاف

اگر باز فکر میکنید که عینک های اومبره برای شما تیره است، میتوانید این عینک ها را امتحان کنید که در اشکال و رنگ های مختلف در دسترس است.


9 > عینک های کاملا شفاف

یکی از داغ ترین عینک های امسال است. این عینک در میان زنان و دختران جوان و نوجوانان مانند کریستن استوارت بسیار محبوب است.


10 > عینک های خلاق

اگر فکر میکنید عینک های بالا برای شما تکراری و کسل کننده هستند، آن ها را فراموش کنید و به سراغ این عینک های خلاق بروید که با بافت ها و الگو های تخیلی بسیار شیک هستند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید