• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

پرطرفدارترین زنان ورزشکار

پرطرفدارترین زنان ورزشکار

Anna-Kournikova-Smile-icزنان هم مانند مردان در تمام  رشته های ورزشی فعالیت می کنند ، و در مسابقات جهانی یا المپیک و… مقامات ومدال های گوناگون را برای کشور خود بدست می آورند .بانوان نیز دارای طرفدارانی هستند که آن ها را مورد حمایت خویش قرار می دهند . در این تاپ ما به معرفی پرطرفدارترین ۱۰ زن ورزشکار  جهان می پردازیم.


#1 Anna Kournikova
#2 Maria Sharapova
#3 Lindsey Vonn
#1 Anna Kournikova
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7.3/10
#2 Maria Sharapova
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7/10
#3 Lindsey Vonn
امتیازما
0/10 8/10
امتیازکاربران
0/10 5/10
1 > Anna Kournikova

Anna Kournikova بازیکن روسی آمریکایی حرفه ای در رشته تنیس است ،او به عنوان بهترین ستاره تنیس در سراسر جهان شناخته می شوذ. وی در حرفه مربی گری نیز در حال فعالیت است . همچنین در مسابقات عناوین بسیاری را کسب کرده است. به همین دلیل او  یکی از پرطرفدارترین زن ورزشکار در جهان محسوب می شود.

Anna-Kournikova-Smile


2 > Maria Sharapova

Maria Sharapova ، برترین بازیکن تنیس روسیه است ، اوبه عنوان سومین تنیسور  زن جهان شناخته می شود. او به دلیل داشتن اندام زیبای ورزشکاری طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است ، همچنین به عنوان مدل ورزشی هم شناخته می شود وتبلیغ کننده برند های نایک،شاهزاده،کانن در تلوزیون می باشد.

Maria Sharapova-pic


3 > Lindsey Vonn

Lindsey Vonn یکی از اسکی بازان مشهور آمریکایی است. او برنده چهار مسابقه متوال جام جهانی است، و همچنین مدال های گوناگونی رادر مسابقات مختلف نصیب خود کرده و در پنج رشته اسکی جزء اولین ها می باشد . به همین دلیل به عنوان پرطرفدارترین ورزشکار زن جهان شناخته شده است.

Lindsey Vonn pic


4 >  Danica Patrick

Danica Patrick بزرگترین راننده اتومبیل رانی زن آمریکا محسوب می شود. او به عنوان موفق ترین زن در تاریخ ورزش هیجان انگیز اتومبیل رانی شناخته شده است.وی دارای مقامات زیادی در مسابقات جهانی می باشد ، ازجمله مدال طلای مسابقات سال 2008 ژاپن، مقام سوم مسابقات ایندی سال 2009 را به خود اختصاص داده است ، به همین دلیل جز پرطرفدارترین ورزشکار زن جهان محسوب می شود.

Danica-Patrick


5 > Hope Solo

Hope Solo پرطرفدارترین دروازه بان فوتبال آمریکایی است. او دارای مدال طلای المپیک ریچیدی ،واشنگتن ،و مدال طلای  بازی های المپیک لندن در سال 2012است . او قبل از ورود به ورزش فوتبال جزء مشهور  ترین مدل های آمریکا به شمار می رفت. و حال جزء پرطرفدارترین ورزشکار جهان مجسوب می شود.

hope-solo


6 >  Skylar Diggins

Skylar Diggins پر طرفدارترین بسکتبالیست آمریکایی  است، او در تاریخ 2اوت سال 1999در جنوب شهر خم ، ایندیا به دنیا آمد.  چندین بازی جهانی انجام داده و مدال های مختلفی را کسب کرده است. اندام او بسیار زیبا و ورزشکاری است ، که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و جزء پرطرفدارترین ورزشکاران در جهان محسوب می شود.

skylar_diggins_2012_04_03


7 >  Ronda Rousey

Ronda Rousey  جودوکار مشهور آمریکایی است ،وی اولین زن جودکار آمریکایی است که توانست مدال طلای المپیک تابستانی پکن سال 2008 را به خود اختصاص دهد. او همچنین می خواهد به عنوان رزمی کار در فیلم سینمایی ایفای نقش کند. اندام او بسیار زیبا و ورزشکاری است .به همین دلیل در رده بندی پرطرفدارترین ورزشکار جهان قرار گرفته است.

NEW YORK, NY - MAY 03: Ronda Rousey attends UFC On FOX VIP Party at Mondrian Soho on May 3, 2012 in New York City. (Photo by Michael N. Todaro/WireImage)

NEW YORK, NY – MAY 03: Ronda Rousey attends UFC On FOX VIP Party at Mondrian Soho on May 3, 2012 in New York City. (Photo by Michael N. Todaro/WireImage)


8 > Ana Ivanovic

Ana Ivanovic تنیسور تهاجمی آمریکایی است. جزء بهترین ها در رشته تنیس می باشد که مدال های زیادی را در مسابقات مختلف به خود اختصاص داده است. او دارای اندام حیرت انگیز است که از ورزش به دست آورده ،و در رتبه بندی برترین 30  تنیسور زن جهان قرار گرفته است همچنین جزء بزرگترین 100 بازیکن مرد و زن حهان هم قرار دارد.

Ana Ivanovic pic


9 > Michelle Jenneke

Michelle Jenneke  دونده استرالیایی است، که در تمام رشته های دو مقام های بسیاری را به خود اختصاص داده ومدال های زیادی کسب کرده . اندام او بسیار زیبا و ورزشکاری است. جزء پرطرفدار ترین ورزشکار زن جهان محسوب می شود.

Michelle-Jenneke


10 > Lokelani McMichael

Lokelani McMichael دونده مشهور آمریکایی  که در شهر هاوایی به دنیا آمده است . او جزء برترین ها در رشته خود می باشد چون در تمام سبک های دو همواره نفره اول بوده ودر مسابقات جهانی والمپیک حضور داشته و مدال ها ی متنوعی را به خود اختصاص داده است. او داری اندامی زیباست که اورا جزء پرطرفدارترین ها در جهان ورزش قرار داده است.

Lokelani-McMichael

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 762 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید