• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

مرگبارترین ورزش هایی که می تواند شما را به کشتن دهد

مرگبارترین ورزش هایی که می تواند شما را به کشتن دهد

ورزش یک راه مفید برای سالم نگه داشتن شماست. اما اگر مواظب نباشید ممکن است مجروح شوید و یا متاسفانه منجر به مرگ شود. ورزش های زیادی وجود دارد که دارای سطح بالایی از آسیب ها و حوادث هستند. بنابراین شما باید بسیار احتیاط کنید و از خود مراقبت کنید . از این رو، قبل از امتحان کردن آن ها بهتر است یک بار دیگر فکر کنید. در اینجا ده تا از خطرناک ترین ورزش هایی را به شما نشان می دهیم که ممکن است شما را بکشند:

#1 کوهنوردی در ارتفاعات بالا
#2 غواصی در غارها
#3 تیم مشوق
#1 کوهنوردی در ارتفاعات بالا
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 غواصی در غارها
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#3 تیم مشوق
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
1 > کوهنوردی در ارتفاعات بالا

این ورزش شامل این است که یک مرد یا یک زن در لباسی مانند لباس غواصی به ارتفاعات بالای کوه صعود می کند. این ورزش یکی از مرگبارترین ورزش ها در جهان است. اگر شما به این ورزش علاقه مندید ،نباید بالاتر از  300 تا 500 متر  یا  900 تا 1500 فوت  در طول روز صعود کنید. بنابراین شما باید مراقب زندگی خود باشید، چون زندگی شما یک بازی نیست.


2 > غواصی در غارها

این ورزش شامل غواصی در آب های عمیق است. قبل از امتحان کردن این ورزش باید ترفند ها و تکنیک های آن را یاد بگیرید. در دنیای ما یکی از خطرناک ترین غار های جهان گودال های یوکاتان در جنوب شرقی مکزیک است. این غار یکی از مرگبارترین غار هاست که انسان های زیادی جان خود را در این غارهای تو در تو و تاریک از دست داده اند.


3 > تیم مشوق

این ورزش نوعی رقص است که خطرناک و جالب است. شامل رقص با سرعت بالا و فراموش نکردن حرکات است. این ورزش می تواند منجر به صدمات مرگبار شود و باعث رنج کشیدن رقاص ها بر اثر جراحت شدید شود. تحقیقات مرکز آسیب های ورزش نشان می دهد که 56 درصد از صدمات فاجعه بار به ورزشکاران زن بین سالهای 1982 و 2007 مربوط به این ورزش بوده است. از این رو اگر در این ورزش شرکت می کنید باید مراقب باشید.


4 > موج سواری

موج سواری به معنی گشت و گذار در میان موج های بزرگ است. موج های بسیار خطرناکی در تاریخ موج سواری وجود داشته است ،به نام های: لوله ی پانزای، شبح درختان، ماوریکس، تیهاپو، وایمیا، شیپسترن فریب دهنده و  زندان. تمامی این موج ها مرگبار هستند اما موج سواران از لوازم ایمنی مانند محافظ پرده ی گوش استفاده می کنند. این ورزش و سرگرمی هیجان انگیز، بسیار خطرناک است.


5 > فرار از گاو ها

فرار از گاو ها یک نوع بازی است که گاوها در یک زمین بزرگ با یکدیگر رقابت می کنند. در این بازی هیچ تضمینی برای در امان ماندن از برخورد با یک گاو نر وجود ندارد. بنابراین شاخ گاو ها بدن را سوراخ میکند و چون سرعت حرکت گاو ها بسیار بالاست، خطر بزرگی افراد را تهدید میکند.


6 > مسابقه موتور سیکلت

این بازی یکی از مرگبارترین ورزش های جهان است. شرکت کنندگان در موتور سیکلت های کوچکی با سرعت بسیار بالا برای رسیدن به فاصله ی معینی برای برنده شدن مسابقه می دهند. این مسابقه بسیار دشوار و خطرناک است به حدی که می تواند منجر به مرگ شود.


7 > گاو سواری

شما هیچ ورزشی خطرناک تر از گاو سواری پیدا نخواهید کرد. گاو سواری شامل سوار شدن روی 1700 پوند است. در این بازی اگر اشتباه کنید گاو نر می تواند شما را تکه تکه کند. مردی که این بازی را انجام می دهد ،نشان می دهد که این بازی چقدر مرگبار است. او شامل جراحت هایی مانند یازده جراحی ،مچ دست شکسته، شکستگی گردن، پاها، بازو ،دنده ها و چندین شکستگی در صورت است. بنابراین این بازی بسیار خطرناک است.


8 > اسکی کردن از هلیکوپتر

آیا دوست دارید پرواز از هلیکوپتر و بوی کوهستان در صبح را تجربه کنید؟ این ورزش بسیار هیجان انگیز است.در این ورزش شما از هلیکوپتر بر روی برف های دست نخورده می پرید. در طول این ورزش شما می توانید برف های کاملا خشک، پرتگاه ها و قندیل های زیبا را ببینید، اما خطرناک ترین قسمت این ورزش سرعت بالای هلیکوپتر است.


9 > سقوط آزاد

سقوط آزاد بسیار زیبا، ترسناک و به طور غیر منتظره ای ساکن است، اما این نوع ورزش یکی از خطرناک ترین ورزش های جهان است. افراد با استفاده از چتر نجات این ورزش را انجام می دهند. تعداد تصادفات و از کار افتادن هلیکوپتر سالانه افزایش می یابد. پس قبل از امتحان کردن این ورزش جالب و مرگبار ،مراقب باشید.


10 > لژ سواری خیابانی

افرادی که این ورزش را انجام میدهند در معرض بالایی از آسیب ها قرار می گیرند.  به دلیل این که شرکت کنندگان در لژ سواری به سرعت بسیار بالایی دست پیدا می کنند، در معرض تصادفات مرگبار قرار دارند. اما سوال این است که چه چیزی باعث تصادف می شود؟ پاسخ این است که وقتی فردی در اطراف یک پیچ کنترل خود را از دست می دهد به افراد دیگر و یا به موانع مسابقه برخورد می کند. پس در طول انجام این ورزش باید مراقب باشید.

به طور خلاصه زندگی ما بسیار با ارزش است ، پس خنده دار است اگر در یک ورزش و بازی آن را از دست بدهیم.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 529 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید