• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

بهترین فیلم های کمدی که می توانید ببینید

بهترین فیلم های کمدی که می توانید ببینید

سینما شاخه های مختلفی دارد که می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد ،کمدی یکی از آن شاخه هاست که اهمیت بسیاری دارد. همه به خوبی می دانند که کمدی نقش مهمی را در زندگی ما بازی می کند، و منبع خنده و سرگرمی برای ماست. با این حال بسیاری از عملکرد های کمدی بسیار مهم تر از خنداندن است. کمدی یکی از آموزه های اصلی است که ما را هدایت می کند.و بسیاری از ارزش ها و اصول را با استفاده از سرگرمی به ما می آموزد. در طول تاریخ کمدی نقش سیاست را بازی می کرده است. ما فیلم های بسیاری با مسائل سیاسی در مورد حوادث و آگاهی دیده ایم. آریستوفان یک نمونه و مثال خوب برای کمدی هایی است که به مسائل اجتماعی و سیاسی مربوط است. برخی آثار ممکن است از تخیل برای حس کمدی استفاده کنند ، این کار به اثر آن ها آسیب نمی زند و ممکن است توجه ما را به سمت افق های جدید بکشاند که بتوانیم شخصیت ها را توسعه دهیم. بنابراین کمدی ممکن است یک راه انقلابی برای تمسخر کمبود ها و جنبه های منفی یک جامعه باشد. در اینجا چند نمونه از فیلم های کمدی که نقش شگفت انگیزی در زندگی ما بازی کردند و در شکل دادن به آینده افراد و جوامع کمک کردند را معرفی میکنیم. این کمدی ها خدمت زیادی به مسائل سیاسی و اجتماعی کرده اند:

 

#1 احمق و احمقتر، سال 1994
#2 سوپ اردک
#3 هواپیما
#1 احمق و احمقتر، سال 1994
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 8.3/10
#2 سوپ اردک
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.7/10
#3 هواپیما
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > احمق و احمقتر، سال 1994

این فیلم A آمریکایی است. داستان آن در حول دو فرد احمق است که انسان های خوبی هستند. آن ها تصمیم گرفتند که به کلرادو سفر کنند تا یک کیسه پول را به صاحبش برگردانند. یک گروه از مجرمان تصمیم می گیرند آن ها را دنبال کرده و پول را سرقت کنند.


2 > سوپ اردک

این فیلم کمدی توسط برت کالمر در سال 1993 نوشته شده است. این یک فیلم کوتاه اما خاص است. یک طنز سیاسی است که ظلم و ستم و استبداد را به شوخی گرفته است. ایالات متحده در سال 1990 این فیلم را به عنوان یکی از فیلم هایی که اهمیت فرهنگی و تاریخی دارند انتخاب کرد.


3 > هواپیما

این یک فیلم کمدی آمریکایی است که در سال 1980 منتشر شد. داستان خلبانی را می گوید که که در طول جنگ دچار شوک می شود. آن ها در هوا گرفتار شده بودند و تمام مسافران آسیب دیده و کسی نبود که هواپیما را هدایت کند.


4 > مونتی پایتون و جام مقدس، سال 1975

این کمدی انگلیسی است که در سال 1975 منتشر شد. یکی از فیلم های معروفی است که در ایالات متحده نشان داده شد. این یک فیلم مسخره است که قادر به جلب توجه است. جوایز بسیاری دریافت کرده و به عنوان یکی از بهترین کمدی ها در تمام دوران در نظر گرفته شده است.


5 > راشمور، سال 1998

این فیلم در سال 1998 منتشر شد. این داستان یک نوجوان و دوستش است که عاشق معلم ابتدایی می شوند. و هر یک سعی دارند که او را به دست بیاورند. گفته می شود که این فیلم  صدو هفتادو پنجمین فیلم بزرگ در تمام دوران است.


6 > تیم امریکا: پلیس جهانی، 2004

این یک فیلم طنز آمریکایی است که در سال 2004 منتشر شد. که داستان در اطراف یک تیم پلیس می چرخد. به نظر می رسد که کارگردان می خواهد پیامد های منفی سیاست آمریکا را نشان دهد. و این که آمریکا چطور سعی می کند تمام جهان را کنترل کند را به تصویر می کشد.


7 > شکارچیان روح، سال 1984

این یک فیلم آمریکایی است که در سال 1984 منتشر شد. داستان راجه به سه فرد است که شغل خود را از دست داده اند و برای پیدا کردن کسب و کار دیگری، سعی در گرفتن ارواح دارند. آن ها یک ماشین اختراع کردند که می تواند در گرفتن ارواح به آن ها کمک کند. این فیلم موفقیت زیادی کسب کرد و برنده ی دو جایزه ی اسکار شد.


8 > زین مشتعل

این یک فیلم طنز است که در سال 1974 منتشر شد. این کمدی است که تعلیم و آموزش های ارزشمندی دارد، که به موضوع نژادپرستی می پردازد. قهرمان داستان یک مرد سیاه پوست است که در شهر سفید پوستان زندگی می کند. این فیلم سه جایزه ی اسکار دریافت کرده است.


9 > مجری: افسانه ی ران بورگوندی، سال 2004

این فیلم در مورد دهه ی 1970 است. بورگوندی یک لنگر معروف برای یک ایستگاه تلویزیونی است. او عاشق زن زیبایی است که با او همکار است. آن ها بعد از جدا شدن رقیب هم شده اند. در پایان او با این زن آشتی و ازدواج می کند.


10 > ترشیده ی چهل ساله، سال 2005

این یک فیلم آمریکایی است که در سال 2005 منتشر شد. داستان راجع به مردی است که برای ارتباط با خانم ها سفر می کند. این مرد رفتار کودکانه ای دارد و رابطه ی جدی ندارد. وی در پایان ازدواج می کند.

بنابراین ما نباید ارزش کمدی را در زندگی خود نادیده بگیریم، و باید برای جدیت کمدی ارزش قائل شویم. هدف آن سرگرمی و آموزش به طور هم زمان است.

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

بازسازی آپارتمان 10 مرداد 1396 پاسخ

فیلم احمق و احمقتر عالیه عالی!!!!!!!!!!!!!واقعا خنده داره

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید