• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
علم و دانش

بهترین چراغ هایی که ماشین شما را شیک تر نشان می دهند

بهترین چراغ هایی که ماشین شما را شیک تر نشان می دهند

هیچ چیز زیباتر از نورپردازی برای ماشین نیست. اگر شما مایل به نوسازی وسیله ی نقلیه ی خود هستید، چراغ ، نئون ، ال ای دی یا هالوژن انتخاب های مناسبی برای استایل جدید ماشین شما هستند. به فروشندگان قطعات ماشین Sparepartstore24.co.uk اعتماد کنید، آن ها به علاقه مندان خودرو بزرگترین مجموعه ای از قطعات خودروی آنالوگ را برای هر خودرو ارائه می دهند. آن ها همچنین بهترین چراغ ها را برای داشتن ماشینی شیک و کاربردی به شما ارائه می دهند. بنابراین قدرت چراغ خودروی شما ، همه را مات و مبهوت می کند.

#1 چراغ ال ای دی برای چرخ
#2 چراغ های مه شکن
#3 چراغ های زیر تابش
#1 چراغ ال ای دی برای چرخ
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#2 چراغ های مه شکن
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
#3 چراغ های زیر تابش
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 7.5/10
1 > چراغ ال ای دی برای چرخ

یکی از محبوب ترین راه ها برای شیک کردن رینگ نصب چراغ ال ای دی است. نصب این چراغ ها آسان است و تا قبل از این که چرخ ها به حرکت درآیند از دید پنهان هستند. شما می توانید این چراغ ها را با نئون و یا لامپ های رشته ای جایگزین کنید، اما با توجه به دوام و قابلیت ضد آب بودن، چراغ های ال ای دی انتخاب هوشمندانه تری هستند.


2 > چراغ های مه شکن

برای رانندگی در باران یا مه چراغ های مه شکن ضروری می باشند. این چراغ های مرسوم در تمامی خودروهای لوکس وجود دارد و امنیت شما را تضمین می کند. چراغ های مه شکن همچنین به شناسایی ماشین های دیگر در شرایط آب و هوایی مه آلود به شما کمک می کند، همچنین به ماشین های دیگر کمک می کند که شما را تشخیص دهند.


3 > چراغ های زیر تابش

چراغ ها در هر صورت زیبا هستند حتی در زیر ماشین شما. با این چراغ به نظر میرسد که خودروی شما بر روی صفحه ای در ویترین قرار دارد و واقعا دراماتیک به نظر می رسد. این ظاهر روشن و شجاعانه باعث می شود وسیله ی نقلیه ی شما بر روی آن شناور به نظر برسد. چراغ های زیرین در انواع رنگ ها و مدل های مختلف نئون ال ای دی و غیره وجود دارند. حتی شما میتوانید فلش های چراغ های زیرین را با موسیقی خود هماهنگ کنید و ظاهر فوق العاده ای بسازید.


4 > چراغ های پدالی

در شرایط تاریک شما می توانید از نور های پدال ها استفاده کنید. این چراغ ها باعث افزایش دید می شوند و شما اطمینان دارید که پدال درست را فشار می دهید. این پدال ها به ماشین ساده و معمولی شما جلا و سبک خاصی می بخشند.


5 > چراغ های زیر داشبورد

چراغ های زیر داشبورد به منظور افزایش دید در مناطق تیره بسیار خوب عمل می کنند. آن ها فضای داخلی شیک و آرام بخشی را ارائه می دهند. این نورپردازی خودروی شما را شیک می کند و کمک می کند که اشیا افتاده را با سهولت پیدا کنید.


6 > چراغ آینه ی دید عقب

در حال حاضر این چراغ ممکن است ظاهری به نظر برسد ولی چراغ آینه ی دید عقب به نوبه ی خود به شما کمک می کند. این چراغ ها معمولا به صورت ال ای دی هستند و سطح ایمنی را برای شما بالا می برند. آن ها درخشان هستند و توجه ها را به ماشین شما جلب می کنند و ظاهری منحصر به فرد به خودرو می دهند.


7 > چراغ دستگیره درب

نور چراغ اضافی در زیر دستگیره ی درب میتواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد. آن ها میتوانند برای با عجله باز کردن درب در مکان های تاریک مناسب باشند. این چراغ ها در طیف های رنگی مختلف برای تکمیل ظاهر خودروی شما در دسترس هستند.


8 > چراغ داشبورد

چراغ های داشبورد نسبتا کم نور تر از چراغ های دیگر ماشین هستند. در عین حال آن ها برای روشن کردن صفحه ی کیلومتر مناسب هستند و شما میتوانید به راحتی سرعت و مقدار سوخت خود را نظارت کنید. حتی اگر نگاه کردن به صفحه را فراموش کنید، به اندازه ی کافی درخشان هستند تا نتوانید از آن ها غافل شوید.


9 > چراغ ترمز

چراغ ترمز مهم ترین ایمنی است. به رانندگان هنگام کم شدن سرعت شما هشدار می دهد. معمولا از نور ال ای دی قرمز برای چراغ ترمز استفاده می شود، همچنین به خودروی شما ظاهری شیک و امن می دهد.


10 > چراغ های شبحی

این چراغ ها همچنین به عنوان چراغ های درب هم شناخته شده اند. چراغ های شبحی بی شک مسافران را حیرت زده می کند. این چراغ ها تصویر و یا آرمی است که با باز شدن درب بر روی کف زمین روشن می شوند و شامل تجهیزات تزیینی می شود. و مطمئنا ظاهری شگفت انگیز و منحصر به فرد را به خودروی شما می دهد.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 396 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید