• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
تکنولوژی

بهترین اپلیکیشن های ورزشی و تناسب اندام برای اندروید و IOS

بهترین اپلیکیشن های ورزشی و تناسب اندام برای اندروید و IOS

در صورتی که قصد کاهش وزن داشته و یا می خواهید استقامت و یا انعطاف پذیری خود را افزایش دهید. انجام حرکات ورزشی می تواند یکی از اولین راهکارها برای بهبود وضعیت جسمانی باشد. ورزش مداوم و روزانه علاوه بر تاثیرات خود بر جسم انسان به پیشرفت فردی و ذهنی نیز کمک می کند و یک روش مناسب برای جلوگیری از بیماری ها می باشد.

به هر حال این حرکات تنها زمانی تاثیر نهایی خود را می گذارد که به صورت مرتب و صحیح انجام گیرند. علاوه بر این ممکن است هر شخص هدف خاصی را داشته باشد که می خواهد با انجام تمارین مختلف به آن برساند. اما بهتر است بدانید که هر حرکت ورزشی مناسب و تاثیر گزار برای هدف موردنظر شما نخواهد بود و بهتر است بهترین حرکات موثر در حوزه خود را بیابید و آن ها را به روش صحیح انجام دهید. همچنین بعضی حرکات برای هر جسمی ساخته نشده اند و بهتر است با توجه به سطح و نیاز خود به انجام ورزش های مناسب بپردازید.

برای اینکار می توانید از اپلیکیشن های ورزشی موبایلی برای سیستم عامل های اندرویدی و یا IOS خود استفاده کنید. با توجه به قابلیت سیار تلفن های هوشمند شما می توانید مربی ورزشی خود را در هر جایی با خود همراه داشته باشید. تاپ گذر در ادامه به بررسی بهترین اپلیکیشن های ورزشی پرداخته که در موضوعات مختلف پیاده روی، کاهش وزن، تناسب اندام، پرورش عضلات، افزایش قد و… می توانند به شما کمک کنند. همچنین در صورتی که علاقه مند به پخش و گوش دادن به موسیقی و دیگر نوع از قطعات در حین انجام این حرکات هستید؛ تاپ گذر پیشتر به معرفی بهترین اپلیکیشن های پخش کننده پادکست برای موبایل پرداخته که از این نرم افزارها میتوانید برای گوش دادن به پادکست های مختلف در موضوعات متنوع استفاده کنید.

بهترین اپلیکیشن های ورزشی اندروید

ورزشیچ

#1 اپلیکیشن Workout Trainer
#2 اپلیکیشن Sworkit Personal Trainer
#3 اپلیکیشن Nike+ Training Club
#1 اپلیکیشن Workout Trainer
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 0/10
#2 اپلیکیشن Sworkit Personal Trainer
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 0/10
#3 اپلیکیشن Nike+ Training Club
امتیاز ما
0/10 8.5/10
امتیاز شما
0/10 0/10
1 > اپلیکیشن Workout Trainer

ورزشیشبکه اجتماعی ورزشکاران

Workout Trainer یک شبکه اجتماعی برای ورزشکاران می باشد که در آن افراد متخصص می توانند با انتخاب حرکات ورزشی موردنظر خود، برنامه ورزشی هدف داری را برای دیگران ایجاد کنند. شما با ثبت نام درون این نرم افزار می توانید با جستجو تمرین موردنظر خود آن را به صورت ویدیویی توسط یک مربی مجرب دیده و طبق برنامه آن را انجام دهید. علاوه بر آن کاربران می توانند با دانلود نرمش های انتخاب شده آن ها را به صورت آفلاین و بدون نیاز به ارتباط اینترنتی تماشا کنند.

ورزشی


2 > اپلیکیشن Sworkit Personal Trainer

ورزشیمربی شخصی ورزشی

Sworkit Personal Trainer همانند نام خود یک مربی ورزشی شخصی می باشد که شما را از راهنماهای اضافی و گیج کننده بی نیاز می کند. حرکات ورزشی این نرم افزار با توجه به اهداف ورشکاران در انجام تمارین ورزشی به بخش های مختلف کششی، یوگا، پرورش اندام، استقامت و… تقسیم شده اند و با توجه به نیاز خود به انجام تمارین ورزشی می توانید، حرکات های مطابق با هدف خود را به صورت برنامه دار و با زمان دلخواه خود انجام دهید.
ورزشی


3 > اپلیکیشن Nike+ Training Club

ورزشیتمرین های حرفه ای برای حرفه ای ها

Nike+ Training Club نرم افزار حرکات ورزشی رسمی شرکت نایک می باشد که توسط ورزشکاران مشهور و مجرب توسعه داده شده است. تمارین این نرم افزار در دسته بندی های مختلف استقامت، کششی، جابه‌جایی و در سه سطح مختلف مبتدی، متوسط و حرفه ای تقسیم شده اند تا کاربر بتواند با توجه به سطح و خود تمارین مطابق با هدف خود را انتخاب نماید. حرکات این نرم افزار علاوه بر آموزش تصویری به صورتی صوتی نیز بازگو خواهند شد تا ورزشکار نیاز به تماشای مداوم صفحه نمایش نداشته باشد.

ورزشی


4 > اپلیکیشن Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout App

ورزشیحرکات های کوتاه و کاربردی برای مبتدیان

نرم افزار Johnson & Johnson Official 7 Minute  یک گزینه مناسب برای افراد مبتدی و تازه کار می باشد که توان و مهارت پایینی در انجام حرکات ورزشی دارند. این برنامه همان طور که از نام آن پیداست تمارین ابتدایی و مرسوم را در هفت دقیقه برای شما برنامه ریزی کرده که به عنوان نرمش های بین کاری می تواند گزینه مناسبی باشد.

ورزشی


5 > اپلیکیشین Pocket Yoga

ورزشیاستودیو آموزش یوگا

یوگا یک هنر ورزشی قدیمی می باشد که تاثیر بالایی در تناسب اندام و بهبود جسمی دارد. به هر حال انجام حرکات یوگا مستلزم پیروی از قوائد مختلف می باشد که بهتر است طریقه انجام آن را یاد بگیرید. نرم افزار Pocket Yoga یک استودیو کامل از حرکات نرمشی یوگا می باشد که علاوه بر آموزش شما در نحوه انجام صحیح این تمارین، اطلاعات کاملی در مورد حرکت انتخاب شده و تاثیرات آن را می دهد.

ورزشی


6 > اپلیکیشن 30-Day Fitness Challenge

برنامه ماهانه ورزشی حرفه ای

ورزشیتمارین ورزشی به شرطی موثر خواهند بود که به صورت مداوم و با برنامه انجام شوند. در صورتی که برنامه ای برای کاهش وزن و یا پرورش عضلات خود ندارید بهتر است از یک نقشه ماهانه و منظم از تمارین مشخص استفاده نمایید. نرم افزار 30-Day Fitness Challenge به شما برنامه های ورزشی ماهانه متنوع را برای اهداف مختلف معرفی می کند. و با رصد تحرکات شما میزان پیشرفتن و کالری سوخته شده را در نمایش می دهد.

 ورزشی


7 > اپلیکیشن JEFIT

راهنمای حرفه ای برای پرورش عضلات

ورزشیاپلیکیشن JEFIT یک پایگاه داده ورزشی عظیم از انواع تمارین ورزشی در سبک های مختلف می باشد. بیش از 1300 حرکت ورزشی مختلف با توضیحات کامل و انیمیشن نحوه انجام آن ها در این نرم افزار تعبیه شده که بخش اعظم آن را حرکات ورزشگاهی برای بدنسازی و پرورش عضلات تشکیل می دهد. تمامی حرکات این نرم افزار بر اساس تاثیر آن بر روی قسمت های بدن تقسیم بندی شده و در محیط کاربری متریال و روان به شما ارائه می شود.

ورزشی


8 > اپلیکیشن Runkeeper

رصد کننده حرکات دوندگان

ورزشیRunkeeper یک نرم افزار کاربردی برای افرادی می باشد که علاقه به انجام پیاده روی و دویدن آزاد و در مسافت های طولانی دارند. شما می توانید با ایجاد یک روتین پیاده روی، انجام پیاده روی و دویدن آزاد و روزانه را به خود یاددآوری کرده و میزان تحرکات خود را رصد کنید. این نرم افزار می تواند یک مسیر دوندگی مناسب را بر روی نقشه محلی به شما پیشنهاد داده و شما را از وضعیت آب و هوا با خبر ساخته و زمان انجام پیاده روی روزانه شما را ثبت نماید.

ورزشی


9 > اپلیکیشن Lose It!

گزینه مناسب برای تغذیه مناسب و کاهش وزن

ورزشیاپلیکیشن Lose It! یک راهکار مناسب برای با ثبات نگه داشتن برنامه غذایی می باشد که به شما کمک می کند تاا با تغذیه درست و انجام تمارین موثر، وزن اضافی خود را کاهش داده و شکل جسمی ایده آل برسید. شما می توانید با وارد کردن سن، قد، وزن و دیگر مشخصات خود را به نرم افزار داده و Lose It! با بررسی وضعیت شما بودجه محدودی برای خوردن و برنامه مشخصی برای انجام حرکات ورزشی به شما معرفی می کند تا بتوانید بیش از نیاز روزانه خود مصرف نداشته باشید و تمارین مورد نیاز برای کاهش وزن را به صورت روزانه انجام دهید.

ورزشی


در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید