• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

بهترین سایت های یادگیری زبان انگلیسی؛ سایت ها آموزش رایگان زبان انگلیسی

بهترین سایت های یادگیری زبان انگلیسی؛ سایت ها آموزش رایگان زبان انگلیسی

در ادامه به بررسی بهترین سایت های آموزشی و یادگیری رایگان زبان انگلیسی برای بزرگسالان می پردازیم و قابلیت ها و کاربردهای هر سایت را معرفی می کنیم.

یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان بیگانه دیگر همواره یک چالش اساسی برای بزرگسالان به حساب می آید. چرا که با توجه به مشغله فکری و کاری و همچنین کاهش بازدهی که مغز در سنین بالا نسبت به دوران خردسالی دارد؛ نمی توان یک زبان را به آسانی یاد گرفت و بر آن مسلط شد. اکثریت ما با اصول اولیه زبان انگلیسی آشنا هستیم و نحوه درک مبانیآن را به راحتی فرا گرفته ایم، اما بدون شک با مراجعه به منابع و محتوای انگلیسی متوجه شده اید که زبان انگلیسی یکی از زبان های می باشد که از لغات بی شماری در شکل نامرسوم بهره می برد. و برای درک راحت این لغات نیاز است تا دوره های ویژه ای را پشت سر بگزارید.

اینترنت همواره یک منبع ارزان و در دسترس برای یادگیری مهارت های مختلف می باشد که علاقه مندان به یادگیری انگلیسی نیز از نعمت بی بهره نمانده اند و امروز منابع مختلفی برای یادگیری این زبان در سطوح مختلف در دسترس کاربران قرار گرفته است. یکی از انواع منابع آموزشی، وبسایت های اینترنتی می باشند که هر کدام توانسته اند به نحوی در بهبود سطح انگلیسی کاربران اینترنتی تاثیر خوبی بگزارند. در ادامه به بررسی بهترین وبسایت های اینترنتی برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و بهترین دوره های آموزشی رایگان خواهیم پرداخت و قابلیت های هر کدام را بررسی خواهیم کرد. در کنار استفاده از منابع آموزشی، لغت نامه ها نیز منبع موثقی برای یادگیری صحیح لغات می باشند و تاپ گذر نیز پیشتر به بررسی بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای سیستم عامل های موبایلی اندروید و IOS پرداخته است.

بهترین سایت های یادگیری زبان انگلیسی

سایت های یادگیری زبان انگلیسی

#1 وبسایت Elllo
#2 وبسایت Fun Easy English
#3 وبسایت Go4English.com
#1 وبسایت Elllo
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 0/10
#2 وبسایت Fun Easy English
امتیاز ما
0/10 9.5/10
امتیاز شما
0/10 0/10
#3 وبسایت Go4English.com
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 0/10
1 > وبسایت Elllo

وبسایت Elllo تمرکز خود را بر روی توانایی شنوایی دانشجویان قرار داده است به طوری که می توانید با مراجعه به این سایت و با جستجو موضوع موردنظر خود از میان موضوعات مختلف اخبار، بازی، موسیقی و… به قطعات صوتی و ویدیوهای حاوی دیالوگ های انگلیسی گوش داده و مهارت شنوایی خود را افزایش دهید.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی

 


2 > وبسایت Fun Easy English

وبسایت Fun Easy English یکی از بهترین و غنی ترین منابع برای افرادی می باشد که در سطح ابتدایی این زبان قرار دارند. تمامی مباحث انگلیسی از جمله گرامر، لغت، عبارات، تلفظ و… به طور کامل و در قالب دوره های آموزشی ویدیویی و نوشتاری در اختیار کاربران قرار گرفته است که سطوح مختلف را از سطح مبتدی پوشش می دهد.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


3 > وبسایت Go4English.com

وبسایت Go4English.com تحت نظر British Council، سازمان رسمی ارتباط بریطانیا فعالیت می کند. وبسایت گو فور انگلیش متشکل از انواع تست ها و امتحانات مختلف برای دانشجویان، استادان و کودکان علاقه مند به انگلیسی می باشد که می توانند سطح خود را در این تست ها بسنجید. در کنار امتحانات مختلف سایت، کاربران همچنین به دوره های متنوع و بازی های آموزشی دسترسی خواهند داشت.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


4 > وبسایت Lang-8

وبسایت Lang-8 بهترین پلتفرم آموزشی برای افرادی می باشد که مشکلات نگارشی در حین نوشتن به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری دارند. در این وبسایت کاربران می توانند با نوشتن، نوشته های خود درون سایت به نمایش دیگران بگزارند و افراد مجرب با استفاده از دانش خود اقدام به تصحیح اشتباهات شما خواهند کرد. همچنین می توانید در صورت تمایل غلط های نوشتاری و نگارشی دیگر کاربران را در زبان مادری خودتان تصحیح کنید.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


5 > وبسایت Busuu

وبسایت Busuu یکی از بهترین مجموعه دوره های آموزشی مصور برای یادگیری زبان های زنده دنیا می باشد. در با استفاده از دوره های این وبسایت کاربران می توانند مهارت های خواندن، نوشتن، شنوایی و صحبت کردن را از سطح مبتدی تا سطح متوسط با استفاده از بازی های آموزنده بهبود ببخشند.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


6 > وبسایت Livemocha

وبسایت Livemocha یک روش یادگیری زبان انگلیسی از طریق ارتباط با دیگر کاربران و پاسخ دهی به سوالات ارسالی می باشد. شما در این شبکه اجتماعی می توانید با ارتباط با دیگر افراد مجرب و دانشجو، سطح زبان خود را ارتقا داده و با پاسخ به سوالت دریافت شده از سوی سایت این اجازه را به دیگر کاربران بدهید تا مشکلات شما را حل نمایند.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


7 > وبسایت VocabSushi

وبسایت VocabSushi یک منبع فوق العاده کاربردی برای یادگیری لغات انگلیسی از طریق انتخاب کلمات و یادگیری آن ها درون محتوای واقعی می باشد. شما با انتخاب کلمات روزانه، و یادگیری معنی آن ها مهارت خود را در یادگیری هر لغات درون متون حاوی کلمات از جمله اخبار و دیگر مقالات بررسی کرده و پس از پایان یادگیری، میزان درک خود از هر کلمه را با استفاده از امتحاناتی می سنجید.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


8 > وبسایت BBC Learning English

وبسایت BBC Learning English، مجموعه ای از دوره های آموزشی لغات، تلفظ، گرامر و… می باشد که علاوه بر دانش آموزان حاوی درونی برای اساتید و معلمانی می باشد که می خواهند زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای به دیگران آموزش دهند. شاید محبوب ترین بخش این سایت پادکست های 6 دقیقه آن می باشد که موضوعات مختلف را به صورت صوتی در عرض 6 دقیقه آموزش می دهند و کاربران می توانند این قطعات را به راحتی دانلود نمایند.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


9 > وبسایت Learn English Free Online

وبسایت Learn English Free Online بیش از 11 سال است که به عنوان یکی از بهترین منابغ برای دانشجویان و اساتید ESL و EFL به حساب می آید. کاربران می توانند با پشت سر گزاشتن کوئیز های متنوع و تقسیم شده در رده های سنی مختلف مهارت خود را در زبان انگلیسی ارتقا و با استفاده از آزمون های این سایت، سطح خود را مشخص نمایند.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی


10 > وبسایت Exam English

وبسایت Exam English همانطور که از نام این وبسایت یپداست. با انگلیش اکزام منبع مناسبی برای شرکت در امتحانات آزمایشی مشابه با سوالات مدارک TOEFL, CPE, KET و… می باشد که کاربران می توانند با امتحان دادن در شاخص های مختلف شنود، نوشتاری، خواندن و صحبت کردن، عملکرد خود را در امتحانات مدارک ذکر شده پیش بینی کنند.

سایت های یادگیری زبان انگلیسی

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید