• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال و مدیریت برنامه ریزی برای اندروید و آی او اس

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال و مدیریت برنامه ریزی برای اندروید و آی او اس

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال و مدیریت برنامه ریزی برای اندروید و آی او اس برای مدیریت زمان و کارهای روزمره و ثبت وقایع

در ادامه به بررسی بهترین برنامه های تقویم دیجیتال برای سیستم عامل های موبایلی اندروید و آی او اس و بررسی قابلیت های آن ها می پردازیم. استفاده از تقویم روش موثری برای مدیریت وقت و کارهای روزمره می باشد. با پیشرفت گوشی های هوشمند امکان حمل تقویم ها با همان قابلیت های قبلی و بیشتر از آن به وجود آماده تا همیشه یک مدیر برنامه قوی برای مدیریت کارهای خود داشته باشید و اتفاقات و وضعیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تقویم ها همچنین یادآورکننده خوبی برای یادآوری امور مهم می باشد. سیستم عامل های موبایلی اعم آی او اس و اندروید دارای گزینه های متعددی برای مدیریت زمان می باشند که در ادامه به بررسی جمعی از بهترین برنامه های تقویم دیجیتال می پردازیم با تاپ گذر همراه باشید.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال


#1 اپلیکیشن Google Calendar (اندروید و آی او اس)
#2 اپلیکیشن Fantastical 2 (آی او اس)
#3 اپلیکیشن Cal Calendar (اندروید)
#1 اپلیکیشن Google Calendar (اندروید و آی او اس)
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 0/10
#2 اپلیکیشن Fantastical 2 (آی او اس)
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 0/10
#3 اپلیکیشن Cal Calendar (اندروید)
امتیاز ما
0/10 8.5/10
امتیاز شما
0/10 0/10
1 > اپلیکیشن Google Calendar (اندروید و آی او اس)

اپلیکیشن Google Calendar برنامه تقویم رسمی گوگل می باشد که بر روی بسیاری از گوشی های اندرویدی به صورت پیشفرض نصب شده است. این برنامه سازگاری کامل با حساب گوگل دارد و به دو صورت وب و موبایل قابل دسترس و قابل سینک و همگام سازی می باشد. گوگل کالندار امکان اعلام هشدار های گوگل کیپ و شناسای وقت مناسب برای اهداف پیش تعیین شده را دارد.

google-calendar

 


2 > اپلیکیشن Fantastical 2 (آی او اس)

اپلیکیشن Fantastical 2 بهترین گزینه برای مدیریت امور روزمره برای محصولات شرکت اپل می باشد. این برنامه از نقشه مکان رویداد ها، ویجت کاربردی برای صفحه اصلی، همگام سازی با حساب فیسبوک، انواع پوسته های روشن و تاریک، پشتیبانی از حرکات سریع به عنوان میانبر، یادآور جلسات و… بهره می برد.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

 


3 > اپلیکیشن Cal Calendar (اندروید)

اپلیکیشن Cal Calendar از سوی خالق برنامه محبوب Any.do منتشر شده است این برنامه می تواند از اطلاعات هر تقویمی استفاده و مدیریت کند. کال قابلیت درون ریزی اطلاعات تقویم گوگل را دارد و به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات را به صورت صوتی وارد کنید

anycal

 


4 > اپلیکیشن Today Calendar (اندروید)

اپلیکیشن Today Calendar از بهترین طراحی و شمایل در این لیست بهره می برد و دارای محیط با انرژی می باشد. این تقویم به صورت متریال طراحی شده است و از معدود تقویم هایی می باشد که از یک لیست کارهای پیش رو برای نوشتن کارهای انجام نشده بهره می برد.

today-calendar-screenshot

 


5 > اپلیکیشن CloudCal (اندروید)

اپلیکیشن  CloudCal این امکان را به شما می دهد که در یک نمای سریع بفهمید که از هر روز چقدر وقت آزاد دارید و وضعیت روز های ماه جاری به چه شکل است. همچنین این برنامه این امکان را دارد که فایل های دراپ باکس و دیگر سرویس های ابری را به رویداد های موجود در برنامه متصل کنید.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

 


6 > اپلیکیشن Calendars 5 (آی او اس)

اپلیکیشن Calendars 5 یک اپلیکیشن اختصاصی برای محصولات اپلی می باشد. این برنامه از تمامی قابلیت های ضروری یک تقویم برخوردار می باشد و می توان در هر دستگاه اپلی از آن استفاده نمود Calendar 5 می تواند زمان رویداد را بر حسب عنوان رویداد بدون نیاز به زمانبندی تعیین کند.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

 


7 > اپلیکیشن DigiCal Calendar and Widgets (اندروید)

اپلیکیشن  DigiCal Calendar and Widgets یک تقویم با پوسته حرفه ای می باشد که نقطه قوت آن را می توان دارا بودن 5 ویجت نمایش تاریخ و رویداد ها با اندازه و شکل های متفاوت می باشد تا بتوانید سریع تر به اطلاعات تقویم دسترسی داشته باشید. DigiCal هم چنین توانایی نمایش وضعیت آب و هوای سه روز آتی را دارا می باشد.

digical-calendar-screenshot-2016

 


8 > اپلیکیشن Awesome Calendar (آی او اس)

اپلیکیشن Awesome Calendar یک تقویم متفاوت برای سیستم عامل IOS می باشد. این تقویم از نماهای مختلف نمایش روزها بهره می برد و می تواند با الصاق تصویر و یا هر فایل دیگر در یادآوری امور پیش رو به شما کمک کند. این برنامه همچنین از استیکر های فانتزی برای نمایش حالت رویداد پشتیبانی می کند. Awesome Calendar همچنین قابلیت همگام سازی را با انواع سرویس های تقویم را دارا می باشد.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

 

 


9 > اپلیکیشن aCalendar (اندروید)

اپلیکیشن aCalendar (اندروید) یکی از پرقابلیت ترین تقویم های رایگان برای اندروید می باشد. aCalendar این امکان را به شما می دهد تا بتوانید برای هر یک از رویداد ها از میان 48 رنگ استاندارد برای دسته بندی بهتر آن ها را  با رنگ های مختلف مجزا کنید.نقطه قوت این مرورگر نما های محتلف و قابلیت سوئیچ سریع بین نمای هفتگی، ماهانه و غیره است.

بهترین برنامه های تقویم دیجیتال

 


10 > اپلیکیشن Business Calendar (اندروید)

اپلیکیشن  Business Calendar همانند نام خود برای افراد مشغول در بیزنس بسیار کاربردی می باشد این تقویم از ویجت های متفاوت  و نمای نمایش روزها را دارد. با استفاده از اپلیکیشن  Business Calendar می توانید اطلاعات تقویم خود را به صورت آفلاین درون و یا بروز ریزی کنید. و با آن می توانید رویداد ها را به صورت دسته جمعی ویرایش یا منتقل کنید.

business-calendar-screenshot

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

paz 8 آبان 1395 پاسخ

ببخشید مدیر سایت شمایید؟

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید