• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
شیوه زندگی

بهترین مزایای سم زدایی

بهترین مزایای سم زدایی

در طول تاریخ دانشمندان آزمایش های زیادی را برای کمک به بشریت ،مبارزه با امراض و افزایش سلامت انجام داده اند. یکی از دستاورد های اخیر دانشمندان سم زدایی است. این فرآیندی است که مواد سمی را از بدن حذف می کند و درمانی است که این روز ها توسط بسیاری از مردم به خصوص در رژیم های غذایی دنبال می شود. اگر شما به سم زدایی علاقه مند هستید، ۱۰ تا از مزایای آن را با هم دنبال می کنیم:

#1 سبک زندگی سالم تر
#2 سم زدایی با پیری مبارزه می کند
#3 برای موهایتان مفید است
#1 سبک زندگی سالم تر
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 سم زدایی با پیری مبارزه می کند
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 برای موهایتان مفید است
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > سبک زندگی سالم تر

برنامه ی سم زدایی بهترین راه برای فراموشی عادات سلامتی اشتباه قدیمی است. اگر شما به شکر، سرخ کردنی ها و یا کافئین معتاد شده اید، می توانید از سم زدایی برای کشتن این هوس ها استفاده کنید. اگر شما بدن را پاک سازی کنید و مواد غذایی سالم را انتخاب کنید، می توانید خودتان را به غذاهای سالم عادت دهید.


2 > سم زدایی با پیری مبارزه می کند

سموم در بدن عامل اصلی پیر به نظر رسیدن است. برای کاهش آسیب به بدنتان، باید وقت زیادی برایش صرف کنید. زمانی که طرح دراز مدت سم زدایی کامل شد، دنبال نکردن این سبک از زندگی سمی برایتان آسان به نظر می رسد.

 


3 > برای موهایتان مفید است

وقتی موها به علت سموم داخلی به اندازه ی کافی رشد نمی کردند، می توانید تفاوت را در موهایتان احساس کنید. موهای شما قوی تر و شفاف تر خواهد شد. سم زدایی برای درمان طاسی مردان کافی نیست، در صورتی که گفته می شود به سرعت رشد مو کمک می کند که این یکی از نشانه های بهبود در مو است.


4 > برای بهتر فکر کردن

یک برنامه ی کامل سم زدایی، از ذهن شما در طول فرآیند پاک سازی مراقبت می کند. اغلب مدیتیشن برای بازگشت به بدن توصیه می شود. طرفداران سم زدایی می گویند که حس کدورت در آن ها از بین رفته است و آن ها قادر به فکر کردن بدون خطا شده اند. این درست است و بسیاری از مواد قندی و چربی ، به ما احساس تنبلی می دهند.


5 > برای پوست فوق العاده است

نتایج مثبت برای پوست با طرح سم زدایی به دست می آیند. اعتقاد بر این است که استفاده از سونا کمک خواهد کرد که سموم اضافه از بدن دفع شوند. و در آخر پوستی لطیف تر و تمیز تر به دست خواهد آمد. گفته شده که این برنامه برای آکنه هم جواب داده است. شما می توانید متوجه شوید که پوستتان به طور نامنظم پاکسازی می شود، اما این فقط بخشی از طرح است. در پایان طرح، شما راضی و خشنود خواهید شد.


6 > برای بهتر نفس کشیدن

ثابت شده است که سم زدایی می تواند به شما تنفس سالم تری ببخشد. هنگامی که سیستم گوارش شما درست کار کند، سیستم تنفستان هم خوب کار خواهد کرد. به نظر می رسد که تنفس ممکن است در طول برنامه ی سم زدایی بدتر عمل کند، اما تا زمان کامل شدن سم زدایی بهبود خواهد یافت. هنگامی که سموم از بدن خارج شوند، تمامی اندام های شما درست کار خواهند کرد.


7 > کاهش وزن

رژیم غذایی سم زدایی به از دست دادن وزن مشهور است، و به شما کمک خواهد کرد تا خودتان را از عادات مضر پاک کنید. شما میتوانید در زمان خیلی کوتاهی وزن کم کنید. با این حال اگر مواد غذایی ناسالم استفاده کنید و انرژی بیشتری بر روی ورزش قرار ندهید، این روش نتیجه نخواهد داد.


8 > سیستم ایمنی بدن

سم زدایی به اندام ها کمک می کند تا به خوبی کار خود را انجام دهند. بنابراین سیستم ایمنی بدن قوی تر می شود و شما قادر به جذب مواد مغذی به شیوه ی بهتری خواهید شد. بسیاری از گیاهانی که در طول برنامه ی سم زدایی استفاده می کنید نقش مهمی را در سیستم لنفاوی و سلامت شما ایفا می کنند. بسیاری از برنامه های سم زدایی شما را به داشتن ورزش و تمرینات سبک تشویق می کنند که به جریان مایع لنفاوی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.


9 > برای انرژی مفید است

سم زدایی باعث انرژی و جنب و جوش بیشتر می شود .علت این است که شما مانع تهاجم مواد سمی به بدن می شوید. از طریق متوقف کردن کافئین و چربی ها و استفاده از سبزیجات و میوه های تازه ، انرژی شما تقویت می شود. این روش برای هیدراته ماندن در طول برنامه ی سم زدایی نیز مفید است. پس روزانه به اندازه ی کافی آب دریافت کنید.


10 > ضایعات اضافی را از بدن دور می کند

سم زدایی کمک می کند که بدن اجازه ی دفع هرگونه مواد اضافی را داشته باشد. این روش برای تحریک بدن طراحی شده که خود را پاک سازی کند. تصفیه روده بزرگ بخش ضروری سم زدایی است که بدن نیاز دارد که سموم را از بدن خارج کند. داشتن مقدار منظمی میوه و سبزی بعد از برنامه ی سم زدایی، بهترین روش برای سالم باقی ماندن است.

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید