• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
علم و دانش

بهترین آنتی ویروس های امنیتی 2016

بهترین آنتی ویروس های امنیتی 2016

بهترین آنتی ویروس های امنیتی

تهدیدات امنیتی از جمله انواع ویروس، کرم و برنامه های مخرب می تواند زنگ خطر بزرگی برای اطلاعات هر کاربر باشد که چه به صورت جاسوسانه و غیر آن می توانند آسیب بزرگی به اطلاعات و داده های شما بزنند. رعایت نکات امنیتی یک اصل مهم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی می باشد. نکاتی که گاهی آنقدر تخصصی می شوند که از دانش اکثر کاربران خارج است. بهترین راه، سپردن امنیت و نظارت بر دستگاه بر عهده آنتی ویروس های امنیتی می باشد. آنتی ویروس های امنیتی با کنترل و نظارت بر روی ارتباطات و اطلاعات شما فضای امنی را ایجاد می کنند. با کمی جستجو می توان Antivirus های متفاوتی را با هزینه های تجاری  و حرفه ای و یا رایگان یافت. اینکه کدام آنتی ویروس امنیتی قدرت بالایی دارد و یا توانایی و سرعت خوبی را ارائه دهد نیاز به بررسی می باشد نرم افزار های امنیتی هر ساله توسط شاحصه های مهمی مانند سرعت در بررسی اطلاعات، قدرت پایگاه داده، تعداد بروز رسانی های موجود، ابزار های امنیتی فرعی، حجم بروز رسانی ها، قیمت و… بررسی می شوند در کل تمامی آنتی ویروس های برتر برای مصارف خانگی قابل قبول عمل می کنند اما اگر مدام در حال دریافت و ارسال اطلاعات و وبگردی هستید استفاده از یک ویروس یاب حرفه ای به شدت پیشنهاد می شود. آنتی ویروس ها در در دو دسته حرفه ای و رایگان تقسیم بندی می شوند اکثریت آنتی ویروس های حرفه ای تجاری بوده و نیاز به پرداخت مبلغی وجود دارند اما از امنیت و پشتیبانی قوی بهره می برند آنتی ویروس های رایگان نیز می توانند در انجام کارهای عمومی کاملا قابل قبول عمل کنند. در ادامه به بررسی بهترین آنتی ویروس های امنیتی می پردازیم. با تاپ گذر همراه باشید.


اورجینال کی مرکز فروش آنتی ویروس اورجینال


#1 آنتی ویروس Norton Security Standard 2016
#2 آنتی ویروس Kaspersky Antivirus 2016
#3 آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus 2016
#1 آنتی ویروس Norton Security Standard 2016
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 -1.8/10
#2 آنتی ویروس Kaspersky Antivirus 2016
امتیاز ما
0/10 9.8/10
امتیاز شما
0/10 0.5/10
#3 آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus 2016
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 2.2/10
1 > آنتی ویروس Norton Security Standard 2016

آنتی ویروس Norton Security همواره از بهترین ویروس یاب های قدرتمند برای پلتفرم دسکتاپ به حساب می آید و کاربران قدیمی، این آنتی ویروس را در کنار نام مکافی به خوبی می شناسند. آنتی ویروس نورتون بیش از یک ویروس یاب، یک بسته امنیتی کامل متشکل از ویروس یاب، دیواره آتش، مدیریت رمز عبور، محافظت اینترنتی و… می باشد که در تمامی بخش های سیستم عامل، شما را در امنیت کامل نگه می دارد قدرت این آنتی ویروس برای شرکت های بزرگی مثل یاهو قابل تحسین بوده و بسیاری از شرکت های بزرگ، نورتون را به عنوان سپر دفاعی خود انتخاب کرده اند.  Norton Security از سیستم بک آپ و پشتیبان گیر حرفه ای برای ایمن سازی اطلاعات نیز پشتیبانی می کند.

اورجینال کی مرکز فروش آنتی ویروس اورجینال


2 > آنتی ویروس Kaspersky Antivirus 2016

آنتی ویروس Kaspersky در کنار آنتی ویروس بیت دفندر همواره به عنوان بهترین ابزار امنیتی از سوی آزمایشگاه های امنیتی متفاوت شناخته می شود. کسپرسکی از قدرتمندترین پایگاه های داده برای شناسایی ویروس و بد افزار ها بهره می برد و در کنار قدرت بالای خود از سرعت بالایی بهره می برد به طوری که متوسط زمان جستجوی کامل یک دستگاه با Kaspersky تنها 24 دقیقه است. کسپرسکی در زمینه شناسایی خودکار و بلاک کردن بدافزار ها نیز بسیار خوب عمل می کند؛ هسته این ابزار با سرعت بالا می تواند شما را از خطر سایت های مخرب و فایل های آلوده رها کند. کسپرسکی با یک بار خرید در تمامی پلتفرم های موبایل و دسکتاپ و وب در دسترس می باشد و با یک حساب می توانید تمامی دستگاه های خود را پاک سازی کنید.

511639-kaspersky-anti-virus-main-window


3 > آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus 2016

آنتی ویروس Bitdefender همواره به خاطر قدرت بالای خود در شناسایی ویروس های مخرب در این چند سال اخیر در صدر رتبه بندی های AV-Test قرار می گیرد بیت دفندر در کنار قدرت بالای خود از رابط کاربری روان و ساده و در عین حال کاربردی بهره می برد. این آنتی ویروس می تواند چه برای افراد حرفه ای و چه معمولی بسیار کارا و مشکل گشا باشد. بیت دفندر از ویجت های کاربردی برای استعلام وضعیت بهره می برد، این ابزار امنیتی تمامی قابلیت های دفاعی برای کنترل کامل دستگاه را در بر گرفته  تا بتواند معاملات و رمز های شما را کنترل کند. بیت دفندر شاید قوی ترین ابزار در شناسایی مخرب ها با پایگاه داده قوی باشد. البته این همه ویژگی باعث مصرف بالای منابع دستگاه و گاهی کندی سیستم می شود. بیت دفندر قدرت بالایی در کنترل اینترنت دارد و یک بسته اختصاصی را برای رصد انتقالات اینترنتی شما عرضه کرده که می تواند امنیت کاملی و بی نقصی را به وجود آورد.

478565-bitdefender-antivirus-plus-2016-main-window


4 > آنتی ویروس Trend Micro Antivirus Security 2016

آنتی ویروس Trend Micro شاید برای همه نامی آشنا نباشد اما این ابزار حرفه ای به تازگی در آزمایشات جدید امنیتی نمره کامل را گرفته و در بین بهترین آنتی ویروس ها قرار گرفته است. آنتی ویروس Trend Micro از تمامی ویژگی های اصلی یک ابزار امنیتی کامل یعنی: آنتی ویروس، بدافزار یاب، تشخیص هویت، ایمن کننده ارتباطات و ابزارهای رمز نگاری بهره می برد. در جدید ترین نتیجه گزارش AV-Test این آنتی ویروس در میان برترین های شناسایی ویروس ها گزارش شده است به هر حال کمی مشکل تشخیص نا به جا را دارد که قابل تحمل است. Trend Micro سی روز استفاده موقت دارد که برای بررسی این ویروس یاب کافی می باشد.

473837-trend-micro-antivirus-security-2016-main-window


5 > آنتی ویروس Avira Free Antivirus

آنتی ویروس Avira یکی دیگر از آنتی ویروس های محبوب با بیشترین دانلود می باشد که شاید مهم ترین دلیل آن رایگان بودن این آنتی ویروس است. در کاربری عمومی آویرا از تمامی قابلیت های اصلی یک آنتی ویروس پشتیبانی می کند و دارای رابط کاربری آسان و قابل قبولی می باشد. قابلیت ها به راحتی در ستون کناری در هر بخش آنتی ویروس در دسترس می باشند و عملیات ها می تواند با یک کلیک انجام گیرد. آویرا همیچنین از چند قابلیت بهینه سازی برای افزایش سرعت سیستم بهره می برد. سرعت متوسط بررسی فایل ها برای 50 گیگ اطلاعات چیزی حدود 57 دقیقه طول می کشد. ویروس یاب آویرا بر خلاف بسیاری از آنتی ویروس های تجاری نمره کامل را در شناسایی بدافزار ها کسب کرده است که می تواند به دور از مشکلات ابزار های پولی بهترین گزینه باشد.

Avira-650-80


6 > آنتی ویروس F-Secure Anti-Virus 2016

آنتی ویروس F-Secure بهترین ابزار برای افرادی می باشد که به دور از قابلیت های غیر ضروری به یک آنتی ویروس و محافظ قوی برای کنترل  دستگاه و اینترنت نیاز دارند. اف سکیور تمام توان خود را بر روی بخش آنتی ویروس قرار داده است و تجربه آسانی را به دور از قابلیت های بی استفاده به وجود آورده که نتیجه بسیار خوبی دارد. آنتی ویروس F-Secure یک راه حل سریع برای محافظت از اطلاعات و اینترنت می باشد. کار با این ابزار بسیار ساده می باشد و اکثریت عملیات های امنیتی توسط خود آنتی ویروس انجام می شود. نقطه قوت اصلی آنتی ویروس F-Secure استفاده کم از منابع و کاهش حداقلی سرعت می باشد که در این زمینه به عنوان یکی از بهترین ها عمل می کند و نیاز به منابع سخت افزاری بسیار کمی دارد.

481334-f-secure-anti-virus-2016-main-window


7 > انتی ویروس ESET NOD32 Antivirus 9

شاید آشنا ترین نام این لیست ESET NOD32  یا همان ایست نود 32 باشد که به دلیل سهولت کاربری و استفاده آشنا حتی در صورت عدم پرداخت محبوبیت بالایی میان کاربران دارد. در میان کارشناسان نود 32 ارقام متفاوتی را کسب کرده که به صورت متوسط می توان به نمره 5.5 از 6 آزمایشگاه AV-Test اشاره کرد. ESET از یک ابزار رصد تغییرات برای گزارش برنامه های نصب شده و انتقالات انجام شده بهر می برد که می تواند در شناسایی عملیات های سودجویانه به شما کمک کند. کار با این نرم افزار بسیار آسان هست در هر بخش کاربری قابلیت های اصلی قرار گرفته که می توان به جستجوی کلی، آپدیت یکباره و فعال سازی دیواره آتش اشاره کرد. Eset از یک سیستم قوی بلاک سایت های مخرب بهره می برد که گاهی با زیاده روی عمل می کند.

492434-eset-nod32-antivirus-9-main-window (1)


8 > آنتی ویروس McAfee AntiVirus Plus 2016

آنتی ویروس McAfee AntiVirus Plus 2016 نامی آشنا برای کاربران قدیمی ویندوز اکس پی می باشد. این آنتی ویروس در فراز و نشیب های این چند ساله همچنان یکی از بهترین آنتی ویروس های بازار می باشد با یک بار خرید مکافی می توانید تمامی دستگاه های الکترونیکی دسکتاپ و تبلت و موبایل را به طور کامل از سوی یک حساب ایمن کنید. مکافی در بررسی بد افزار ها با نمره ای بیش از 86 درصد عمل می کند که قابل قبول است. و در بخش تشخیص بدافزار ها با نمره 89 درصد در میان بهترین ها و بعد از آنتی ویروس هایی مانند بیت دفندر و ترند قرار می گیرد. تنظیمات دیواره آتش این نرم افزار بسیار ساده بوده و با یک کلیک قابل تغییر است. مکافی در بخش قابلیت های کناری نیز خوب عمل می کند. حذف ایمن و همیشگی اطلاعات یکی از قابلیت های کاربردی این آنتی ویروس می باشد.

479145-mcafee-antivirus-plus-2016-devicesدر پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 528 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید