• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

عجیب ترین گل های زیبا

عجیب ترین گل های زیبا

Hookers-Lips-Psychotria-Elataگل ها،با رنگها وشکل های متفاوت در جهان طبیعت به وجود آمده اند. آنها جهان را به محیط زیبا تبدیل کرده اند.برخی از آنها مانند گل رز شناخته شده هستند اما برخی دیگر مانند ارکیده کمتر به چشم می خورند. دراین تاپ ما به بررسی عجیب ترین ۱۰ گل زیبا در جهان می پردازیم.

 


#1 Swaddled Babies
#2 Hooker’s Lips
#3 ارکیده میمونی
#1 Swaddled Babies
امتیازما
0/10 10
امتیازکاربران
0/10 7.3/10
#2 Hooker’s Lips
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7.3/10
#3 ارکیده میمونی
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7.5/10
1 > Swaddled Babies

گل زیبای Swaddled Babies ، معمولا به رنگ زیبای ارغوانی روشن به چشم می خورد.این گلها در کشور کلمبیا رشد می کند. از ویژگی های این گل می توان به اندازه بزرگ،خامه سفیدو مومی شکل بودن آن اشاره کرد. ساختار این گل زیبا بسیار پیچیده است و در مرحله بازشدن مانند کودک درقنداق پیچیده، خود را نشان می دهد.

Swaddled-Babies-Anguloa-Uniflora


2 > Hooker’s Lips

عجیب ترین گل جهان، Hooker’s Lips می باشد. این گل زیبا به شکل لب است و هر بیننده را حیرت انگیز می کند. این گل در جنگلهای گرمسیری مرکزی و جنوب آفریقا رشد می کند. از ویژگی های آن می توان به رنگ قرمز روشن آن و مومی شکل بودن  اشاره کرد.

Hookers-Lips-Psychotria-Elata

 


3 > ارکیده میمونی

یکی دیگر از عجیب ترین گلها ، گل ارکیده میمونی است.این گل از گونه های نادر ارکیده است که در جنگلهای جنوب شرقی اکوادور و پرو رشد می کند.رنگ آن ارغوانی روشن است ،آرایش عجیب و غریب از گلبرگ دارد که به شدت شبیه  چهره میمون است.این گل کمیاب عطر پرتقال را دارد.

Monkey-Orchid


4 > ارکیده مرد برهنه

گل ارکیده مرد برهنه به رنگ ارغوانی روشن در کشور ایتالیا رشد می کند ، چون این منطقه مدیترانه ای است به تعداد زیادی با رنگهای مختلف پرورش می یابد . شگفتی این گل در این است که ، اگر خوب نگاه کنید این گل مانند مردان برهنه است.

Man-Orchid


5 > ارکیده کبوتری

گل ریبای ارکیده کبوتری ، در کشورهای آمریکا،پاناما ،ترییداد و کاستاریکا رشد می کند. داخل این گل سفید رنگ زیبا ، آرایش عجیب گلبرگ ها به گونه ای است که شکل کبوتر زیبا را به نمایش گذاشته است. نقطه زرد رنگ داخل آن نشان دهنده منقار این کبوتر زیبا است. این ویژگی حیرت انگیز باعث شده به عنوان عجیب ترین گل به شمار رود.

Holy-Ghost-Orchid


6 > گل میمون

گل میمون ،یکی از زیباترین و عجیب ترین گل های جهان به شما می رود ، این گل در مناطق صخره ای اروپا ،آمریکا و شمال آفریقا رشد می کند. این گل در ابتدا به رنگ زیبای صورتی و گلبرگ های زیبا دیده می شود ، اما هنگام پژمردگی و خشک شدن به شکل جمجمه میمون تبدیل می شود ،این ویژگی باعث شده جزءعجیب ترین گلها محسوب شود.

Studio Shot of Magenta and Fuchsia Colored Snapdragon Isolated on White Background. Large Depth of Field (DOF). Macro.

Studio Shot of Magenta and Fuchsia Colored Snapdragon Isolated on White Background. Large Depth of Field (DOF). Macro.


7 > ارکیده اردک

گل ارکیده اردک ،مانند اردکی در حال پرواز است. این گل در کشور استرالیا رشد می کند ، و به رنگ قهوه ای مایل به قرمز می باشد. گونه کمیاب آن به رنگ سبز با لکه های سیاه هم وجود دارد.

Flying-Duck-Orchid


8 > ارکیده رقاص

گل ارکیده رقاص بسیار عجیب و زیباست، این گل زیبا در جزایر استرالیا رشد می کند. شکل این گل مانند رقاص در حال رقص است و رنگ آن به رنگ کرم با کاسبرگ های قرمز مایل به قهوه ای می باشد.

Ballerina-Orchid


9 > گل طوطی

گل طوطی یک گیاه شگفت انگیز از خانواده گل حنا می باشد . هنگامی که از دو طرف  این گل مشاهده می شود،شبیه طوطی در حال پرواز است . این گیاه نادر در تایلند ،برمه و بخش هایی از هند یافت می شود.

Parrot-Flower


10 > Bleeding Heart

گل Bleeding Heart مانند قلب خونین است. این گیاه گلدار از خانواده خشخاش می باشد، گلبرگ های بیرونی این گل زیبا به رنگ صورتی می باشد . این گیاه در سیبری،شمال چین،کره و ژاپن برداشت می شود.

Bleeding-Heart-Flower-Pictures

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 597 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید