• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
سرگرمی

بهترین راه های جایگزین در سال نو

بهترین راه های جایگزین در سال نو

چه برنامه ریزی برای سال نو دارید؟ اگر پرداخت هزینه های سنگین و دیدن آتش بازی دیگر برای شما جذاب نیست، در این جا ده ایده ی جایگزین برای کمک به شما در سال جدید آماده کرده ایم:

 

#1 شب را در یک کافه بگذرانید
#2 یک کلبه در بیرون شهر اجاره کنید
#3 مهمانی شام لباس داشته باشید
#1 شب را در یک کافه بگذرانید
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز شما
0/10 5/10
#2 یک کلبه در بیرون شهر اجاره کنید
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز شما
0/10 5/10
#3 مهمانی شام لباس داشته باشید
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز شما
0/10 5/10
1 > شب را در یک کافه بگذرانید

آیا دوست دارید با دوستان خود بیرون بروید اما نمی خواهید به کلوپ و سالن های رقص بروید؟ کافه ی دنج و محلی خود را جایگزین کنید. در این مکان دوستان جدید هم به دوستان همیشگی تان اضافه خواهد شد، و شنیدن داستان هایی از سال نو در گذشته می تواند شیرین باشد.


2 > یک کلبه در بیرون شهر اجاره کنید

اگر شما نمی خواهید در شب سال نو در صف تاکسی باشید، می توانید شهر را ترک کنید و به خارج شهر بروید. سال خود را با بیدار شدن در روی تپه ها و استشمام هوای پاک و تازه با اجاره کردن یک ویلا شروع کنید. میتوانید به تنهایی به آن جا بروید یا با عشقتان آن را رمانتیک تر کنید و یا با دوستان خود جشن کوچکی داشته باشید.


3 > مهمانی شام لباس داشته باشید

یک مهمانی شام راه دیگری برای صرف وقت در سال جدید است، اما شما می توانید آن را با مهمانی شام لباس جایگزین کنید. در هر صورت یک تم و موضوع برای لباس های مهمانی خود انتخاب کنید و یا اجازه دهید که مهمانان شما لباس های بامزه و سرگرم کننده یا لباس بالماسکه را انتخاب کنند.


4 > تمیز کاری عمیق در سال نو

همه ی ما درباره ی تمیز کاری فصلی چیزی شنیده ایم اما چرا تا آن زمان صبر کنیم؟ روز های قبل از سال نو را صرف تمیز کردن خانه ی خود کنید، بنابراین شما در سال جدید در خانه ای تمیز و روشن و درخشان از خواب بیدار خواهید شد. علاوه بر این کار های کمتری برای سال جدید خواهید داشت.


5 > شریک شدن در رسم و رسومات فرهنگی

بسیاری از کشورها سنت های ویژه ایی برای جشن سال نو دارند که به نسل های بعد منتقل می شود. در اکوادور سوزاندن سر مترسک، در دانمارک کوبیدن بشقاب و ایجاد سر و صدا و در اسپانیا خوردن انگور مرسوم است. سنت های سراسر جهان را مطالعه کنید و یکی را به سلیقه ی خود انتخاب کنید.


6 > مهمانی کاردستی داشته باشید

این روز ها هنر و ساختن مرسوم است، پروژه ای را انتخاب کنید که می توانید روی آن کار کنید ، چه گروهی و یا چه انفرادی باشد. ابزارهای خود را تدارک ببینید و خوراکی و تنقلات هم به آن اضافه کنید. می توانید نتیجه کار خود را در صفحات اجتماعی به نمایش بگذارید.


7 > برای یک بازی برنامه ریزی کنید

ما در مورد بازی های معمولی حرف نمیزنیم. شما به یک بازی طولانی نیاز دارید که شامل بعضی از استراتژی ها باشد و بتوانید با خانواده و دوستان خود در شب سال نو مسابقه و چالش داشته باشید.بازی های مونولوپی و ریسک گزینه های مناسبی هستند.


8 > یک شب آبگرم

شما می توانید در آخر هفته با دوستان خود در آبگرم دورهم جمع شوید و یا یک جشن آبگرم در خانه داشته باشید. اگر این جشن را در خانه انجام می دهید شما نیاز به ماسک های زیبایی برای صورت، تجهیزات مانیکور و پدیکور و برخی از محصولات با کیفیت حمام برای مدت طولانی دارید. برخی از دوستان خود را دعوت کنید و یک جشن خاطره انگیز داشته باشید.


9 > سفر کنید

شما میتوانید در شب سال نو در حال سفر و پرواز باشید، اگر مایل به بودن در بین زمین و هوا در جشن سال نو هستید. بنابراین شما میتوانید به جایی که همیشه دوست داشتید سفر کنید بروید و سال جدید خود را با ماجراجویی شروع کنید.


10 > زود به رختخواب بروید

یک سرکش واقعی باشید و شب خوب و خواب کاملی داشته باشید. هیچ نیازی نیست که شما در شب سال نو تا دیر وقت بیدار باشید وقتی که می توانید صبح زود و سپیده دم از خواب بیدار شوید. خوب استراحت کنید و برای یک صبحانه ی فوق العاده به بیرون بروید.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 156 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید