• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
علم و دانش

گرانترین مارک های تجاری جهان

گرانترین مارک های تجاری جهان

untitled1امروزه مارک های تجاری به سمبل های سرمایه داری بین المللی تبدیل شده اند و ارزیابی شرکت ها از سوی مشتریان را امکان پذیر می کنند، به گونه ایی که اغلب مشتریان حاضرند برای یک مارک تجاری قدرتمند بهای بیشتری بپردازند ، چرا که مارک تجاری روش جدید از زندگی را به نمایش می گذارند و مجموعه ایی از ایده های جدید را عرضه می کنند. در جهان امروز هزاران مارک تجاری وجود دارد اما جستجوی گرانترین مارک کار بسیار مشکلی است. لیست زیر گرانترین ۱۰ مارک تجاری جهان را معرفی می کند.


#1 GOOGLE
#2 APPLE
#3 IBM
#1 GOOGLE
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
#2 APPLE
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
#3 IBM
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
1 > GOOGLE

شرکت اینترنتی گوگل متخصص در ارائه سرویس های مرتبط با اینترنت در جهان است ، این شرکت قدرتمند گرانترین نام تجاری جهان را داراست و ارزش این مارک 158,543 میلیون دلار است.

untitled


2 > APPLE

شرکت آمریکایی اپل ، تولید کننده کامپیوتر ،تلفن همراه ، وسایل جانبی الکترونیکی و برنامه های کاربردی  در جهان است . این شرکت معتبر ترین و گرانترین مارک های تجارت  را به خود اختصاص داده است ، ارزش این نام تجاری 147,880 میلیون دلار است.

untitled1


3 > IBM

IBM یکی از برجسته ترین شرکت های تولید کننده نرم افزار  و سخت افزار کامپیوتر و بزرگترین مشاور در زمینه ی فناوری اطلاعات در جهان است ، این شرکت بزرگ معتبر ترین و گرانترین مارک تجاری به ارزش 107,541 میلیون دلار را داراست.

untitled2


4 > MICROSOFT

شرکت مایکروسافت بزرگترین تولید کننده سیستم عامل ویندوز در جهان است ، مارک تجاری ،این شرکت به ارزش 90,185 میلیون دلار است.

untitled3


5 >  McDonald’s

مک دونالد، بزرگترین رستوران زنجیره ای جهان است که بیش از 35,000 شعبه ،در 119 کشور را دارد، این رستوران زنجیره ایی گرانترین برند تجاری جهان را دارد که ارزش آن 85,706 میلیون دلار است.

untitled5


6 > COCA-COLA

شرکت کوکاکولا یک شرکت صنایع غذایی آمریکایی است که تمرکز اصلی این شرکت به تولید نوشابه های غیر الکلی معطوف می باشد، آرم کوکاکولا یکی از معروفترین نمادها به سبک غربی جهان است که ارزش نام تجاری این شرکت 80,683 میلیون دلار است.

untitled4


7 > VISA

VISA یک شرکت آمریکایی جهانی در ارائه خدمات مالی است ، که وظیفه ی تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، عمدتا کارت های اعتباری و کارت های نقدی با نشان تجاری VISA انجام می شود.ارزش نام تجاری این شرکنت معتبر 79,197 میلیون دلار است.

untitled6


8 > AT & T

AT & T بزرگترین شرکت مخابرات تلفن ثابت ، سرویس دهنده اینترنت ،اشتراک تلوزیون های اینترنتی و دومین اپراتور تلفن همراه در آمریکای جنوبی است. ارزش نام تجاری ای شرکت قدرتمند و بزرگ 77,883 میلیون دلار است.

untitled8

 


9 >  MARLBORO

MARLBORO یکی از پر فروش ترین مارک سیگار در جهان است ، فیلیپ مورس دارندی  این مارک تجاری جهانی است که ارزش آن 67,341 میلیون دلار است.

untitled9


10 > AMAZON

AMAZON بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که محصولات متنوعی در فروش کتاب ، سی دی و فیلم به طور کاملا آنلاین را ارائه می دهد . برند آمازون گرانترین مارک جهان است که قیمت 64,255 میلیون دلار را دارد.

untitled33

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 547 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید