• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

خطرناک ترین زن های گانگستر جهان

خطرناک ترین زن های گانگستر جهان

Claudia-Ochoa-Felixجرم و جنایت به معنی انجام نوع رفتار و ترک رفتاریست که قانون را نقض می کند و مجازات در پی خواهد داشت اهمیت نسبی جرایم مختلف و شیوه کیفر دادن فعالیت های مجرمانه در طول تاریخ و در جامعه های مختلف متفاوت بوده است .

جرم و جنایت هرگز فقط مختص مردان نبوده است ، بلکه زنان نیز به جنایت های خطرناک دست می زدند، تاریخ نشان دهنده جرایمی است که به طور غیر عادی و مرموز توسط زنان انجام می گرفت ، در این تاپ می خواهیم خطرناک ترین ۱۰ زن گانگستر جهان را معرفی کنیم.

 


#1 Judy Moran
#2 Claudia Ochoa Felix
#3 Sandra Ávila Beltrán
#1 Judy Moran
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 7.6/10
#2 Claudia Ochoa Felix
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 7/10
#3 Sandra Ávila Beltrán
امتیاز ما
0/10 7/10
امتیاز کاربران
0/10 7.8/10
1 > Judy Moran

Judy Moran در سال 1944 در یک خانواده تبهکار که قاچاق مواد مخدر و انسان انجام می دادند به دنیا آمد. او به یک گروه جنایتکار در ملبون استرالیا تعلق دارد و جرم و جنایت باعث شد او همسر و فرزندانش را از دست بدهد ، این بانوی خطرناک به دلیل انجام جنایت های متنوع به 26 سال زندان محکوم شده است.

AlbumArt_{6FBAE0C1-CA98-4C7F-937B-48CED7CEF4B4}_Large

 

 


2 > Claudia Ochoa Felix

Claudia Ochoa Felix یکی از زنان خطرناک جهان است ، او به دلیل انجام جرم های وحشتناک از سازمان جرم عنوان خطرناک ترین زن جهان را به خود اختصاص داده است. او در چندین باند قاچاق مواد مخدر به عنوان رئیس باند فعالیت داشت  و چندین قتل وحشتناک را  مرتکب شده است.

Claudia-Ochoa-Felix


3 >  Sandra Ávila Beltrán

Sandra Ávila Beltrán خطرناک ترین زن تبهکار جهان است ، او متولد 11 اکتبر سال 1960 می باشد . وی جنایت های بزرگ و زیادی را انجام داده است به همین دلیل لقب ملکه اقیانوس آرام را  از کارتل دریافت کرده است . وی دو بار ازدواج کرده ، همسران او پلیس بوده اند اما به فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده اند، به دلیل انجام جنایات متعدد او از سال 2007 در زندان است.

SANDRA~1


4 >  Anna Gristina

یکی از مرموز ترین تبهکاران زن جهان Anna Gristina  است. او تمام جرم های خود را به طور مرموز و سری انجام می داد و هیچ پلیسی نمی توانست جنایات او را به سادگی کشف کند بلکه چندین ماه بر روی پرونده هایش کار می کردند. او تمام جنایات خود را طوری انجام می داد که به نظر می رسید قانونی است اما در پشت ماجرا  چیزی جز جنایت آشکار وجود نداشت.

Anna-Gristina

 


5 > Raffaella D’Alterio

Raffaella D’Alterio  خطرناک ترین زن جنایتکار ایتالیایی است ، او جرم های بسیاری مرتکب شده و همین جنایات او باعث شد همسر و فرزندانش را از دست بدهد. این بانوی خطرناک جهانی متهم به انجام 2000 قتل است.

RAFFAE~1


6 > Jemeker Thompson

Jemeker Thompson  یکی از جنایتکاران اهل لس آنجلس است ، برجسته ترین جرم او قاچاق مواد مخدر مخصوصا کوکائین و کراک  می باشد.

 

Jemeker-Thompson


7 > Rosetta Cutolo

Rosetta Cutolo در سال 1937 متولد شد ، وی در باندهای مختلف قاچاق مواد مخدر و انسان فعالیت داشت . این زن بسیار خطرناک یک ایستگاه پلیس محلی  را منفجر کرد که به 9سال زندان محکوم شد.

Rosetta-Cutolo


8 > Maria Licciardi

Maria Licciardi در سال 1951 در شمال ناپل به دنیا آمد ، او فعالیت های جنایایت بار بسیاری انجام داده است وی درسال  1999 به دلیل قاچاق مواد مخدر دستگیر شده است.

Maria-Licciardi


9 > Maria Leon

Maria Leon یکی از مشهورترین زنان خطرناک جهان است ، او به مدت طولانی در گروه قاچاق مواد مخدر لس آنجلس فعالیت داشته است همچین از او برای قاچاق انسان نیز استفاده شده است ، سرانجام در سال 2008 پلیس با یک اقدام جدی این بانوی خطرناک را دستگیر کرد.

Maria-Leon


10 > Thelma Wright

همسر تلما رایت جکی رایت یکی از سرشناس ترین قاچاقچی مواد مخدر در فلادلفیا بوده است، زمانی که جکی در سال 1986 کشته شد تلما تصمیم گرفت راه و روش همسرش را ادامه دهد و به یک زن جنایتکار خطرناک تبدیل شد.

 

Thelma-Wright

 

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 957 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید