• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

شادترین کشورهای جهان

شادترین کشورهای جهان

Norwayداشتن زندگی شاد و مفرح از آرزوهای هر فرد به شمار می رود.، میزان  شاد بودن از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است ، هنگامی که درباره ی کشور های خوشحال صحبت می شود ، عواملی مانند سطح رضایتمندی شهروندان از زندگی ، پوشش جنبه هایی مانند طول عمر ، استانداردهای زندگی و توسعه اقتصادی مورد بررسی قرار میگیرد و بیشترین اهمیت را به خود اختصاص می دهد. در این تاپ ما به بررسی خوشحال ترین کشور ها می پردازیم.

لیست زیر شادترین ۱۰ کشور جهان را معرفی می کند:


#1 سوئیس
#2 نروژ
#3 کانادا
#1 سوئیس
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 4.5/10
#2 نروژ
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
#3 کانادا
امتیاز ما
0/10 7/10
امتیاز کاربران
0/10 5/10
1 > سوئیس

کشور سوئیس در صدر لیست شادترین 10 کشور جهان جای گرفته است ، سطح رضایتمندی از زندگی  این کشور بسیار بالاست ،همچنین درآمد خوب این کشور ، باعث شده مردم آن شادی را  به خوبی در زندگی خود حس کنند، همچنین امید به زندگی کشور سوئیس به 82 سال رسیده است . دولت این کشور با فراهم کردن امکانات بسیار خوب ، شادی را به زندگی شهروندان خود هدیه داده است .

Switzerland


2 > نروژ

کشور اروپایی نروژ ، دومین کشور شاد جهان محسوب می شود،شهروندان این کشور دارای زندگی بسیار خوب،با امید به زندگی 81 سال هستند. نروژ دارای منابع طبیعی بسیار خوب در بخش نفت و انرژِی است. امتیاز رضایتمندی شهروندان از زندگی خود 7.7 است.

Norway

 


3 > کانادا

مردم کشور کانادا از یک زندگی شاد و لذت بخش بهره مند هستند. به همین دلیل سطح رضایتمندی از زندگی این کشور نمره 7.6 را به خود اختصاص داده است.بسیاری از افرادی که در این کشور زندگی می کنند، از سلامتی کامل برخوردارند که باعث شده است سن امید به زندگی به 81 سال برسد.

Canada

 


4 > دانمارک

درمیان 10 کشور شاد جهان کشور دانمارک نیز چهره خود را نمایان کرده است. دولت این کشور تلاش های زیادی برای رفاه و داشتن  زندگی  رضایتمند برای شهروندان خود انجام می دهد. آمارها نشان می دهد امید به زندگی  کشور دانمارک  79.9 سال است. می توان گفت مردم این کشور مقدار زیادی از وقت خود را به تفریح سالم و استفاده از امکانات آموزشی خوب می گذرانند. نمره رضایتمندی این کشور از زندگی  7.9 می باشد.

Denmark


5 > اتریش

اتریش یکی دیگر از کشورهای شاد و خوشحال جهان محسوب می شود,نمره رضایتمندی در این کشور مفرح به 7.5 رسیده است. بسیاری از افرادی که در این کشور زندگی میکنند سلامتی خود را همواره حفظ کرده اند. به همین دلیل امید به زندگی در سن 81.1  سال قرار گرفته است. دولت کشور اتریش تلاش های بسزایی برای رفاه و شاد بودن شهروندان خود انجام داده است.

Austria-300x179

 


6 > ایسلند

در میان کشورهای شاد جهان ،کشور پهناور ایسلند نیز قرار گرفته است. نمره رضایتمندی این کشور 7.4 می باشد، کشور شاد ایسلند امکانات خوبی در زمینه ی آموزشی ،رفاهی و بالا بودن نرخ اشتغال را داراست . به گزارشی امید به زندگی این کشور به 82.4 سال رسیده است.

Iceland-300x200


7 > استرالیا

مردم کشور استرالیا نیز از شادی خوبی برخوردارند،نمره رضایتمندی از زندگی شهروندان استرالیایی 7.4 است ،همچنین امید به زندگی  این کشور به 82 سال رسیده است. دولت این کشور حمایت های خوبی برای شاد بودن شهروندان خود انجام می دهد.

Australia-300x135

 


8 > فنلاند

کشور فنلاند ، جزء  کشورهای خوشحال جهان محسوب می شود. به دلیل بالا بودن نرخ اشتغال و کیفیت خوب  آموزشی ، امتیاز رضایتمندی از زندگی شهروندان 7.4 است ، همچنین امید به زندگی این کشور به 80.6 سال رسیده است.

Finland-300x199


9 > سوئد

سوئد هشتمین کشور شاد جهان است، که امتیاز رضایتمندی از زندگی این کشور 7.4 می باشد.  اغلب همشهریان سوئدی از سلامتی و استاندارد زندگی خوب لذت می برند، به همین دلیل امید به زندگی کشور شاد سوئد به 81.5 سال می رسد.

Sweden-300x188


10  > هلند

کشور هلند یکی از شادترین کشورهای جهان محسوب می شود ، به صراحت می توان گفت مردم این کشور از زندگی خود نهایت لذت را می برند، امتیاز رضایتمندی از زندگی  کشور هلند  7.4 است، همچنین  به دلیل بالابودن سطح اشتغال و  در حد عالی بودن کیفیت زندگی امید به زندگی این کشور به 81.1 سال رسیده است.

Netherlands-300x146

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 489 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : ۱ دیدگاه

دیدگاه کاربران

ایوب 15 اسفند 1395 پاسخ

ایران یادت رفت :))))

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید