• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

سریع ترین حیوانات وحشی دنیا

سریع ترین حیوانات وحشی دنیا

Fast animalحیوانات به راحتی نمیتوانند غذای خود را آماده کنند همچنین آن ها نمیتوانند از جان خود به طور کامل محافظت کنند زیرا حیوانات وحشی تری از آنها هم وجود دارد.آنها در هنگام مبارزه یا هر وضعیتی که در آن قرار دارند از غریزه خود استفاده می کنند.سرعت یکی از این حالت های آماده سازی است,به طور مثال از یک طرف پوزپلنگ وحشی برای گرفتن طعمه خود باید سرعت زیادی داشته باشد و از طرف دیگر بز کوهی باید سرعت زیادی داشته باشد تا از دست حیوانات وحشی بتواند فرار کند.
حال ما لیستی از ۱۰ تا از پرسرعت ترین حیوانات وحشی جهان برای شما تهیه کرده ایم.


#1 شاهین
#2 يوزپلنگ وحشي
#3 دم سریع
#1 شاهین
امتیاز ما
0/10 10
امتیاز کاربران
0/10 7.5/10
#2 يوزپلنگ وحشي
امتیاز ما
0/10 9/10
امتیاز کاربران
0/10 8.8/10
#3 دم سریع
امتیاز ما
0/10 8/10
امتیاز کاربران
0/10 6.9/10
1 > شاهین

اين حيوان سريع ترين موجود است,اين حيوان مي تواند با سرعت 322 کيلومتر بر ساعت به صورت غواصي پرواز کند و 90 کيلومتر بر ساعت به صورت افقي مي تواند پرواز کند.اين سرعت براي اينکه اين پرنده را به يک شکارچي استثنايي تبديل کند کافي است همچنين اين حيوان رتبه اول را در ليست کسب کرده و جزو برترين هاست.Peregrine Falcon Flight From Walt Whitman Bridge Camden & Philadelphia


2 > يوزپلنگ وحشي

شکل ساختاري اين نوع حيوان بسيار به او براي گرفتن طعمه خود کمک مي کند.اين حيوان مي تواند با سرعت 113 کيلومتر بر ساعت بدود.سه برابر يک انسان عادي اين حيوان سرعت دارد.بهترين سرعت دويدن يک انسان بر روي زمين 36 کيلومتر بر ساعت است.Cheetah


3 > دم سریع

بديهي است,از اونجايي که داريم به برترين هاي ليست ميرسيم,اگر توجه کرده باشيد حيوانات کوچکتر مي شوند.اي نوع حيوان از ساختاري بسيار جالب برخوردارد است و مي تواند با سرعت 171 کيلومتر بر سايت پرواز کند.تا اينجا که پرندگان برتري خود را نشان دادند.Spine-tailed-swift


4 > مرغابي دريا هاي گرمسيري

اين حيوان بزرگترين بال ها را دارد و نسبت به وزنش سرعت پرواز بسيار خوبي دارد.بهترين سرعت اين پرنده در حدود 153 کيلومتر بر ساعت است.


5 > غاز خار بالدار

اين نوع غاز يکي از بزرگترين غاز هاي جهان است و مي تواند با سرعت 142 کيلومتر ميتواند پرواز کند,براي همچين پرنده اي پرواز کردن با اين سرعت خارق العاده است.


6 > ماهي بادبان

اين هم يکي از حيوانات شگفت انگيز دريايي است که قادر به شنا کردن با سرعت باورنکردني 110 کيلومتر بر ساعت است.شکار اين نوع حيوان بسيار کار سختي است زيرا به اندازه کافي براي فرار از شکارچي سريع است.


7 > نيزه ماهي

اين ماهي در دريا قرار دارد و مي تواند با سرعت 80 کيلومتر بر ساعت شنا کند.اين توانايي او باعث شده که در رتبه هفتم ليست قرار داشته باشد.


8 > بز کوهي شاخ چنگالي

اين نوع حيوان هم يکي از سرعترين حيوانات جهان است و رتبه هشتم را از آن خود کرده است.اين حيوان مي تواند با سرعت 98 کيلومتر بر ساعت بدود و اين حيوان با اين سرعتي که دارد ميتواند از شکارچي مثل شير به راحتي دور بماند و يا آنها را دور بزند.


9 > يالدار آبي

يالدار هاي آبي از خانواده گاو ها هستند ولي بسيار وحشي تر هستند.تاکتيک هاي آن ها بسيار متفاوت است.اين حيوان ميتواند با سرعت 80 کيلومتر بر ساعت بدود,دقيقا سرعتي که يک شير دارد و اين توانايي اين نوع حيوانات باعث شده تا شکاري سخت براي حيوانات ديگر باشند.


10 > خرگوش قهوه اي

يکي از بهترين طعمه ها براي گوشتخواران از جمله انسان اين خرگوش ها از سرعت تقريبا بالايي برخوردار هستند تا از دست حيوانات وحشي بتوانند جان سالم به در ببرند.بدن اين خرگوش ها بسيار روشن و قوي است,اين نوع حيوانات در ميان سريع ترين حيوانات کره زمين قرار دارند.

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید