• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
جامعه

کشورهای دارای بیشترین کاربران فیس بوک

کشورهای دارای بیشترین کاربران فیس بوک

young woman looking at Facebook website on laptop computer. Image shot 2008. Exact date unknown.فیس بوک بزرگترین شبکه اجتماعی است ،که در ۴ فوریه سال ۲۰۰۴ میلادی توسط مارک  زاکربرگ و جمعی از دوستانش در دانشگاه هاوارد به وجود آمد. این شبکه اجتماعی  به یکی از پرطرفدار ترین شبکه ها تبدیل شده و بیشترین کاربران را به خود اختصاص داده است ،براساس آمار منتشر شده در ماه می ۲۰۱۱ تعداد کاربران فیس بوک به بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر رسیده است ،که حدود ۷۰ در صد کاربران از ایلات متحده هستند، در این تاب ما قصد داریم به بررسی کشورهایی که بیشترین کاربر فیس بوک را به خود اختصاص داده اند ،بپردازیم.

لیست زیر  ۱۰ کشور دارای بیشترین کاربران فیس بوک را معرفی می کند:

 


#1 ایالات متحده
#2 انگلستان
#3 اسپانیا
#1 ایالات متحده
امتیازما
0/10 9/10
امتیازکاربران
0/10 7.5/10
#2 انگلستان
امتیازما
0/10 8/10
امتیازکاربران
0/10 6/10
#3 اسپانیا
امتیازما
0/10 7/10
امتیازکاربران
0/10 5/10
1 > ایالات متحده

ایالات متحده یکی از برترین کشورهایی است که دوستدار تکنولوژی و پیشرفت می باشد. این کشور بیشترین کاربران فیس بوک را به خود اختصاص  داده است ،تعداد کاربران فعال  در این شبکه اجتماعی قوی به 220,881,125 کاربر می رسد.

United-States


2 > انگلستان

کشور انگلستان نیز جزء پرطرفدارترین کشورهای شبکه اجتماعی فیس بوک قرار دارد . در شش ماه گذشته 601,420 کاربر جدید به این شیکه اجتماعی افزوده شده است ، و تعداد کل کاربران به 26,542,600 کاربر رسیده است.

United-Kingdom1


3 > اسپانیا

اسپانیا نیز یکی از کشورهایی است که ، بیشترین تعداد کاربران فیس بوک را به خود اختصاص داده است . این سرزمین اروپایی 10,612,820 کاربر فعال در شبکه اجتماعی فیس بوک دارد.

young woman looking at Facebook website on laptop computer. Image shot 2008. Exact date unknown.


4 > مکزیک

تعداد کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک در کشور مکزیک روز به روز در حال افزایش است ، تعداد کاربران فعال در ابن کشور به 801,800کاربر می رسد.

Mexico

 


5 > فیلیپین

کشور فیلیپین در حال رشد و پیشرفت است. بسیاری از کاربران فیسبوک در این کشور ، مترجمان و بازرگانان هستند که برای گسترش  کسب وکار خود از این شبکه اجتماعی بزرگ استفاده می کنند.

Philippines

 


6 > کانادا

بیش از 50% جمعیت کشور کانادا به شبکه اجتماعی فیس بوک معتاد هستند. دولت کانادا همواره در فعالیت های کاربران فیس یوک نظارت می کند ، تا جرم و جنایت را در این کشور کاهش داده و کنترل کند.

Canada1


7 > ایتالیا

ایتالیا نیز در لیست ،10 کشور دارای بیشترین کاربران فیس بوک ما قرار گرفته است. تعداد کاربران این کشور در شبکه اجتماعی فیس بوک به 18,942,220کاربر رسیده است.

Italy

 


8 > فرانسه

یکی از کشور های توسعه یافته در شبکه های اجتماعی فرانسه است. این کشور با بالا بودن تعداد کاربران فعال در شبکه اجتماعی فیس بوک جزء لیست ما قرار گرفته است. کاربران فیس بوک این کشور به صورت حرفه ایی فعالیت می کنند .

France1

 


9 > ترکیه

ترکیه کشور دیگری است که خود را در لیست ما گنجانده است. تعداد کاربران فعال شبکه اجتماعی فیس بوک این کشور 22,552,540 کاربر است ، روز به روز به تعداد  کاربران این شبکه افزوده می شود.

Turkey1


10 > اندونزی

اندونزی یکی از کشور هایی است که بیشترین تعداد کاربران فیس بوک را دارد. مردم این کشور برای ارتباط با دوستان خود در خارج از کشور از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

Indonesia

در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 490 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید