• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ
دانش عمومی

فرایند ترجمه متن در وبسایت مترجمین ایران

فرایند ترجمه متن در وبسایت مترجمین ایران

فرایند ترجمه متن در وبسایت مترجمین ایران

 

ترجمه متن اغلب نه تنها بسیار پیچیده است بلکه معمولا در حجم زیادی نیز دارد.ما با شما از ابتدا تا انتها کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کل پروژه ترجمه متن تخصصی شما ،حتی آنهایی که شامل صدها صفحه متن هستند ، با کیفیت خوب و دقیقا به موقع انجام شود. فرآیند ترجمه متن وبسایت مترجمین ایران شامل ۴ گام کلیدی است:

 

۱_شناسایی نیاز های کاربر

ما نیاز ها و الزامات پروژه شما را پیش از اینکه پرداختی ثبت کنید ارزیابی می کنیم ،به امید اینکه بتوانیم بازه های زمانی و بودجه های متنوعی را به شما پیشنهاد کنیم تا حق انتخاب داشت باشید.وبسایت مترجمین ایران برای اغلب پروژه  های ترجمه متن ۹ ترکیب زمان-کیفیت و قیمت متفاوت ارائه می کند( بیشتری حق انتخاب در ایران).

 

۲_مدیریت فرایند پروژه ترجمه متن تخصصی

ما به دقت مترجمین متون تخصصی را انتخاب می کنیم ، آزمون های سخت گیرانه وبسایت مترجمین ایران با آزمون تاقل آغاز(!) می شود.

 

۳_تحویل پروژه ترجمه متون تخصصی در زمان-کیفیت انتخاب شده

به عنوان یک مرکز با تجربه در این حوزه ، ما به عنوان کسانی که بهترین کیفیت-قیمت را ارائه می کنند شناخته شده ایم.

 

۴_تسهیل ثبت سفارش های ترجمه مقاله در آینده

همچنان که پیشرفت می کنید ممکن است به ترجمه متون فنی بیشتری نیاز داشته باشید.ممکن است خط تولیدتان را گسترش دهید و نیازمند ترجمه کتابچه های راهنما باشید و یا ممکن است برای پیشبرد پروژه پایان نامه سنگینی که در اخیار دارید نیاز به ترجمه متن بیشتری پیدا کنید.ما از طریق ایجاد پروفایل کاربری برای شما در یکی از بهترین سامانه های ترجمه کشور اطمینان حاصل می کنیم که هر زمان و هر مکان بتوانید سفارش ترجمه ثبت کنید.

 

منبع: سایت ترجمه


در پایان اگر فکر می کنید که تاپ های معرفی شده در این لیست، زیاد درست نیستند، یا میخواهید ابراز علاقه ای نسبت به آنها داشته باشید، حتما در نظرات همین پست، مطرح کنید.


  • دسته بندی :
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 224 بار
  • تاریخ انتشار :
  • تعداد دیدگاه : ۱ دیدگاه

دیدگاه کاربران

مجله تفریحی 2 اردیبهشت 1396 پاسخ

هزینه ترجمه واسه مقاله ۳۰۰ کلمه ای چقدره؟

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید