• افزودن سایت به علاقه مندی ها
  • تاپ گذر در گوگل پلاس
فارسی بلاگ

روش نصب صحیح شیشه های سکوریت

روش نصب صحیح شیشه های سکوریت

  به گزارش تاپ گذر به نقل از رامادر؛ شیشه سکوریت به دلیل کاربردهای فراوان و افزایش ضریب امنیت بسیاری که دارا می باشد امروزه از سوی افراد بسیاری مورد توجه قرار گرفته است و با وجود دارابودن هزینه بیشتر نسبت به شیشه های معمولی بازار قابل ملاحظه ای را به خود اختصاص داده است. برای تضمین صحت عملکرد و کاربرد صحیح شیشه سکوریت مسائل گوناگونی را باید در نظر داشته باشید. اتصال و حرکت شیشه سکوریت وابسته ...

نصب صحیح شیشه های سکوریت

نصب صحیح شیشه های سکوریت 

به گزارش تاپ گذر به نقل از رامادر؛ شیشه سکوریت به دلیل کاربردهای فراوان و افزایش ضریب امنیت بسیاری که دارا می باشد امروزه از سوی افراد بسیاری مورد توجه قرار گرفته است و با وجود دارابودن هزینه بیشتر نسبت به شیشه های معمولی بازار قابل ملاحظه ای را به خود اختصاص داده است.

برای تضمین صحت عملکرد و کاربرد صحیح شیشه سکوریت مسائل گوناگونی را باید در نظر داشته باشید.

اتصال و حرکت شیشه سکوریت وابسته به یراق‌آلات آن می‌باشد. یراق‌آلات نقش اصلی در پیوستگی کار دارد و نیز در طول عمر و صحت عملکرد محصولات را نقش بسزایی دارند.

گیره‌ها، بست ها ، لولا، استوپ و اتصال‌دهنده‌ها بخش اصلی یراق‌آلات این محصول را تشکیل می‌دهند. دستگیره و قفل و غیره نیز شامل این یراق‌آلات می‌گردند.

آلیاژ مورداستفاده اولین معیار برای ارتقای کیفیت یراق‌آلات می‌باشد هرچه آلیاژ مرغوب‌تر باشد زنگ‌زدگی و خوردگی آن کمتر اتفاق می‌افتد و احتمال شکستن و خرد شدن آن نیز کمتر به وجود می‌آید یراق شیشه علاوه بر زیبایی ظاهری بر کاهش و افزایش عمر شیشه تأثیر می‌گذارد.

نصب صحیح شیشه های سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت/شیشه میرال:

عدم نصب صحیح محصولات سکوریت تراز نبودن آن‌ها و مسائلی ازاین‌دست باعث بروز مشکلات فراوانی میشود مانند خرابی یراق‌آلات و لولاها حتی باوجود به‌کارگیری مرغوب‌ترین محصولات و یا باعث افتادگی و عدم داشتن ظاهر مناسب و حتی شکستگی ناگهانی شیشه سکوریت شما می‌شود.

در شرکت رامادُر آموزش نصاب‌های مبتدی بیش از دو سال زمان خواهد برد و در طول این مدت نصاب‌های مبتدی زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای آموزش‌دیده و اطلاعات کاملی در خصوص تمامی محصولات نوع و جنس مواد مورداستفاده می باشد.کاربرد تمام لولاها و یراق‌آلات و نکات ریز و تخصصی نصب اصولی و حرفه‌ای تمامی محصولات شیشه سکوریت(میرال) آشنا می‌شوند، این‌گونه است که پس از نصب و ارائه خدمات، بیشترین سطح از رضایت مشتریان را برخوردار هستیم. البته پس از نصب نیز کارشناسان ما در محل پروژه حضور پیدا می‌کنند تا تمام مراحل نصبهای انجام شده موردبررسی فنی قرار گیرد.

اما درصورتی‌که محصولات سکوریت شما دچار هر نوع ایرادی باشد، شرکت رامادر اقدام به ارائه خدمات فنی مهندسی در بخش تعمیر شیشه سکوریت نموده است تا در ارائه خدمات به مشتریان نیز برترین باشد.

در تعمیر شیشه سکوریت خدماتی از قبیل تنظیم استوپ، تعویض استوپ، تعویض و تعمیر قفل و لولا، تعمیر و تعویض ریل، چسب کاری لولا، پر کردن  داخل استوپ از روغن و پارافین ونیز آموزش نحوه نگهداری درست از استوپ و آموزش نحوه پرکردن استوپ از روغن برای جلوگیری از نفوذ آب و زنگ‌زدگی به مشتریان و رفع نا شاقولی و… به‌صورت کاملاً فنی و اصولی توسط کارشناسان نصب و تعمیر شیشه سکوریت رامادر صورت می‌گیرد.

منبع: یراق آلات شیشه سکوریت

  • دسته بندی : رپورتاژ ارزان
  • نویسنده : عزیز
  • تعداد بازدید : 334 بار
  • تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 خرداد 1396
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه

دیدگاه کاربران

اگر مطالب تاپ گذر را می پسندید، برای حمایت از آن، امتیاز دهید